مهدی طارمی و نعمیه نظام‌دوست

یکی لاغر است، سبزه است و جنوبی و یکی لاغر نیست و سفید است و احتمالا جنوبی هم نیست؛ یکی فوتبالیست است و از تساره‌های سال‌های اخیر فوتبال ایران، با مهارت زیادی در رد شدن از سوراخ سوزن و رد نشدن از در دروازه و توانایی زدن زیر قرارداد و به جیب زدن پول رضایتنامه و یکی هم بازیگر معمولی تلویزیون و کمی هم سینما که شاید بیشتر به خاطر تغییرات فیزیکی‌اش مورد توجه قرار می‌گیرد. اگر تیتر مطلب را نخوانده بودید و عکس را ندیده بودید، احتمالا نام اولی را درست حدس می‌زدید ولی دومی را شاید نه. دیروز ۲۷ تیرماه گویا تولد مهدی طارمی بود و نمی‌دانیم این اسطوره وفاداری وارد چندمین سال زندگی‌اش شد. علاوه بر بازیکنان فوتبال، حداقل یک چهره سینمایی تلویزیونی هم تولد طارمی را تبریک گفت و او نعیمه نظام‌دوست بود. نظام‌دوست برای طارمی نوشت:

«همیشه وقتی میخوام یه حس خوب مادرانه داشته باشم، فکر میکنم تو پسر عزیز منی و اگه تو سن هجده سالگی ازدواج میکردم، قطعا پسری مثل تو داشتم و خدارو شکر میکنم برای داشتن نازنین پسری چون تو، تولدت مبارک بهترین پسر دنیا. خیلی برام عزیزی ، برات بهترینها رو آرزو میکنم و از خدا برات درخشش بیشتر در آسمان پرستاره آرزو میکنم. هرچند تو تک ستاره آسمانی مهربونترین، بااخلاق ترین و باادب ترین پسر دنیا تولدت مبارک.
این عکس برای پارسال شب تولد منه که تو یه تایم کوتاه اومدی رستوران و کلی خوشحالم کردی.»

احتمالا اگر مادر واقعی طارمی هم می‌خواست برای تولد پسرش چیزی بنویسد، اینقدر قربان‌صدقه دست و پای بلوری پسرش نمی‌رفت و ظاهرا خانم بازیگر خیلی در خیال داشتن پسری مثل طارمی فرو رفته است. این را هم اضافه کنیم که اگر خانم نظام‌دوست، با اپلیکیشن معروف این روزها، چهره‌اش را کمی پیر می‌کرد، می‌توانست مهدی طارمی را در سنی بالاتر از ۱۹-۱۸ سالگی هم به دنیا بیاورد و نیاز به ازدواج زودهنگام نبود و می‌توانست به تحصیلاتش ادامه بدهد.

منتظرید ما هم تولد طارمی را تبریک بگوییم؟ ما صبر می‌کنیم تولد مجتبی محرمی بشود و تبریک‌هایمان را بیهود خرج نمی‌کنیم. شما ولی مختارید به هر که دلتان می‌خواهد تبریک بگویید. حالا شاید اگر طارمی بالاخره توانست در یک لیگ اروپایی بازی کند، تبریکی از سمت نویسنده این مطلب دریافت کرد. دیگر دارد دیر می‌شود آقای طارمی. بجنب؛ اروپا منتظر توست.

مطلب مرتبط:

عکس – بازیکن پرحاشیه استقلال متأهل شد

عکس – سجاد افشاریان و برادرش در «وقت خوب دلتنگی»

چهره‌ها – رضا قوچان‌نژاد و همسرش، ساره بیات و خواهرش

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید