پرونده قتل میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران

خبرگزاری فارس امروز، سه‌شنبه ۷ خرداد ۹۸ به نقل از شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران، از قتل میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران خبر داد. براساس خبر منتشرشده؛ همسر نجفی که زن جوانی بود، در خانه مسکونی خود در منطقه سعادت‌آباد و بر اثر اصابت گلوله به قتل رسیده است.

بازخوانی مصاحبه‌هایی از میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی

محمدعلی نجفی شهریور ماه سال ۹۶ شهردار تهران شد و اواخر اسفند به دلیل بیماری استعفا کرد و در ابتدای سال ۹۷ شهرداری را ترک کرد.

در همان روزها موضوعات زیادی درباره استعفای نجفی مطرح شد، اما میترا استاد، همسر جدید شهردار سابق تهران بعد از ماه‌ها پرده از حواشی برداشت و گفت: هر فردی می‌تواند عاشق شود و ازدواج کند، همه انسان‌ها تا زمانی که جان دارند حس دوست داشتن در وجودشان است، ما هم عاشق شدیم و ازدواج کردیم.

همسر دوم نجفی ادامه داد: یک عده می‌گویند این‌ها طلاق می‌گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف‌ها چیست؟ این سخنان را می‌گویند تا به‌زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظر‌ها را جلب کنند، متأسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه‌ای دکتر نجفی هستم، در حالی‌که من عقدنامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد، هیچ مشکلی نداشت.

میترا استاد (نجفی) سال گذشته در گفتگویی دیگر با اشاره به تهمت‌هایی که به او و همسرش زده شد، گفت: به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می‌دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیده‌ام؛ اگر رسانه‌ای که ادعای شفاف‌سازی دارد و به همسر من تهمت زده‌اند که رابطه نامشروع داشته، من می‌گویم؛ اولا ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می‌دهم اگر هر مشکلی بود، شفاف‌سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم زندگی خصوصی ما وارد شوند.

متیرا نجفی درباره انتشار کلیپ صوتی از وی در فضای مجازی گفت: تقریبا چند ماه پیش یک کلیپ در خارج از کشور ساخته شد که صدا‌های من را تقطیع کرده‌اند و بریده بریده به هم وصل کرده‌اند تا مرا تخریب کنند، در حالیکه واقعیت چیز دیگری بود.

همسر شهردار اسبق تهران گفت: تمام حساب‌های بانکی من و آقای دکتر نجفی قابل بررسی است و اینقدر شفاف هستیم بیایند بررسی کنند. ما هیچ چیز سیاهی در زندگی نداریم.

مطلب مرتبط:

همسر اول نجفی: شوهرم ناگهان عوض شد

مادر «میترا استاد»: من قصاص می‌خواهم

تکذیب ادعای خیانت همسر دوم نجفی

نجفی: بعد از حادثه به سر خاک پدر و پدربزرگم رفتم که خودم را بکشم

وکیل نجفی: شواهد نشان می‌دهد قتل میترا استاد غیرعمد بود

نجفی: پس از قتل می‌خواستم از بالکن بپرم اما نتوانستم

اطلاع‌رسانی وکلا درباره نجفی ممنوع شد

وی با اشاره به نحوه ازدواجش با دکتر نجفی تأکید کرد: آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم. این زندگی سر گرفته است و دلیلی ندارد که عده‌ای دنبال حواشی باشند. هر موضوع و مسئله‌ای پیش بیاید، با مدرک و سند از آقای دکتر نجفی در رسانه‌ها اعلام می‌کنم. ما اردیبهشت ۹۷ با هم ازدواج کردیم و متأسفانه بر اساس عکس زناشویی ما گفته‌اند، چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است. تهمت‌زننده‌ها را به خدا واگذار می‌کنیم.

[تابناک]
برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید