فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

رویاهای عاشقانه مثل باد می‌آیند و می‌روند، اما اگر می‌خواهید عشقی را که به دنبال آن هستید نشان دهید باید احساساتتان را بیان کنید. متأسفانه از طرد شدن و مسئولیت‌پذیری می‌ترسید و به همین خاطر تمایل دارید که خواسته‌هایتان را پنهان کنید. اگر به قوه خیالتان اجازه دهید که هر طور دلش می‌خواهد رویاپردازی کند، ممکن است شما را به جنون بکشاند. اکنون زمان آن است که بر حقایق تکیه کنید و نه بر احساسات درونی‌تان. به نظر می‌رسد که عقل در هدایت شما نسبت به احساسات موفق‌تر خواهد بود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اکنون یک سری موضوعاتی در زندگی شما وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید و خوشبختانه برای این کار آماده هستید. اگر چه تمایل دارید که درباره آنچه در ذهنتان می‌گذرد با دیگران حرف بزنید، اما شرایط طوری شده که این کار به سختی ممکن است. نمی‌دانید که آیا باید از موضعتان کوتاه بیایید یا نه، اما به اهمیت شرایط حاضر کاملا آگاهی دارید. به شما توصیه می‌شود که همه حرف‌هایتان را بزنید و از خودتان دفاع کنید، نباید منتظر فرصت دیگری در آینده بمانید، اکنون زمان از آن شماست.

فال روزانه متولدین خرداد

به طرز ناموفقی تلاش می‌کنید تا آنچه را دیگران به وضوح در حرکات و رفتار شما می‌بینند انکار کنید، اما واقعیت این است که اقدامات شما آشکارا نیت‌هایتان را برملا می‌سازد. انکار این قضیه فقط وقت تلف کردن است، پس بهتر است بدون این که مقاومت کنید پیامد کارهایتان را بپذیرید. باید آنچه را در فکرتان می‌گذرد با دیگران در میان بگذارید و حقیقت را پنهان نکنید، بعضی از اطرافیانتان حقشان است که تمام ماجرا را بدانند. وقتی همه چیز را گفتید، با بازخوردهای خوبی مواجه خواهید شد که شما را شگفت‌زده می‌کند.

فال روزانه متولدین تیر

اکنون بین چیزی که عقلتان به شما می‌گوید و چیزی که قلبتان می‌خواهد، تضاد وجود دارد. فقط در صورتی می‌توانید این تضاد را از میان بردارید که به عقل و احساستان به یک میزان توجه کنید. آنچه عقلتان به شما می‌گوید درست است و نیازی به بررسی مجدد ندارد. اما آنچه احساستان به شما می‌گوید یک ماجرای کاملا متفاوت است. بدانید که هیچ قانونی شما را وادار نمی‌کند که همه احساسات و درونیاتتان را آشکار کنید. البته پیدا کردن نقطه تعادل در این مرحله چندان کار آسانی نیست، اما اگر تعادل را برقرار سازید حتما خوشحال‌تر خواهید بود.

فال روزانه متولدین مرداد

تمام تلاشتان را می‌کنید که دیگران از برنامه‌های شما باخبر نشوند، اما به نظر می‌رسد که همه می‌دانند در فکر شما چه می‌گذرد. معمولا کسی نیستید که خودش را در تاریکی‌ها پنهان کند، اما به هر حال امروز دلتان نمی‌خواهد که کسی از احساسات‌تان چیزی بداند. انگار همه تصورات و افکارتان بر پیشانی شما نقش می‌بندد و همه می‌توانند آن را بخوانند. لزومی ندارد با دیگران قطع رابطه کنید، شاید تعامل با آن‌ها به شما کمک کند تا خواسته‌هایتان مشخص‌تر شوند. اجازه ندهید که غرور بیجا مانع ارتباط شما با کسانی شود که دوستشان دارید.

فال روزانه متولدین شهریور

بین یک دوراهی گیر افتاده‌اید: نمی‌دانید که آیا باید به مسیرتان ادامه دهید و در همین راستا پیشرفت کنید یا این که بهتر است مسیر کاملا متفاوتی را در پیش بگیرید. امروز ممکن است روابط شما با دیگران دچار تحول شود. شاید به ایجاد تغییرات ناگهانی فکر کنید، اما در نهایت به این نتیجه می‌رسید که باید با قدرت تجزیه و تحلیل پیش بروید و فرصت‌های جدید را یک به یک بررسی کنید. قبل از این که تصمیم بگیرید و دست به کار شوید، به شما توصیه می‌شود که اول از همه به فرصت‌های احتمالی خوب فکر کنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز شاید احساس کنید که یکی از دوستانتان با شما مخالف است، یا این که شاید مشکلات مالی شما به حدی برسد که بخواهید جیغ بزنید. مهم نیست فشار یا مشکلی که امروز احساس می‌کنید از چه نوعی باشد، فقط این را بدانید که راه‌های زیادی وجود دارد تا این موقعیت منفی را به یک فرصت سازنده تبدیل کنید. بهترین راهکاری که اکنون به شما پیشنهاد می‌شود این است که به جای دور زدن موانع، با آن‌ها روبرو شوید. شاید همه چیز بد و منفی به نظر برسد، اما مطمئن باشید که خیلی زود همه چیز عوض می‌شود.

فال روزانه متولدین آبان

رویاها و تصاویر ذهنی عجیب و غریب ممکن است امروز بر جهت‌گیری معنوی شما تأثیر بگذارند. این ایده‌های جدید باعث می‌شود که بتوانید در عرض یک ساعت به چیزهای زیادی فکر کنید، حتی ممکن است مفاهیمی را که در تمام زندگی‌تان به آن‌ها اعتقاد داشته‌اید، به یک‌باره تغییر کنند. به شما توصیه می‌شود که به ایده‌های جدید فکر کنید، اما خودتان را گیج نکنید! یادتان باشد که این‌ها فقط اطلاعاتی هستند که باید به آن‌ها دقت کنید و در نهای فقط می‌توانید آن‌ها را بپذیرید یا این که رد کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز دوست دارید که با دوستانتان وقت بگذرانید و خوشحالی کنید. اگر با کسانی که مثل شما فکر می‌کنند، ارتباط داشته باشید، برای روحتان هم مفید خواهد بود. اکنون تمایلی ندارید که کنترل احساساتتان را از دست بدهید. وضعیت خطیری است، باید طوری رفتار کنید که بعدا وقتی به کمک احتیاج دارید، دیگران حمایتتان کنند. درست است که دلتان می‌خواهد شادی و تفریح کنید، اما یادتان باشد که به حقایق زندگی خود توجه کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز ممکن است سعی کنید که احساسات متغیر خود را نادیده بگیرید، اما به نظر می‌رسد که کنترل چندانی روی احساسات خود ندارید. بگذارید باد شما را به هر کجا  می‌خواهد، ببرد، زیرا هر گونه تلاشی برای تغییر جهت وقایع امروز بی‌نتیجه خواهد ماند. از این مرحله که عبور کنید، افق پیش رویتان گسترده خواهد شد.

فال روزانه متولدین بهمن

احساس می‌کنید که امروز وظیفه دارید به اهداف دیگران جامه عمل بپوشانید، اما با این کار مجبور خواهید شد که اهداف خودتان را کنار بگذارید. متأسفانه ممکن است خیلی زود خشم بگیرید و نتوانید با دیگران کنار بیایید اما سعی کنید امیدتان را از دست ندهید تا بتوانید با اعتماد به نفس حرکت کنید. روی همه فرصت‌ها و انتخاب‌هایی که جلوی رویتان است، تمرکز کنید تا مثبت‌اندیشی از شما دور نشود.

فال روزانه متولدین اسفند

احساس می‌کنید به کمی هیجان نیاز دارید، اما از طرفی هم می‌خواهید که امنیت احساسی خود را حفظ کنید. شاید وقتی دست به کارهای ریسکی می‌زنید خوش‌شانس باشید، اما امروز همه دوستان و اطرافیان به شما توصیه می‌کنند که جانب احتیاط را بگیرید. شاید آن‌ها راست می‌گویند. برای این که بدرخشید، بهتر است نقش یک انسان بالغ و مسئولیت‌پذیر را بازی کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
چه کیفی می‌کنه اون بچه.
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#باحال #فان#خانواده #پدر #پسر #حیوانات #سگ #خوشحالی #خنده
#fun #family #kids #dogs
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چیتان پیتان کردی؛ کجا به‌سلامتی!؟
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#بامزه #فان #سرگرمی #باحال #حیوانات
#fun #animals
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
شاید فکر کنید این آدم به چیپس معتاده ولی نیست.
.
.
.
Video by: @josephsmachines
.
.
.
#فان #باحال #مسخره #چیپس #ماشین #دستگاه 
#chips #machine
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
آقای شماعی‌زاده، بچه گریه‌ش گرفت. این موزیکت مشکل داره.
.
.
.
@mahoor.nazarii
.
.
.
#کودکان #موسیقی #موزیک #شماعی_زاده #آهنگ
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۶ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید