فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

ته دلتان به این نتیجه رسیده‌اید که برای دستیابی به اهدافتان باید زمان و انرژی بیشتری در اختیار داشته باشید. با این حال به شما توصیه می‌شود که امروز به مسیرتان ادامه دهید، زیرا اگر توقف کنید ممکن است اشتیاق لازم را نیز از دست بدهید. اکنون باید یک تصمیم مهم بگیرید؛ مثل این است که در یک دوراهی گیر افتاده باشید، از طرفی دلتان می‌خواهد که همین طور با سرعت جلو بروید، اما از طرف دیگر یک ندای درونی به شما می‌گوید که آهسته‌تر حرکت کنید و با احتیاط گام بردارید. اگر این مشکل را با دیگران در میان بگذارید از میزان نگرانی‌های شما کاسته خواهد شد و در نتیجه آن دستیابی به موفقیت نیز آسان‌تر می‌شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است درباره اختلافات شدیدی که در یک رابطه اتفاق افتاده قضاوت اشتباه کنید. به غلط فکر می‌کنید که می‌توانید فقط با یک حرکت جادویی به همه مشکلات پایان دهید. اما باید بدانید که اختلافات به وجود آمده را نمی‌توانید به این آسانی‌ها رفع کنید. باید راهکاری در پیش بگیرید تا آتش زیر خاکستر شعله‌ور نشود، مثلا می‌توانید ریشه‌ای به قضیه نگاه کنید و با کسانی که دوستشان دارید مهربان‌تر و نرم‌تر باشید. یادتان نرود که به دیگران احترام بگذارید، همان‌طور که انتظار دارید آن‌ها به شما احترام بگذارند.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ممکن است به یک جمع جدید وارد شوید، آن‌ها درباره موضوعاتی حرف می‌زنند که شما هیچ وقت فکر نمی‌کردید که روزی بتوانید درباره آن‌ها به دیگران چیزی بگویید. افکار غیرمعمولی‌ای که در سر دارید فقط در قوه خیالتان خوب کار می‌کنند و نه در واقعیت. به شما توصیه می‌شود که با سرعت کمتری خیال‌پردازی کنید، قبل از این که برنامه‌ها و ایده‌هایتان را اجرایی کنید بد نیست به احساسات و واکنش دیگران هم نگاهی بیندازید. هنوز پاسخ همه پرسش‌ها را نمی‌دانید، پس صبر کنید تا همه چیز برایتان روشن شود و بعد وارد عمل شوید.

فال روزانه متولدین تیر

اگر بتوانید مسائل مالی خود را به شیوه‌ای خلاقانه رفع و رجوع کنید می‌توانید به پیامد دلخواهتان دست پیدا کنید. شاید هنوز آن‌طور که باید و شاید روی برنامه‌هایتان تمرکز نکرده باشید، اما خوشبختانه این قابلیت را دارید که موانع احتمالی را از سر راه بردارید. اکنون موانعی وجود دارند که نمی‌گذارند چیزهایی را که می‌خواهید داشته باشید، به راحتی خریداری کنید. باید حواستان به سلامت راهی که طی می‌کنید باشد. اشکالی ندارد اگر دوست دارید خرید کنید، اما به شرط این که خودتان را گول نزنید.

فال روزانه متولدین مرداد

احساس می‌کنید که با عقاید و باورهایتان در هماهنگی کامل به سر می‌برید، اما باورهای سفت و سخت شما ممکن است مشکل‌ساز شود، زیرا احتمال دارد کسی وارد ماجراهای شما شود که او هم به اندازه شما سرسخت است. از خودراضی نباشید، اگر دیدید که طرف مقابل ایده‌های خوبی داشت، این فرصت را از دست ندهید و از فکرش استفاده کنید. اکنون باید با ملایمت بیشتری رفتار کنید، یادتان باشد همان‌قدر که حرف می‌زنید، به دیگران هم فرصت دهید که نظرشان را بگویند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ممکن است بعضی خواسته‌های شما ارضا نشود، از این رو ممکن است روند طبیعی انرژی شما مختل شود. شرایط حاضر شاید ناامیدکننده به نظر برسد، به ویژه اگر پول و منابع کافی برای پیشبرد اهدافتان در اختیار نداشته باشید. حتی اگر از انتظاراتتان کوتاه بیاید، باز هم ممکن است چیزی تغییر نکند. بدانید که اکنون صبوری شما زیر ذره‌بین آزمایش قرار دارد. برای این که رویکردتان به کلی عوض شود، بهتر است از همین چیزهایی که دارید راضی باشید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

بد نیست با دوستی که به نیت‌های خوب او اذعان دارید گفتگو کنید، این صحبت‌ها چشم و گوش شما را نسبت به موقعیت‌های جدید کاری باز خواهد کرد. به دنبال راهی هستید تا زندگی کاری خود را متحول کنید. لازم است که همه این فرصت‌های جدید را به دقت بررسی کنید، زیرا قبلا هرگز به همچین چیزهایی فکر نکرده بودید. یادتان باشد که هیچ عجله‌ای در کار نیست، پس احساس فشار نکنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز آماده هستید که قید و بندها را کنار بزنید و بعضی اسرارتان را با دیگران در میان بگذارید. بدانید که لزومی ندارد همه ماجرا را بگویید، زیرا بهتر است بعضی چیزها را نگفته باقی بگذارید. دوست ندارید گفته‌هایتان دوپهلو به نظر برسد، پس بهتر است فقط یک طرف قضیه را انتخاب کنید و همان را با وفاداری کامل بگویید. در نهایت یادتان باشد آن چیزی که اکنون اهمیت دارد، این است که فقط به ندای قلبتان گوش دهید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز بیشتر از قبل تمایل دارید که از نظر حرفه‌ای بدرخشید. احساس می‌کنید دارید کار خیلی بزرگی انجام دهید و می‌خواهید که همه اطرافیان از تلاش‌های خارق‌العاده شما باخبر شوند. احساس می‌کنید که اولویت‌های جدیدی پیش رویتان قرار گرفته است. در این که باید جهت‌گیری خود را تغییر دهید هیچ شکی نیست، خودتان را با جریان‌های حاضر هماهنگ کنید. اگر کمی دیرتر متوجه شدید که می‌خواهید به سر جای اولتان برگردید اشکالی ندارد، راه برگشت باز است. اما سعی کنید تا جایی که می‌توانید بر این امواج کهکشانی سوار شوید.

فال روزانه متولدین دی

شاید بتوانید یک رویارویی غیر قابل اجتناب را یکی دو روزی به عقب بیندازید، اما اگر قصد دارید که به نتیجه‌ای آرامش‌دهنده دست پیدا کنید این تأخیر به شما توصیه نمی‌شود. اگر احساساتتان را سرکوب کنید فقط بحران درست کرده‌اید، باید دیر یا زود با آن‌ها مواجه شوید. اگر دست از کنترل اوضاع اطرافتان بردارید، در کمال شگفتی خواهید دید که از اضطراب و نگرانی شما کاسته خواهد شد و شاید حتی ترس‌هایتان نیز از بین بروند.

فال روزانه متولدین بهمن

بد نیست برای مدتی راهکارهای منطقی را کنار بگذارید و به جاهایی بروید که تا به حال هرگز در آن مکان‌ها نبوده‌اید. سعی کنید آزادانه و بدون احساس محدودیت، تصوراتتان را به کار بیندازید و رویاهایتان را رنگارنگ کنید. می‌توانید به کارهایی که می‌خواهید در مرحله بعد انجام دهید فکر کنید، فقط به کلیات فکر کنید، بقیه را ذهنتان خودش انجام می‌دهد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز به نظر می‌رسد که بر موجی از خشم سوار شده‌اید، علت آن هم از اختلاف ارزش‌ها ریشه می‌گیرد که مدت‌ها بود تحمل کرده بودید. اکنون با یک سری از احساسات متغیر روبرو هستید، البته بعضی از آن‌ها را به سختی می‌توانید مدیریت کنید. به جای این که روی وقایع پیرامونتان تمرکز کنید، بهتر است به آنچه اکنون در درونتان می‌گذرد فکر کنید. بهتر است در میان وقایعی نباشید که نمی‌توانید کنترلشان کنید، در عوض بد نیست مدتی مدیتیشن تمرین کنید. وقتی در درون خودتان به آرامش رسیدید، آن وقت بهتر می‌توانید احساساتتان را بیان کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید