دورهمی مهران مدیری

خبرآنلاین – با انتشار خبر ساخت برنامه جدید مهران مدیری به نام  «شب‌نشینی» در شبکه نمایش خانگی، به نظر می‌رسد پخش «دورهمی» از تلویزیون به طور کلی منتفی شده باشد.

«دورهمی» احتمالا دیگر به تلویزیون برنمی‌گردد. این اتفاقی است که با دریافت پروانه ساخت برنامه «شب‌نشینی» در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی مهران مدیری و تهیه‌کنندگی مصطفی احمدی احتمالش خیلی بیشتر شده است.

«دورهمی» که آخرین فصل پخشش از فروردین ماه آغاز شده بود و قرار بود ادامه هم داشته باشد، به یک‌باره و در روزهایی که مردم در چند استان گرفتار سیل بودند، با انتقاداتی که مهران مدیری از عملکرد دولت داشت، از کنداکتور پخش خارج شد. این انتقادات خیلی تند که حتی به تذکر به مدیر شبکه نسیم هم منجر شد، بهانه‌ای شد برای اینکه برنامه «دورهمی» به کلی از تلویزیون حذف شود.

این یک دلیل حذف دورهمی بود. دلیل دیگر اما خیلی عجیب‌تر به نظر می‌رسد. اینکه «دورهمی» به خاطر یک سؤال ثابت که مجری از مهمان برنامه می‌پرسید چندباری تذکر دریافت کرده بود. سؤالی که برای اولین‌بار در تاک‌شوهای تلویزیونی مطرح می‌شد و مهران مدیری هیچ‌گاه هم از شنیدن پاسخ آن کوتاه نمی‌آمد. به نظر می‌رسد این سؤال هم یکی از دلایل حذف این برنامه از تلویزیون است؛ این سؤال که: تا حالا عاشق شدی؟

مطلب مرتبط:

چرا مهران مدیری از دورهمی حذف شد؟

ماجرای درگیری مهران مدیری و اکبر عبدی از زبان لطیفی

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید