فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز خوش‌بینی و مثبت‌اندیشی ضعیف شما می‌تواند شک‌ها و یا ترس‌هایتان را مخفی کند. شما کار خیلی زیادی نمی‌توانید برای کنترل کردن احساساتتان انجام دهید، بنابراین اولین اقدام شما برای چیزهایی که فکر می‌کنید مورد قبول دیگران واقع نمی‌شوند این است که آنها را به جای ابراز کردن، مخفی کنید. ولی حقیقت چیز دیگری است؛ اگر سفره دلتان را باز کنید، حال خیلی بهتری پیدا خواهید کرد. حتی اگر راه حل سریعی پیشنهاد نشد، همه می‌توانند جایگاه شما را بشناسند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

انفجار خیلی شدید احساسی می‌تواند شما را از خواب غفلت بیدار کرده و چیزهایی که ازشان دوری می‌کردید را به یادتان بیاورد. اما نیازی نیست که همه چیز را برای خود تثبیت کنید. میزان آگاهی شما فعلا برای شروع کار مناسب است. به جای اینکه یکدفعه اختیار خود را از دست بدهید، بهتر است که اطلاعات خود را فعلا آشکار نکنید. فکر کنید ببنید زمانی که این اطلاعات را نداشتید چکار می‌کردید.

فال روزانه متولدین خرداد

شما درک می‌کنید که باید آنچه را قبلا آغاز کرده بودید تمام کنید، اما ممکن است وسوسه شوید که با عجله و شتاب پله‌ها را با پرش رد کنید. قضاوت شما آنقدرها هم که فکر می‌کنید آشکار و واضح نیست. پس پیشرفت خود را کند کنید. عقب انداختن واکنش‌هایتان وقت اضافی در اختیار شما قرار می‌دهد برای اینکه عملی بودن کارها و برنامه‌هایتان را قبل از اینکه وارد کار شوید، بررسی کنید. کمتر عجله داشتن باعث می‌شود کمتر احساس نگرانی کنید.

فال روزانه متولدین تیر

شما اکنون در مرتبه و مقامی‌ هستید که هر شخصی در آرزوی این مقام به سر می‌برد، اما شما از این مرحله راضی نیستید و به نوعی کارهایی که انجام می‌دهید شما را راضی نمی‌کند، به همین دلیل به دنبال راه حل‌های جدیدی هستید. بیش از حد به خود مغرور نشوید، زیرا ممکن است در اثر غرور زیاد همین جایگاهی را که در حال حاضر دارید نیز از دست بدهید. به روزهایی فکر کنید که در آرزوی چنین جایگاهی بودید و چه مشقاتی را متحمل شدید تا اکنون بدینحا رسیدید. با این افکار غرور را از خود دور کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

انرژی زیادی دارید و این انرژی بسیار متغیر و پرقدرت است. شما استقامت لازم را برای ایجاد تغییرات بزرگ دارید و فرصتی برایتان فراهم شده تا محدودیت‌ها و عواملی را که شما را از رسیدن به هدفتان بازمی‌دارند، از بین ببرید. جنبه‌های تازه و نو از زندگی‌تان را که با شخصیت آزادگرایانه شما ارتباط مستقیم دارند، بپذیرید و از مخفی کردن آن‌ها بپرهیزید. به روح و ذهن خود آرامش دهید. برای این منظور می‌توانید در طبیعت قدم بزنید و یا به موسیقی مورد علاقه‌تان گوش کنید. چند وقت است که به سختی کار می‌کنید. امروز ذهن خود را از هرگونه دغدغه خالی کنید و فقط استراحت کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز امکان دارد ایده‌های فرد دیگری با ایده‌ها و افکار شما تضاد داشته باشد، اما اصلا فکر خوبی نیست که برای رسیدن به برتری نارضایتی‌تان را تبدیل به جنگی تمام‌عیار کنید. حتی اگر فکر شما بهتر است، مطرح کردن مشکلات فرصتی که در جستجویش بودید را ایجاد نمی‌کند؛ این کار فقط موانع بیشتری را جلوی راه شما ایجاد می‌کند. اما شما با بازنگری کردن در کارتان، بهتر کردن برنامه‌هایتان و دوباره تلاش کردن وقتی که همه آمادگی دارند، فرصتی عالی برای نشان دادن هوشمندی و زیرکی خود دارید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز موقعیت‌های خوبی برای ماجراجویی برای شما فراهم خواهد شد. سعی کنید خودتان را خیلی درگیر کارها و چیزهای کوچکی که اهمیت چندانی ندارند نکنید و از فرصت‌های به دست آمده استفاده کنید. سعی کنید زاویه دید گسترده‌ای داشته باشید، دنیای عظیمی پیش رویتان است که باید آن را کشف کنید. امروز غافلگیری‌هایی در انتظارتان خواهد بود، خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. حتی اگر همه چیز خیلی خوب و روبراه به نظر می‌رسد هم احتیاط کردن و استفاده از عقل سلیم را فراموش نکنید و اطلاعات کافی در مورد قدم‌هایی که می‌خواهید بردارید، کسب کنید. با قدم‌های کوتاه پیش بروید و همیشه تعادل را رعایت کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز درست همان وقتی که شما در انتظار کمی هیجان و ماجراجویی هستید ناگهان سر و کله افراد و اتفاق‌های غیرمنتظره‌ای پیدا خواهد شد. با خیال راحت از این فرصت استفاده کنید و وقتتان را بیش از اندازه صرف دو دو تا چهار تا کردن نکنید. بهتر است به خاطر انجام کارهایی که کرده‌اید پشیمان شوید، تا این که به خاطر کارهایی که نکرده‌اید حسرت بخورید. امروز هر چه بیشتر برای توجیه رفتارهایتان تلاش کنید کمتر درکتان خواهند کرد و هیچ نتیجه‌ای به دست نخواهید آورد. به جای اینکه به کلمات اتکا کنید سعی کنید با کارهایتان نیات خود را به دیگران نشان دهید و دست از بازی با کلمات بردارید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز نباید رفتارتان سلطه‌جویانه باشد، به ویژه وقتی که پای دیگران در میان است. شما روابط ویژه‌ای با اطرافیانتان دارید و بهترین راه برای حفظ این روابط این است که اجازه دهید همان طوری که خودشان می‌خواهند زندگی کنند و چیزی را به آنها تحمیل نکنید، شما مالک آنها نیستید، نمی‌توانید باشید. بعد از این که به اندازه کافی با دوستانتان وقت گذرانده و نیاز خود را به داشتن روابط اجتماعی با کسانی که مورد علاقه‌تان هستند برطرف کردید و پس از آن، انجام وظایفتان، در یک روز تعطیل که کمی هم احساس تنبلی و بی‌حوصلگی می‌کنید؛ لم دادن روی کاناپه و خواندن کتاب مورد علاقه‌تان بهترین کار ممکن می‌تواند باشد.

فال روزانه متولدین دی

امروز مسائل مرتبط با عشق و روابط عاطفی به نفع شما پیش خواهند رفت و عشق درست همان زمانی که اصلا فکرش را هم نمی‌کنید به سراغتان خواهد آمد. در حال حاضر خلاقیتی در درونتان به جوشش درآمده که بهترین شکل برای بروز آن انجام کارهای هنری است. حالا که روز تعطیل است و وقت دارید، به برنامه‌هایتان فکر کنید و اگر تغییراتی لازم دارند آنها را اعمال کنید. هر کاری که اکنون انجام دهید در آینده برایتان نتیجه‌های خوبی به همراه خواهد داشت. یادتان باشد که هر چقدر بیشتر برای به دست آوردن چیزی تلاش کنید، زمانی که آن را به دست می‌آورید برایتان عزیزتر خواهد بود، پس اشکالی ندارد اگر مجبور باشید کمی سختی را تحمل کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز باید بعضی چیزها را به شانس و اقبالتان واگذار کنید و بپذیرید که برخی چیزها به شرایط موجود بستگی دارند و نمی‌توانید همیشه همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. شما در حال حاضر خیلی خوش‌بین هستید و افکار مثبت شما را نسبت به آینده امیدوار کرده‌اند. این موقعیت خیلی خوبی برای پیدا کردن انگیزه و تلاش بیشتر است، اما مواظب باشید دچار ساده‌انگاری نشوید و هر از گاهی با جدیت بیشتری شرایط را بسنحید تا مبادا مشکلی برایتان به وجود بیاید.

فال روزانه متولدین اسفند

با وجود اینکه امروز احساسات شما تقریبا در معرض دید هستند، شما نمی‌توانید به راحتی آنها را به عملی قاطعانه تبدیل کنید. حس و حال شما خیلی سریع تغییر می‌کند، هر فکری که در سرتان می‌پرورانید به وجودآورنده حرکت و جنبشی می‌شود که با عمل قبلی شما سراسر متفاوت است. اگرچه شخصی شما را تحت فشار قرار می‌دهد که سریع‌تر یک تصمیم قطعی بگیرید، اما الان اصلا این کار لازم نیست. دو روز صبر کنید، این بهتان کمک می‌کند که امکان گرفتن عاقلانه‌ترین تصمیمات را داشته باشید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید