فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

اتفاقات تازه‌ای برای شما در حال وقوع است، شما در برابر این اتفاقات به شدت مقاومت می‌کنید و اجازه نمی‌دهید که این اتفاقات به راحتی رخ دهد. سرنوشت و تقدیر کارشان را انجام می‌دهند، شما با مقاومت کردن فقط خود را اذیت می‌کنید. توصیه می‌کنیم با سرنوشت همراه شوید، نه این که به سرنوشتتان پشت کنید. شما به تازگی به دنبال راه حل‌هایی برای زندگی‌تان می‌گردید اما اکنون زمان تغییر نیست؛ بهتر است اطلاعات لازم را جمع آوری کنید، سپس روند تغییرات را آغاز کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

متأسفانه دوستان و افراد دغل‌باز و حیله‌گر زیادی اطراف شما را گرفته‌اند، شما به خوبی از طرز صحبت کردن و رفتارشان آنها را شناسایی می‌کنید اما بعد از مدتی تمام سخنانشان را از یاد می‌برید و دوباره رابطه جدیدی را با آنها شروع می‌کنید. این نظر و اعتقاد شما اصلا و به هیچ وجه درست نیست؛ زیرا با این رفتار خود را از درون خرد می‌کنید و اطرافیانتان هیچ گاه متوجه اشتباهاتشان نمی‌شوند.

فال روزانه متولدین خرداد

شما این روزها مشغولیات بسیاری دارید و از این همه فعالیت خسته شده‌اید. توصیه می‌کنیم تمام کارهایتان را متوقف کنید. شما برای انجام بعضی از کارهایتان حوصله و رغبت ندارید؛ به همین دلیل بیش از پیش خسته می‌شوید. بهتر است کارهایی را که مایل به انجام دادنشان هستید، از کارهایی که تمایلی برای انجام دادنشان ندارید، جدا کنید. زیرا انرژی‌ای را که برای آن کار می‌گذارید، اگر برای کار دیگری صرف کنید، نتیجه‌ بهتری خواهد داشت.

فال روزانه متولدین تیر

این اواخر به یک سکون و حالت غیرفعال بودن رسیده‌اید. شما به یک فرد قابل اعتماد نیاز دارید برای این که محرکی باشد تا شما را از این حالت خارج سازد و دوباره شما را مثل سابق به فردی پویا تبدیل کند. شاید به دلیل شکست‌هایی که در گذشته داشته‌اید و تجربه‌های تلخ، شجاعت خود را از دست داده‌اید اما شما با وجود تمام این مسائل راهتان را ادامه دهید، زیرا جاده زندگی شما به موفقیت منتهی می‌شود.

فال روزانه متولدین مرداد

هیجانات زیادی که در وجود شما بوده است و باعث شاد شدن روحتان می‌شد، مدتیست که فروکش کرده است. شما این روزها علاقه‌ای به شرکت در فعالیت‌های گروهی ندارید. به جای آن، مدام به دنبال کاری هستید که شما را راضی کند و از آ ن لذت ببرید. بهتر است مدتی در منزل بمانید و استراحت کنید تا اعتمادبه‌نفس سابق را بیابید و دوباره فعالیت‌هایتان را آغاز کنید و البته روابط دوستانه‌تان را نباید فراموش کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

این روزها تمام افکار شما سمت و سویی منفی به خود گرفته است و به تمام وقایع، صحبت‌هایی که می‌شنوید و رفتارهایی که می‌بینید، با دیدی منفی نگاه می‌کنید و تصمیم می‌گیرید. به همین علت بسیاری از موقعیت‌های خوب و حتی عالی را که این روزها می‌توانسته برایتان پیش بیاید را با بدبینی از بین برده‌اید. نیروهای منفی درونی‌تان را تا بیشتر از این به شما آسیب نرسانده‌اند، کنترل کنید. سعی کنید آرامش درونی خود را حفط کنید و بعد تصمیم بگیرید.

فال روزانه متولدین مهر

شما احساس می‌کنید یک نیروی مافوق‌الطبیعه مانع از پیشرفت شما می‌شود زیرا به هر سمتی می‌روید، با درهای بسته روبرو می‌شوید؛ اما این افکار شما درست نیست، چون اکنون زمان مناسبی برای گرفتن نتیجه تلاش‌هایتان نیست. بهتر است کماکان به تلاش‌های خود ادامه دهید. پاداشی را که هیچ وقت تصورش را نمی‌کنید، منتظر شما است.

فال روزانه متولدین آبان

شما کاملا ساده‌لوحانه یا بیش از حد صبورانه در رفتارهایتان با دیگران عمل می‌کنید و این تفکر را دارید که در این صورت آنها شما را بیشتر دوست خواهند داشت. این تفکر کاملا اشتباه است. دیگران، نه تنها از رفتار شما سوﺀ‌استفاده می‌کنند، بلکه در نهایت آن اندازه که تمایل دارید، شما را دوست نحواهند داشت. شما از این که به این رفتارتان پایان دهید دچار ترس و واهمه هستید، اما هرچه زودتر این کار را ترک کنید، به نفع شما خواهد بود. ابتدا خیلی مشکل به نظر می‌رسد اما با ممارست به نتیجه می‌رسد.

فال روزانه متولدین آذر

این روزها به اطراف خود و موقعیت‌هایی که برایتان پیش می‌آید با نگاه بی‌تفاوتی می‌نگرید، به همین دلیل بسیاری از شانس‌ها یا موقعیت‌هایی که روزها یا حتی سال‌ها منتظر آنها بوده‌اید را بدون این که متوجه باشید، از دست داده‌اید. از زندگی روزمره‌تان خیلی فاصله گرفته‌اید، توصیه می‌کنیم فعالیت‌های روزمره‌تان را دوباره از سر بگیرید تا به ریتم زندگی سابقتان برگردید.

فال روزانه متولدین دی

آن کتاب‌های طالع‌بینی را که می‌گویند شما بلد نیستید چگونه تفریح کنید، کنار بگذارید. با وجود اینکه شما می‌توانید در موقع لزوم شادمانی و تفریح خود را به تعویق بیندازید، همچنین می‌دانید که کی باید از زندگی‌تان لذت ببرید. خوشبختانه امروز یکی از آن روزهایی است که می‌توانید استانداردهای خود را تعیین کرده و ممکن است دیگران سخت بتوانند شما را تحمل کنند اما از این بابت نگران نباشید؛ تا می‌توانید شاد باشید و خوش بگذرانید.

فال روزانه متولدین بهمن

در روزهای آینده با مسائلی روبرو خواهید شد اما خوشبختانه امیدی که شما دارید مانند یک پشتیبان از شما حمایت می‌کند تا بتوانید به اهدافی که در نظر دارید و کمی به تعویق افتاده‌اند، برسید. زندگی شما در حال تغییر است و تنها شخصی که راه‌های تغییر را باید بپیماید، شما هستید؛ پس بهتر است راه درست را با مشورت دیگران انتخاب کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما سعی دارید در برابر اتفاقاتی که برایتان پیش می‌آید سکوت کنید و واکنشی نشان ندهید. به همین دلیل کمی از دیگران، حتی از شخصی که شما را دوست دارد فاصله گرفته‌اید. استرس بیش از حدی را احساس می‌کنید. با استرس‌های خود مقابله کنید و اجازه دهید زندگی روال عادی خود را طی کند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
انتشار این ویدیو می‌تواند برای ستاره اسکندری دردسرساز شود و ما به سهم خودمان شاید باید از این کار خودداری می‌کردیم؛ اما این راهش نیست. در دنیایی که همه چیز به سرعت منتشر و وایرال می‌شود، جلوی دیده شدن این تصاویر را نمی‌توان گرفت. بهتر است به موضوع اصلی و اساسی بپردازیم؛ آنچه خیلی از ایرانیان و ازجمله سلبریتی‌ها را به زیست دوگانه واداشته است. نگار جواهریان و ستاره اسکندری اولینشان نیستند و آخرین هم نخواهند بود. آنها در جایی که می‌توانند، از حق خود برای انتخاب پوشش استفاده می‌کنند و در جایی هم که نمی‌توانند، در همان چارچوب مشخص، پوششی نزدیک به سلیقه و میل خود را برمی‌گزینند. مسئله چیز دیگری است. یقه سلبریتی‌ها را جز آنجا که جانمازی آب کشیده‌اند و از نردبان تزویر و ریا بالا رفته‌اند، نگیریم. اجازه بدهیم آنها از حق انتخابشان استفاده کنند، مثل همه ما.
.
.
.
.
.
.
.
#سلبریتی #ایران #پوشش #انتخاب #ستاره_اسکندری #نگارجواهریان #گلشیفته_فراهانی
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳۱ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
نکنید با این بچه همچین. طفلک صداش هم درنمیاد.
.
.
.
.
.
.
.
#کودک #بچه #دختربچه #ناز
#babies #daughter #cute
  • 🔻
کدام برنامه است؟ ساعت خوش یا یکی از جنگ‌های نوروزی اوایل دهه ۷۰؟ رضا شفیعی جم و فاطمه هاشمی توی این آیتم پدر و مادر یوسف صیادی بودند؟ نصرالله رادش که خودش رفته ولی عکسش هنوز توی قاب است، چکاره است؟ «سحر دخترِ نازم»، خواهر دوقلوی یوسف صیادی، چرا توی عکس نیست؟ یک عکس ساده و این همه سؤال بی‌جواب؟
.
.
.
.
.
.
.
#بازیگران #کمدی #کمدین #یوسف_صیادی #رضاشفیعی_جم #نصرالله_رادش #فاطمه_هاشمی #سحر #عکس_قدیمی
  • 🔻
⁦⚠️⁩توضیح مهم: فال روزانه متولدین خرداد متأسفانه به‌جای فال متولدین ماه اردیبهشت هم آمده که ضمن عذرخواهی، اینجا اصلاحش می‌کنیم:
⁦♦️⁩فال روزانه متولدین اردیبهشت
معمولا فکر و عقلتان خوب کار می‌کند، اما امروز به نظر می‌رسد که گرفتار افکار ناخودآگاه شده‌اید. رویاپردازی‌های شما دیگر دست خودتان نیست، شاید حتی بتوانید به خودتان بقبولانید که این افکار واقعی هستند. پیشرفتی که حاصل کرده‌اید باعث شده به همه چیز با دید مثبت نگاه کنید، اما بدانید که هرچه زودتر با واقعیت‌ها روبرو شوید، برایتان بهتر است. در نهایت به مقصد مورد نظر خواهید رسید، اما کمی طول می‌کشد و به سادگی امکان‌پذیر نیست. آخر هفته است و اراده قوی‌تری دارید و می‌توانید با هر مانعی که پیش رویتان قرار گرفت مبارزه کنید.
.
.
.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳۰ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
از ۱ تا ۱۰ نمره بدید و میزان شباهت این خانم به خدابیامرز مونالیزا رو مشخص کنید.
.
.
.
.
.
.
..
#مونالیزا #داوینچی #نقاشی #گریم
#monalisa #davinci
  • داره می‌ریزه از کجا آمد و به کجا رفت؟
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید