امیر علی‌نژاد – امروز در برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» شبکه سه، مجری برنامه با خبر توقیف لوگوی باشگاه «استقلال تهران» به علت بدهی ۳۰۰ میلیون تومانی این باشگاه شوخی کرد و گفت: برای لوگوی جدید باشگاه، تعداد سوراخ‌ها را کم کنید که این شوخی، خشم و عصبانیت استقلالی‌ها را در پی داشت.

خبرآنلاین نوشته: «بعد از پخش شدن حرف‌های حسین کلهر در فضای مجازی، هواداران استقلال حسابی عصبانی شدند و نسبت به حرف‌های این مجری واکنش تندی نشان دادند.

هواداران استقلال با نشان دادن اعتراض خود در صفحه این مجری، کاری کردند تا این مجری صفحه‌اش را قفل کند تا استقلالی‌ها در فضای مجازی به او دسترسی نداشته باشند.

باشگاه استقلال هم بعد از پخش شدن شوخی این مجری، اعلام کرد تا عذرخواهی رسمی صداوسیما با این سازمان همکاری نمی‌کند.»

پیش از این، مجری دیگری در برنامه دیگری از همین تلویزیون دولتی، به شکلی به مراتب توهین‌آمیزتر و با اشاره به شعار معروف «منچستر انگلیس» درباره پرسپولیس اظهارنظر کرده بود و سام درخشانی هم که به‌عنوان مهمان در ویژه‌برنامه پخش داربی معروف فروردین ۹۵ حضور داشت، پس از بازی، عصبانیت خود را از شکست ۲-۴ تیمش با استفاده از کلمه «لنگی» در وصف پژمان بازغی، ابراز کرده بود. نکته جالب این است که در هیچکدام از این دو مورد، حداقل از طرف باشگاه پرسپولیس، واکنشی نشان داده نشد و قهر و قطع رابطه‌ای با هیچ‌جا صورت نگرفت. شاید استقلالی‌ها به دلیل فرهیخته بودن و بیگانگی‌شان با این ادبیات، حساس‌تر هستند و زودتر و بیشتر آزرده‌خاطر می‌شوند. این موضوع مهمی است که تلویزیون و رادیو و روزنامه و اینترنت و وزیر ورزش باید به آن توجه ویژه‌ای مبذول دارند. باشد که از وقوع اتفاقات مشابه در آینده جلوگیری شود.

تکمیلی / عذرخواهی مجری تلویزیون از استقلالی‌ها

حسین کلهر با انتشار ویدئویی بابت آنچه در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره لوگوی باشگاه استقلال تهران بر زبان آورد، عذرخواهی کرد و گفت:

«امروز خبری درمورد توقیف لوگوی استقلال منتشر شد و من به‌خاطر کل‌کلی که با تهیه‌کننده و کارگردان دارم شوخی‌ای کردم. این دو نفر به‌شدت استقلالی‌ هستند و این کل‌کل ما از پشت صحنه به روی صحنه کشید و حالا من قلبا از تمام کسانی که استقلال برایشان مهم است عذرخواهی می‌کنم. نمی‌خواستم کسی را ناراحت کنم و ما در برنامه درباره فرهاد مجیدی، ناصر حجازی و منصور پورحیدری صحبت کردیم و همیشه به نیکی از اسطوره‌های استقلال یاد کردیم. امیدوارم هواداران استقلال که انقدر مشتی هستند، خطای من را ببخشند و از این موضوع عبور کنند. امیدوارم ستاره‌های روی پیراهن استقلال بیش از این بشود و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.»

مطلب مرتبط:

عکس – بازیکن پرحاشیه استقلال متأهل شد

افشای قرارداد خارجی‌های استقلال / از شفر و تیام تا گرو و نویمایر

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید