فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

اتفاقات تازه‌ای برای شما در حال وقوع است، شما در برابر این اتفاقات به شدت مقاومت می‌کنید و اجازه نمی‌دهید که این اتفاقات به راحتی رخ دهد. سرنوشت و تقدیر کارشان را انجام می‌دهند، شما با مقاومت کردن فقط خود را اذیت می‌کنید. توصیه می‌کنیم با سرنوشت همراه شوید، نه این که به سرنوشتتان پشت کنید. شما به تازگی به دنبال راه حل‌هایی برای زندگی‌تان می‌گردید اما اکنون زمان تغییر نیست؛ بهتر است اطلاعات لازم را جمع آوری کنید، سپس روند تغییرات را آغاز کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

متأسفانه دوستان و افراد دغل‌باز و حیله‌گر زیادی اطراف شما را گرفته‌اند، شما به خوبی از طرز صحبت کردن و رفتارشان آنها را شناسایی می‌کنید اما بعد از مدتی تمام سخنانشان را از یاد می‌برید و دوباره رابطه جدیدی را با آنها شروع می‌کنید. این نظر و اعتقاد شما اصلا و به هیچ وجه درست نیست؛ زیرا با این رفتار خود را از درون خرد می‌کنید و اطرافیانتان هیچ گاه متوجه اشتباهاتشان نمی‌شوند.

فال روزانه متولدین خرداد

شما این روزها مشغولیات بسیاری دارید و از این همه فعالیت خسته شده‌اید. توصیه می‌کنیم تمام کارهایتان را متوقف کنید. شما برای انجام بعضی از کارهایتان حوصله و رغبت ندارید؛ به همین دلیل بیش از پیش خسته می‌شوید. بهتر است کارهایی را که مایل به انجام دادنشان هستید، از کارهایی که تمایلی برای انجام دادنشان ندارید، جدا کنید. زیرا انرژی‌ای را که برای آن کار می‌گذارید، اگر برای کار دیگری صرف کنید، نتیجه‌ بهتری خواهد داشت.

فال روزانه متولدین تیر

این اواخر به یک سکون و حالت غیرفعال بودن رسیده‌اید. شما به یک فرد قابل اعتماد نیاز دارید برای این که محرکی باشد تا شما را از این حالت خارج سازد و دوباره شما را مثل سابق به فردی پویا تبدیل کند. شاید به دلیل شکست‌هایی که در گذشته داشته‌اید و تجربه‌های تلخ، شجاعت خود را از دست داده‌اید اما شما با وجود تمام این مسائل راهتان را ادامه دهید، زیرا جاده زندگی شما به موفقیت منتهی می‌شود.

فال روزانه متولدین مرداد

هیجانات زیادی که در وجود شما بوده است و باعث شاد شدن روحتان می‌شد، مدتیست که فروکش کرده است. شما این روزها علاقه‌ای به شرکت در فعالیت‌های گروهی ندارید. به جای آن، مدام به دنبال کاری هستید که شما را راضی کند و از آ ن لذت ببرید. بهتر است مدتی در منزل بمانید و استراحت کنید تا اعتمادبه‌نفس سابق را بیابید و دوباره فعالیت‌هایتان را آغاز کنید و البته روابط دوستانه‌تان را نباید فراموش کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

این روزها تمام افکار شما سمت و سویی منفی به خود گرفته است و به تمام وقایع، صحبت‌هایی که می‌شنوید و رفتارهایی که می‌بینید، با دیدی منفی نگاه می‌کنید و تصمیم می‌گیرید. به همین علت بسیاری از موقعیت‌های خوب و حتی عالی را که این روزها می‌توانسته برایتان پیش بیاید را با بدبینی از بین برده‌اید. نیروهای منفی درونی‌تان را تا بیشتر از این به شما آسیب نرسانده‌اند، کنترل کنید. سعی کنید آرامش درونی خود را حفط کنید و بعد تصمیم بگیرید.

