جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس

امیر علی‌نژاد – یکی از واکنش‌های جالب توجه، به جدایی برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس، پستی بود که سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در اینستاگرام خود منتشر کرد. او شاید یکی از معدود اهالی فوتبال بود که خارج از مجموعه پرسپولیس به این اتفاق واکنش نشان داد. متن منتشرشده در صفحه اینستاگرام آذری متنی سرشار از احترام نسبت به مربی سابق پرسپولیس است و خیلی بعید است حتی در پست یا بیانیه مسئولان خود پرسپولیس هم، از برانکو ایوانکوویچ با این میزان احترام یاد شود.

برانکو ایوانکوویچ سزاوار این میزان از احترام است و سعید آذری هم با رفتاری که نسبت به فردی در باشگاهی دیگر انجام داده، می‌تواند الگوی دیگران باشد. شاید بهتر است ابتدا مدیران خود  پرسپولیس، بابت آنچه برانکو در دوران چهارساله حضورش در پرسپولیس، برای این باشگاه به ارمغان آورد، به نحوی شایسته قدردان او باشند. البته پس از اینکه مطالبات معوقه برانکو و دستیارانش را به دست آنها رساندند و بعد از اینکه تصمیم گرفتند به نمایش تلاش برای حفظ این مربی پایان دهند.

بعد از آنها هم نوبت می‌رسد به کسانی که مدعی هستند نتایج مسابقات باشگاهی در ایران مهندسی شده است. مهندس نتایج حالا رفته است و آنها می‌توانند دوباره امیدوارانه به مهندسی نتایج به شکل دلخواه خود فکر کنند و شاید بد نباشد بابت پیدا کردن این فرصت دوباره چیزکی هم برای مرد کروات بنویسند و بگویند.

و اما علی دایی و افشین قطبی؛ امیدواریم نیازی به قدردانی شما از برانکو نباشد که اگر باشد؛ معنی‌اش این است که بکی از شما وارث برانکو شده‌ است. پرسپولیس شاید با کسی غیر از شما هم نتیجه نگیرد، اما با شما قطعا و یقینا نخواهد گرفت. هوادارانی که شیرینی قهرمانی دوگانه به کامشان زهر شده است را با انتشار خبر انتخابتان به‌عنوان سرمربی تیمی در تایلند و چین و ماچین و سایپا و نیسان آبی خوشحال کنید.

مطلب مرتبط:

برانکو نامه فسخ فرستاد یا نامه اولتیماتوم؟

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید