دستمزد بازیگران سریال شهرزاد

ابراهیم داروغه‌زاده معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی و دبیر جشنواره فیلم فجر با انتشار توئیتی، از کارگردان و بازیگران سریال شهرزاد در ماجرای اختلاس سرمایه‌گذار این سریال دفاع کرد. البته به نظر می‌رسد توئیت او به بهانه دفاع از شهرزاد، پاسخ به آنهایی باشد که در ماه‌های اخیر نسبت به ورود پول‌های مشکوک به سینما معترض بوده‌اند.

توئیت ابراهیم داروغه‌زاده در حمایت از کارگردان و بازیگران

ادعای داروغه‌زاده در مورد سریال «شهرزاد» نیاز به بررسی دقیق‌تر دارد، به‌خصوص با توجه به اینکه محمد امامی تهیه‌کننده شهرزاد هم از مدت‌ها پیش درگیر پرونده‌های فساد مالی بوده است، اما در مورد دیگر پروژ‌های سینمایی و همچنین سریال‌های شبکه‌ نمایش خانگی که شائبه‌هایی در مورد منابع مالی آنها وجود دارد، به نظر می‌رسد اهالی سینما ترجیح می‌دهند خیلی خوش‌بینانه برخورد کنند و اصل را بر تمیز بودن پول‌های کلان دریافتی بگذارند. شده است حکایت فوتبالمان و پول امثال حسین هدایتی و بابک زنجانی که اهالی فوتبال ترجیح دادند تمام شائبه‌ها را تا زمان صدور احکام قضایی نشنیده بگیرند و حتی پس از آن هم از در توجیه وارد شوند.

مطلب مرتبط:

سوپراستارهای «شهرزاد» چقدر دستمزد گرفتند؟

پول کثیف در سینمای ایران و کارواش «برکینگ بد»

این نکته را هم اضافه کنیم که لزوما همه مخالفت‌ها با سریال «شهرزاد» و برخی عوامل سازنده آن، دلسوزانه نیست و برخی قصد و نیت دیگری دارند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Unable to communicate with Instagram.

هفتستان را فالو کنید