فال روزانه متولدین مهر

شما احساس می‌کنید یک نیروی مافوق‌الطبیعه مانع از پیشرفت شما می‌شود زیرا به هر سمتی می‌روید، با درهای بسته روبرو می‌شوید؛ اما این افکار شما درست نیست، چون اکنون زمان مناسبی برای گرفتن نتیجه تلاش‌هایتان نیست. بهتر است کماکان به تلاش‌های خود ادامه دهید. پاداشی را که هیچ وقت تصورش را نمی‌کنید، منتظر شما است.

فال روزانه متولدین آبان

شما کاملا ساده‌لوحانه یا بیش از حد صبورانه در رفتارهایتان با دیگران عمل می‌کنید و این تفکر را دارید که در این صورت آنها شما را بیشتر دوست خواهند داشت. این تفکر کاملا اشتباه است. دیگران، نه تنها از رفتار شما سوﺀ‌استفاده می‌کنند، بلکه در نهایت آن اندازه که تمایل دارید، شما را دوست نحواهند داشت. شما از این که به این رفتارتان پایان دهید دچار ترس و واهمه هستید، اما هرچه زودتر این کار را ترک کنید، به نفع شما خواهد بود. ابتدا خیلی مشکل به نظر می‌رسد اما با ممارست به نتیجه می‌رسد.

فال روزانه متولدین آذر

این روزها به اطراف خود و موقعیت‌هایی که برایتان پیش می‌آید با نگاه بی‌تفاوتی می‌نگرید، به همین دلیل بسیاری از شانس‌ها یا موقعیت‌هایی که روزها یا حتی سال‌ها منتظر آنها بوده‌اید را بدون این که متوجه باشید، از دست داده‌اید. از زندگی روزمره‌تان خیلی فاصله گرفته‌اید، توصیه می‌کنیم فعالیت‌های روزمره‌تان را دوباره از سر بگیرید تا به ریتم زندگی سابقتان برگردید.

فال روزانه متولدین دی

آن کتاب‌های طالع‌بینی را که می‌گویند شما بلد نیستید چگونه تفریح کنید، کنار بگذارید. با وجود اینکه شما می‌توانید در موقع لزوم شادمانی و تفریح خود را به تعویق بیندازید، همچنین می‌دانید که کی باید از زندگی‌تان لذت ببرید. خوشبختانه امروز یکی از آن روزهایی است که می‌توانید استانداردهای خود را تعیین کرده و ممکن است دیگران سخت بتوانند شما را تحمل کنند اما از این بابت نگران نباشید؛ تا می‌توانید شاد باشید و خوش بگذرانید.

فال روزانه متولدین بهمن

در روزهای آینده با مسائلی روبرو خواهید شد اما خوشبختانه امیدی که شما دارید مانند یک پشتیبان از شما حمایت می‌کند تا بتوانید به اهدافی که در نظر دارید و کمی به تعویق افتاده‌اند، برسید. زندگی شما در حال تغییر است و تنها شخصی که راه‌های تغییر را باید بپیماید، شما هستید؛ پس بهتر است راه درست را با مشورت دیگران انتخاب کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما سعی دارید در برابر اتفاقاتی که برایتان پیش می‌آید سکوت کنید و واکنشی نشان ندهید. به همین دلیل کمی از دیگران، حتی از شخصی که شما را دوست دارد فاصله گرفته‌اید. استرس بیش از حدی را احساس می‌کنید. با استرس‌های خود مقابله کنید و اجازه دهید زندگی روال عادی خود را طی کند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
چه کیفی می‌کنه اون بچه.
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#باحال #فان#خانواده #پدر #پسر #حیوانات #سگ #خوشحالی #خنده
#fun #family #kids #dogs
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چیتان پیتان کردی؛ کجا به‌سلامتی!؟
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#بامزه #فان #سرگرمی #باحال #حیوانات
#fun #animals
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
شاید فکر کنید این آدم به چیپس معتاده ولی نیست.
.
.
.
Video by: @josephsmachines
.
.
.
#فان #باحال #مسخره #چیپس #ماشین #دستگاه 
#chips #machine
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
آقای شماعی‌زاده، بچه گریه‌ش گرفت. این موزیکت مشکل داره.
.
.
.
@mahoor.nazarii
.
.
.
#کودکان #موسیقی #موزیک #شماعی_زاده #آهنگ
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۶ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید