فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز ممکن است شیفته خیالبافی‌هایتان شده باشید، اما دنیای واقعی را فراموش نکرده‌اید و می‌دانید که کارهای نیمه‌تمام بسیاری انتظارتان را می‌کشند. حتی اگر کاری را به فردا موکول کنید، باز هم نمی‌توانید از فکر کردن به آن خودداری کنید. اگر بیش از حد نگرانی نشان دهید، فقط اضطرابتان بیشتر می‌شود، مگر این که چاره‌ای اندیشیده باشید. کاری را که امروز می‌توانید انجام دهید، به فردا نیندازید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

به نظر می‌رسد که نزد اطرافیانتان بسیار محترم هستید، زیرا اعتماد قابل توجهی به شما دارند. اگر امروز تصمیمی بگیرید و پای آن بایستید این حس احترام چندبرابر خواهد شد. شاید افکاری که دارید، در حال حاضر توجه کسی را جلب نکنند، اما از آن جایی که در رفتارتان بسیار جدی و مصمم هستید، دیگران متوجه فکر عمیقی که پشت نقطه نظراتتان هست خواهند شد. حواستان باشید که از این شاخه به آن شاخه نپرید، اگر دوست دارید مسیر افکارتان را تغییر دهید عجله نکنید، بعدا هم فرصت باقی است.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز یک روز خیلی خیلی پرمشغله خواهد بود، چنانکه حتی انجام دادن کارهای معمولی روزانه به صورت معضلی پیچیده درخواهد آمد. شاید شما به فکر ساده‌تر کردن کارهای خود هستید، ولی باید بدانید با کمتر کردن فعالیت‌هایتان وضعتان فرقی نمی‌کند. به جای اینکه به خاطر کارهایی که نمی‌توانید تمامشان کنید، عصبانی شوید، نفسی تازه کرده، آرامش داشته باشید و سعی کنید به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهید.

فال روزانه متولدین تیر

اگرچه شاید شما امروز بیش از اندازه جدی باشید، می‌توانید به حد کافی روی توانایی‌هایتان متمرکز شوید و در مقابل کسانی که سعی می‌کنند در شما نفوذ کنند ایستادگی کنید. امروز روزی نیست که شما از کارهایی که باید انجام بدهید نگران باشید و در نهایت نگرش‌های درونی شما بسیار قوی و سازنده خواهند بود. تسلیم ناامنی احساسی روزمره نشوید؛ الان زمان این است که شرایط را بهتر کنید. دیگران در حالی که کمک می‌کنند تا شما نسبت به قبل باکفایت‌تر و سازنده‌تر باشید، به حس اطمینان شما نیز احترام خواهند گذاشت.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز ایده‌های فوق‌العاده جالبی در سر دارید که همه را شگفت‌زده خواهد کرد، به ویژه اگر شرایط طوری باشد که هیچ کس انتظار نوآوری نداشته باشید. اما افکارتان آن قدرها هم که به نظر می‌رسد قابل توجه نیستند، فقط این که کمی اغراق‌آمیز درباره آن‌ها حرف زده‌اید. اگرچه خودرأی و سرسخت هستید، اما باید سعی کنید حمایت دیگران را از دست ندهید. اگر اختلاف نظری وجود دارد، وارد مذاکره شوید. فکر نکنید که این کار به معنی کوتاه آمدن از ارزش‌هایی است که باورشان دارید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما امروز می‌توانید اثری بلندمدت در رفتارهای خود داشته باشید. این کار به شما این فرصت را می‌دهد تا با تغییرات کوچک به نتایج بزرگی برسید. اما کمتر احتمال دارد که شما اکنون مسئولیت مهمی را قبول کنید، چراکه شما می‌خواهید آزاد باشید تا اختیارات خودتان را کشف کنید. اگر هنوز مطمئن نیستید، به کسی جواب مثبت ندهید. تا زمانی که نفهمیده‌اید دلتان واقعا چه می‌خواهد، صبر کنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

شما برای اینکه متوجه شوید که خط سیر جدیدتان شما را به جایی که می‌خواهید نمی‌رساند، شاید نیاز به زمان داشته باشید. با تجدیدنظر کردن در آنچه هر روز انجام می‌دهید، این حس در شما به وجود بیاید که این کارها مسیر زندگی همیشگی شما است. شما باید هدف‌های بلندمدت خود را تغییر داده و لازم نیست بر سیر تکامل طبیعی آنها پافشاری کنید.

فال روزانه متولدین آبان

با مسائلی که اتفاقی و براساس حوادث مختلف برایتان پیش می‌ﺁید خیلی غیرعادی برخورد می‌کنید، بهتر است از این کار دوری کنید، چرا که به سلامتی شما ﺁسیب جدی وارد می‌کند. دوست یا دوستانی به خاطر یک سری سوﺀ تفاهمات از شما دور شده بودند و بین شما و ﺁنها فاصله افتاده بود اما این روزها سوﺀ تفاهمات حل خواهد شد و شما با ﺁنها دوباره رابطه مثبتی را ﺁغاز خواهید کرد.

فال روزانه متولدین آذر

شما نقشه‌هایی را که مدت‌های مدیدی بود در ذهن داشتید به نتیجه رسانده‌اید و امروز از این نتیجه‌ها بسیار خوشحال و خرسند هستید. اما بهتر است بدانید همیشه وضع به همین منوال پیش نمی‌رود، گاهی ممکن است وقت و انرژی بسیاری را برای یک کار هزینه کنید اما نتیجه‌ای که مد نظر دارید را به دست نیاورید. بهتر است کمی بر سرعت کارهایتان بیفزاید تا بتوانید با انگیزه بیشتری به کارهای ﺁینده‌تان برسید.

فال روزانه متولدین دی

امروز ناگزیرید که در مسیر انجام کارهای روزانه خود تصمیمات بسیاری بگیرید. به نظر می‌رسد که بین شما و اطرافیانتان فاصله احساسی اتفاق افتاده است. درست است که اشتباهی از شما سر نزده است، اما باز هم ممکن است از جانب خودتان مطمئن نباشید. به شما توصیه می‌شود که راهی پیدا کنید تا حرف‌هایتان تأتیرگذارتر شوند، فقط این که خودتان را باور داشته باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بسیار امیدوار به نظر می‌رسید، زیرا به همه ارزش‌هایی که باورشان دارید پایبند مانده‌اید. اما از طرفی هم نگران هستید که مبادا تلاش‌هایتان کافی نباشند و نتیجه نگیرید. با فکر کردن به این شک و تردیدها وقت ارزشمندتان را تلف نکنید. در عوض به چیزهای خوب و مثبتی فکر کنید که می‌توانید انجام دهید. اگر می‌خواهید تغییر بزرگی ایجاد کنید، نباید به تنهایی وارد عمل شوید، زیرا چنین تحولی به همکاری نیازمند است.

فال روزانه متولدین اسفند

علاقه به سفر کردن امروز در شما بسیار زیاد شده است و احساس می‌کنید که فقط باید بلند شده و از خانه خارج شوید. شاید شما واقعا این کار را انجام دهید، اما از نظر جغرافیایی نباید زیاد از خانه‌تان دور شوید. شاید هنوز شما بخواهید که به جایی دور مسافرت کنید و از مسئولیت‌هایتان دور باشید. به یاد داشته باشید که برای شما ماندن در محل کار و پرداختن به آنچه روی میزتان است بهتر از فرار کردن از آنهاست.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
انتشار این ویدیو می‌تواند برای ستاره اسکندری دردسرساز شود و ما به سهم خودمان شاید باید از این کار خودداری می‌کردیم؛ اما این راهش نیست. در دنیایی که همه چیز به سرعت منتشر و وایرال می‌شود، جلوی دیده شدن این تصاویر را نمی‌توان گرفت. بهتر است به موضوع اصلی و اساسی بپردازیم؛ آنچه خیلی از ایرانیان و ازجمله سلبریتی‌ها را به زیست دوگانه واداشته است. نگار جواهریان و ستاره اسکندری اولینشان نیستند و آخرین هم نخواهند بود. آنها در جایی که می‌توانند، از حق خود برای انتخاب پوشش استفاده می‌کنند و در جایی هم که نمی‌توانند، در همان چارچوب مشخص، پوششی نزدیک به سلیقه و میل خود را برمی‌گزینند. مسئله چیز دیگری است. یقه سلبریتی‌ها را جز آنجا که جانمازی آب کشیده‌اند و از نردبان تزویر و ریا بالا رفته‌اند، نگیریم. اجازه بدهیم آنها از حق انتخابشان استفاده کنند، مثل همه ما.
.
.
.
.
.
.
.
#سلبریتی #ایران #پوشش #انتخاب #ستاره_اسکندری #نگارجواهریان #گلشیفته_فراهانی
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳۱ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
نکنید با این بچه همچین. طفلک صداش هم درنمیاد.
.
.
.
.
.
.
.
#کودک #بچه #دختربچه #ناز
#babies #daughter #cute
  • 🔻
کدام برنامه است؟ ساعت خوش یا یکی از جنگ‌های نوروزی اوایل دهه ۷۰؟ رضا شفیعی جم و فاطمه هاشمی توی این آیتم پدر و مادر یوسف صیادی بودند؟ نصرالله رادش که خودش رفته ولی عکسش هنوز توی قاب است، چکاره است؟ «سحر دخترِ نازم»، خواهر دوقلوی یوسف صیادی، چرا توی عکس نیست؟ یک عکس ساده و این همه سؤال بی‌جواب؟
.
.
.
.
.
.
.
#بازیگران #کمدی #کمدین #یوسف_صیادی #رضاشفیعی_جم #نصرالله_رادش #فاطمه_هاشمی #سحر #عکس_قدیمی
  • 🔻
⁦⚠️⁩توضیح مهم: فال روزانه متولدین خرداد متأسفانه به‌جای فال متولدین ماه اردیبهشت هم آمده که ضمن عذرخواهی، اینجا اصلاحش می‌کنیم:
⁦♦️⁩فال روزانه متولدین اردیبهشت
معمولا فکر و عقلتان خوب کار می‌کند، اما امروز به نظر می‌رسد که گرفتار افکار ناخودآگاه شده‌اید. رویاپردازی‌های شما دیگر دست خودتان نیست، شاید حتی بتوانید به خودتان بقبولانید که این افکار واقعی هستند. پیشرفتی که حاصل کرده‌اید باعث شده به همه چیز با دید مثبت نگاه کنید، اما بدانید که هرچه زودتر با واقعیت‌ها روبرو شوید، برایتان بهتر است. در نهایت به مقصد مورد نظر خواهید رسید، اما کمی طول می‌کشد و به سادگی امکان‌پذیر نیست. آخر هفته است و اراده قوی‌تری دارید و می‌توانید با هر مانعی که پیش رویتان قرار گرفت مبارزه کنید.
.
.
.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳۰ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
از ۱ تا ۱۰ نمره بدید و میزان شباهت این خانم به خدابیامرز مونالیزا رو مشخص کنید.
.
.
.
.
.
.
..
#مونالیزا #داوینچی #نقاشی #گریم
#monalisa #davinci
  • داره می‌ریزه از کجا آمد و به کجا رفت؟
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید