تئاتر بینوایان

دادستان عمومی و انقلاب تهران در یک برنامه رادیویی تأکید کرد با این‌که بعضی از موارد نامطلوب تئاتر «بینوایان» اصلاح شده، اما هنوز همه نواقص این اجرا برطرف نشده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران در گفت‌وگو با برنامه پارک شهر رادیو تهران، بار دیگر نسبت به اجرای تئاتر «بینوایان» در تالار هتل اسپیناس تهران واکنش نشان داد.

او با اشاره به این‌که درحوزه فرهنگ، اقدامات بیشتر متوجه دستگاه‌ها است و دادستانی هنگام وقوع جرم باید ورود کند، درباره تئاتر بینوایان توضیح داد: «در هفته گذشته برای دیدن تئاتر بینوایان بدون اطلاع قبلی، ۲ بار بازرس فرستادیم. متأسفانه نتیجه بازرسی‌ها این است که حجاب در این تئاتر وضعیت مناسبی ندارد. از سوی دیگر تبلیغات ضددینی انجام می‌شود. در این تئاتر پرچم کشور فرانسه برافراشته بوده است.»

دولت‌آبادی افزود: «گزارش‌های کتبی را برای وزیر ارشاد فرستادیم. ما معتقدیم که دستگاه‌ها باید به وظایف خود عمل کنند. قرار نیست دادستانی در همه کارها دخالت کند. ما بعد از این دو نامه به  وزیر ارشاد فرستادیم و تنها شاهد صدور اطلاعیه از طرف آنان بودیم. البته دوباره که تیمی را به سالن اعزام کردیم، تئاتر کمی بهتر شده ولی هنوز نواقص برطرف نشده است.»

واکنش عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران به اجرای تئاتر بینوایان

دادستان تهران در ادامه تأکید کرد: «امام فرمود ما با سینما مخالف نیستیم و ما با فحشا و گناه مخالفیم. ما می‌گوییم وزارت ارشاد و دستگاه‌های مرتبط باید این امور را مدیریت کنند. ما معتقدیم اگر دستگاه‌های فرهنگی مانند ما همکاری کنند، بسیاری از مشکلات بدون توقیف و دستگیری و بازداشت قابل حل است. امیدواریم وزیر ارشاد که خود فرهیحته است به این مسأله ورود جدی‌تری کنند. ما دلمان نمی‌خواهد فرهنگ تعطیل شود. ما دوست داریم فرهنگ فاخر باشد.»

او درباره خبر باطل شدن پروانه مجموعه تئاتر شهرزاد هم گفت: «ما در این مورد ورود نکردیم اما در فیلم‌های سینمایی و کنسرت‌ها و تئاتر و موسیقی‌های خیابانی خواستیم‌ که  وزارت ارشاد آنها را مدیریت کند تا دستگاه‌هایی مثل  پلیس یا دادستانی مجبور نشوند وارد شوند. ما معتقدیم دادستانی و پلیس آخرین سنگر است و  وقتی ورود می‌کنیم که هیچ راه دیگری نباشد.»

دولت‌آبادی در باره فیلم منتشر شده از دو بازیگر زن تئاتر هم گفت: «این موضوع مربوط به دو سال پیش است و حوادث مال الان نبوده، البته زیبنده هنرمند نیست که فیلمش این گونه پخش شود. فضای مجازی، فضایی لجام گیسخته‌ است که هر کسی هرکاری که می‌خواهد می‌کند. امیدواریم هنرمندان بروند و آن فیلم‌ها را پاک کنند و در این زمینه پرونده مستقیم تشکیل نشده است.»

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید