فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

شما در این روزها جرأت و شهامت خاصی پیدا گرده‌اید که در برابر تمامی‌ مشکلات با مقاومت بیشتری بایستید. به ندای درونی قلبتان گوش دهید، این ندا شما را تا اوج افتخار همراهی خواهد کرد. از نزاع و کشمکش با دوستان یا اعضای خانواده‌تان بپرهیزید، زیرا این نزاع‌ها سرعت کاری شما را پایین می‌آورد و شما را از ادامه پیشرفت بازمی‌دارد. مواظب افکار بدتان باشید و اجازه ندهید که این افکار بر شما تسلط یابند. شما نباید خودپسند و مغرور شوید؛ زیرا اگر تاکنون موفق بوده‌اید به خاطر تلاش اطرافیانتان هم بوده است. شما برای پیشرفتتان هنوز نیازمند کمک دیگران هستید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اخیرا انرژی فوق‌العاده‌ای به دست آورده‌اید که گاهی خودتان از این انرژی و کارها و رفتارهایی که در اثر این جریان از شما سر می‌زند، دچار تعجب شده‌اید. شما در بهترین برهه زندگی‌تان قرار دارید. بهتر است پل‌هایی را که برای رسیدن به خوشبختی به آنها نیاز دارید، از هم‌اکنون بنا سازید، شما توانایی انجام این کار را دارید، فقط مهم این است که خود را باور کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

فعالیت‌هایی که در این روزهای اخیر انجام داده‌اید باعث شده است تا حدودی گیج و گمراه شوید، بهتر است قبل از ادامه مسیر، ابتدا به آینده فعالیت‌هایتان نظری داشته باشید، یا یک برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت داشته باشید و بعد به پیش بروید تا بیش از این گمراه نشوید. از افرادی که در این زمینه دارای تجربه هستند کمک بگیرید. اگر بدون مشورت به کارهایتان ادامه بدهید، احتمال موفقیت و کامیابی شما کاهش می‌یابد.

فال روزانه متولدین تیر

شما امروز سعی می‌کنید که از عصبی شدن و دچار وحشت شدن جلوگیری کنید و آسان‌ترین راه هم این است که بگذارید دیگران حواس شما را پرت کنند تا به احساسات دشوار و پیچیده خود فکرنکنید. اگر خود را در میان خانواده، دوستان و یا همکلاسی‌هایتان محاصره کنید، می‌توانید از درگیری با احساسات خود پیشگیری کنید؛ به این دلیل که شما باید وظیفه خود را در پیشبرد گفتگو و مکالمه انجام دهید. درست است که این یک راه حل دائمی‌ نیست، اما غرق کردن خود در میان کسانی که مانند شما فکر می‌کنند، می‌تواند به طور موقت فشار عصبی را از شما دور کند.

فال روزانه متولدین مرداد

شما امروز نسبت به گذشته خودتان با حساسیت و احتیاط بیشتری عمل می‌کنید، به همین علت وارد مسیر تازه‌ای از زندگی خواهید شد. فقط باید مراقب منافعی که به دست می‌آورید باشید تا آنها را هدر ندهید. موفقیت‌های کوچکی که در آینده به آنها می‌رسید، پلی برای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ‌تر است.

فال روزانه متولدین شهریور

شما به تازگی در این فکر هستید که به مکان‌های گردشگری بروید. خودتان را با شناخت افراد جدید و دیدن مکان‌های تازه سرگرم کنید، زیرا از روزمرگی زندگی‌تان خسته شده‌اید؛ یا اگر در زندگی‌تان به شخصی علاقه‌مند هستید، تمایل دارید با گفتار یا رفتار تازه‌ای ارتباط خود را با او ادامه بدهید.

فال روزانه متولدین مهر

شما کارهایی را در دست انجام دارید، بهتر است تا به نتیجه نرسیده‌اند، درباره آنها با کسی صحبت نکنید و برای کسی از طرح‌ها و نقشه‌هایی که برای آینده دارید سخنی به میان نیاورید. البته این اواخر، کارهای غیر حرفه‌ای بسیاری را انجام داده‌اید که از شما بعید بوده است، اما نگران نباشید. دوباره به مسیر اصلی بازگشته‌اید. آسایش و آرامش در انتظار شماست، به شرط این که کمتر احساسی عمل کنید.

فال روزانه متولدین آبان

شما به دنیای جدیدی وارد شده‌اید اما هنوز متوجه این موضوع نشده‌اید و فکر می‌کنید که هنوز در زندگی سابق خود به سر می‌برید، به همین علت هیچ‌گونه تلاشی را آغاز نکرده‌اید. اما چشمان خود را با دید جدیدی به زندگی باز کنید. در این صورت افراد جدیدی به شما می‌پیوندند که تغییرات اساسی در زندگی شما ایجاد خواهند کرد. هرچه زودتر و تا دیر نشده، شانس خود را امتحان کنید.

فال روزانه متولدین آذر

شما درگیری لفظی شدیدی با شخصی داشته‌اید که بر اثر این گفتگو هنوز ذهنتان مشغول است. به مرحله‌ای رسیده‌اید که دلتان می‌خواهد از زندگی فرار کنید اما دوره‌ای را که سپری می‌کنید، مانند یک امتحان است که برای رفتن به دوره بعدی صبر و استقامت بیشتری داشته باشید؛ پس شجاع باشید و بدانید که خداوند تقدیر خوبی را برایتان رقم زده است.

فال روزانه متولدین دی

شما مدام در پی تحقق تمایلات و علائقتان هستید. بهتر است این فکر را از ذهنتان بیرون کنید. شما باید به فکر پیشرفت‌ باشید، نه این که فقط به دنبال تمایلات خود باشید؛ زیرا تمایلات شما خاتمه‌پذیر نیست. به زودی اتفاقی برایتان می‌افتد که شما خودتان با منطق و برهان به این نتیجه می‌رسید.

فال روزانه متولدین بهمن

فعالیت‌هایتان را باید بر روی یک نقطه خاص متمرکز کنید اما به علت پویایی زیاد درون شما، این کار ممکن نیست. در این صورت استفاده بهینه‌تری را می‌توانید از زندگی‌تان داشته باشید. اگر شخصی به شما گفت که بیش از حد جدی هستید، به صحبت‌های او اعتنایی نداشته باشید؛ شما فقط در حالت جدی بودن می‌توانید به اهدافتان برسید و بعدها آنها صحبت‌های شما را درک خواهند کرد.

فال روزانه متولدین اسفند

شما به دنبال یک راهکار جدید برای تغییر زندگی‌تان هستید. این که شما می‌خواهید استراتژی زندگی‌تان را عوض کنید، خیلی خوب است اما بهتر است کمی با برنامه‌ریزی و دقت بیشتری پیش بروید تا در آینده از اینکه برنامه و روش زندگی‌تان را عوض کرده‌اید ناراحت نباشید. در راه تغییر اصلا ترس را به خود راه ندهید، فقط اول با فکر و برنامه زمان‌بندی شده به پیش بروید تا طعم شیرین موفقیت را بچشید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال و طالع‌بینی ۳۰ مرداد ۹۸
  • 🔻
😍😍😍
.
@play.sonati
.
.
.
.
.
.
#بچه #پسربچه #باحال #موسیقی #ساز #بارون_بارونه #لری
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید