چهار روش برای ترکیب رنگ مد سال 2018 در استایل زنانه

مؤسسه پنتون رنگ فرابنفش را به‌عنوان رنگ مد سال ۲۰۱۸ انتخاب کرده است؛ رنگ فرابنفش یا همان  ultra violet که ترکیبی غلیظ از رنگ بنفش است.

رنگ بنفش به‌طور معمول، تجمل و زیبایی شاهانه را تداعی می‌کند و می‌توان از آن در ترکیب‌های گوناگون رنگی، به‌عنوان رنگ اصلی استفاده کرد، رنگی که قدرت جلب توجه بسیاری دارد.

اگر می‌خواهید بنفش سال ۲۰۱۸ را بپوشید، با توجه به قدرت و گیرایی بالای این رنگ، توصیه می‌کنیم آن را به‌عنوان جزء اصلی و مرکزی استایل خود استفاده کنید و دیگر رنگ‌ها تنها به‌صورتی ساده و آرام مکمل این رنگ بنفش باشند. در مقابل، برای بنفش‌های ملایم‌تر امکان انتخاب ترکیب رنگ قوی‌تری را دارید.

قرار دادن بنفش‌ها و آبی‌ها در کنار هم

چهار روش برای ترکیب رنگ مد سال 2018 در استایل زنانه - قرار دادن بنفش‌ها و آبی‌ها در کنار هم

رنگ‌های آبی و قرمز را که با هم ترکیب کنید، رنگ بنفش به دست می‌آید، ولی ‌‌‌violet از بنفش معمول غلیظ‌تر است. پس اگر رنگ‌های بنفش و آبی را کنار هم قرار دهید، می‌توانید یک ست ساده و جذاب ایجاد کنید.

ترکیب یک شلوار جین بنفش، یک بلوز زنانه حریر با رنگی روشن‌تر از شلوار و بوت‌های قهوه‌ای پاشنه بلند استایل زنانه جذابی را می‌سازد. سایه‌های متفاوتی از رنگ آبی مکمل زیبایی و جذابیت این استایل هستند.

در صورتی که رنگ‌های بنفش را در کنار هم استفاده می‌کنید، چند اکسسوری ساده و مینیمال را به رنگ‌های طلایی یا نقره‌ای به استایلتان اضافه کنید تا کامل شود.

نقره‌ای و طلایی مخصوص استایلی گرم و پاییزی

چهار روش برای ترکیب رنگ مد سال 2018 در استایل زنانه - نقره‌ای و طلایی مخصوص استایلی گرم و پاییزی

ترکیب سایه‌های گوناگون، از بنفش تیره تا یاسی با رنگ‌های نقره‌ای و طلایی ظاهری گرم ایجاد می‌کند که برای پاییز و زمستان استایلی کاملا دلخواه شناخته می‌شود.

می‌توانید با کنار هم نشاندن رنگ بنفش ۲۰۱۸ با طلایی یا نقره‌ای یک استایل مجلسی زیبا و منحصربه‌فرد زنانه را شکل دهید.

این استایل با چه چیزی کامل می‌شود؟ کیف و کفش چرم مشکی‌رنگ مکمل خوبی برای این استایل است.

اکسسوری‌هایتان را ساده نگه دارید. رنگ‌ها را یا با طلایی ترکیب کنید یا نقره‌ای. جواهرات مرواریددار با جنبه تجملاتی بنفش ترکیب ایده‌آلی را می‌سازند.

رنگ‌های طبیعی در زمینه یک ظاهر کلاسیک

چهار روش برای ترکیب رنگ مد سال 2018 در استایل زنانه - رنگ‌های طبیعی در زمینه یک ظاهر کلاسیک

رنگ‌های طبیعی و ساده را به‌عنوان رنگ‌های اساسی برای ست کردن با رنگ بنفش انتخاب کنید. هر وقت در انتخاب رنگ برای ست کردن با لباس یا اکسسوری بنفش سردرگم بودید، به سراغ رنگ‌های طبیعی مثل خاکی، سفید و کرم بروید.

در استایلی که از ترکیب رنگ‌ بنفش و رنگ‌هایی مثل سفید و کرم شکل گرفته، اجزاء بنفش بیشتر جلب توجه می‌کنند و دیده می‌شوند. درواقع بنفش رنگ غالب محسوب می‌شود.

چند اکسسوری طلایی و تکه‌های چرمی مانند کیف و کفش چرم استایل ساده شما را به استایلی متفاوت تبدیل می‌کند.

مطلب مرتبط:

برای باکلاس بودن در لباس‌ های غیررسمی این نکات را رعایت کنید

رنگ مد سال ۲۰۱۸ را به چالش بکشید

رنگ مد سال 2018 را به چالش بکشید

رنگ بنفش سال ۲۰۱۸ با توجه به تُن رنگی و غلظت آن یک رنگ قوی به حساب می‌آید. با این حال، می‌شود آن را با سایر رنگ‌های قوی هم ترکیب کرد.

ازجمله این رنگ‌های قوی، قرمز است که در کنار بنفش ترکیب قدرتمندی را می‌سازد. می‌توانید قرمز روشن را با بنفش تیره (همان violet یا بنفش سال ۲۰۱۸) ست کنید. برای کامل کردن این استایل هم چند تکه و اکسسوری با رنگ‌های طبیعی قهوه‌ای یا کرم  به کار شما می‌آید.

ترکیب رنگ‌های بنفش و زرد هم برای یک استایل کاملا زنانه مناسب است. کنار هم قرار گرفتن این دو رنگ یک ترکیبی رؤیایی و رازآمیز را به وجود می‌آورد. این دو رنگ یک کنتراست زیبا و مدرن را ایجاد می‌کنند.

چگونه می‌توان استایلی را که از ست کردن دو رنگ زرد و بنفش ساخته شده کامل کرد؟ پاسخ، استفاده از اکسسوری‌های ساده و ظریف است. ما به شما زیورآلات مروارید را پیشنهاد می‌کنیم.

در آخرین مرحله، برای اینکه استایل به‌روز و خاص و منحصربه‌فردی داشته باشید، از ترندهای امسال کمک بگیرید و رنگ امسال را با جدیدترین مدها ترکیب کنید.

[برگرفته از دیجی‌استایل]

 

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید