دورهمی مهران مدیری

صبح دیروز گفت‌وگویی از تهیه‌کننده سری سوم «دورهمی» منتشر شد که با قاطعیت تولید و پخش این برنامه و همچنین سریال وعده‌داده‌شده مهران مدیری را تکذیب می‌کرد. مصطفی احمدی به مهر گفت: «هیچ تصمیمی برای ساخت سری جدید «دورهمی» وجود ندارد.» او همچنین به صراحت اخبار مربوط به سریال تلویزیونی مهران مدیری را هم تکذیب کرد و گفت: «مذاکره‌ای در این خصوص با ما انجام نشده است.» این در حالی است که رئیس سیمافیلم به طور رسمی از توافق اولیه با مهران مدیری در این باره خبر داده بود. طبق اعلام تهیه‌کننده «دورهمی»، فعالیت بعدی مهران مدیری یک برنامه اینترنتی گفت‌وگومحور خواهد بود.

مگر مدیری وعده نداد؟

۱۳ فروردین امسال و در شب مبعث پیامبر اسلام (ص) ویژه‌برنامه «دورهمی» با حضور شبنم مقدمی و حمیدرضا آذرنگ روی آنتن رفت و مدیری در آن برنامه قول داد پس از فراغت از ساخت سریال نمایش خانگی «هیولا» از نیمه اردیبهشت با سری چهارم «دورهمی» به آنتن تلویزیون برگردد. با این حال اگرچه تصویربرداری سریال «هیولا» دقیقا یک ماه پیش به پایان رسید اما هنوز خبری از «دورهمی» نشده است.

پای ارزش افزوده در میان است

از آن جا که مهران مدیری وعده‌ای صریح مبنی بر بازگشت «دورهمی» به تلویزیون داده و بعید است زیر قولش بزند، به نظر می‌رسد اظهارنظر تهیه‌کننده، بیشتر موضع حامی مالی این برنامه است. مصطفی احمدی که از مدیریت «اول مارکت» به تهیه‌کنندگی برنامه «دورهمی» و سریال «هیولا» رسیده، ظاهرا به دو دلیل مشخص، این موضع را اتخاذ کرده است. اول آن که تبلیغات ارزش افزوده در صداوسیما ممنوع شده و طبعا این حامی مالی، دیگر نمی‌تواند درآمدزایی مستقیمی از این تبلیغات داشته باشد. دوم آن که این روزها «خندوانه» به عنوان دیگر برگ برنده شبکه نسیم به احتمال زیاد از دست رفته و تنها دستاویز این شبکه برای جذب مخاطب، مهران مدیری است. بنابراین می‌شود از این انحصار، برای امتیازگیری از تلویزیون استفاده کرد.

تلویزیون چه خواهد کرد؟

برای شنیدن موضع مدیران شبکه نسیم، دیروز ظهر با روابط عمومی این شبکه تماس گرفتیم اما بعد از آن که اظهارنظر را به چند ساعت بعد موکول کردند، در نهایت پاسخ‌گو نبودند. تا ساعت تنظیم این مطلب یعنی حدود ساعت ۱۹ دیروز، چهارشنبه هم هیچ اطلاع‌رسانی‌ای از سوی شبکه یا تلویزیون صورت نگرفت. اما از آن جا که از دست دادن «دورهمی» بلافاصله بعد از «خندوانه» برای شبکه نسیم، یک باخت تمام‌عیار خواهد بود، می‌توان انتظار داشت که شبکه همه هزینه‌های «دورهمی» جدید را پرداخت خواهد کرد و به احتمال زیاد دوباره مهران مدیری را روی آنتن خواهیم دید. با این حال، این امتیازگیری مصطفی احمدی و اول مارکت از تلویزیون، بعید است توسط مدیران سیما تحمل شود و ممکن است به حذف همیشگی این تهیه‌کننده تازه‌کار از برنامه‌های سیما بینجامد. با این حال باید منتظر نتیجه مذاکرات مدیری و شبکه نسیم ماند.

مطلب مرتبط:

همه آنچه از موزه دورهمی نمی‌دانید

ماجرای درگیری مهران مدیری و اکبر عبدی از زبان لطیفی

[خراسان / مصطفی قاسمیان]
برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید