فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

وقتی در مقابل جمع حرف می‌زنید معمولا از خودتان مطمئن هستید، اما امروز ممکن است بدون این که متوجه شوید، خودتان را در وضعیت خطرناکی قرار دهید. برای این که از این وضعیت ناراحت‌کننده خلاص شوید باید رویکردتان را تغییر دهید، یعنی به جای این که به حرف‌ها و نحوه انتقال پیامتان فکر کنید بهتر است بفهمید که دیگران چه برداشتی از شما دارند. حقایق را در نظر بگیرید، درست است که می‌‌خواهید در صف اول قرار بگیرید و راهنمای گروه باشید، اما کاری نکنید که اعتبارتان لکه‌دار شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز به طرز غیرمعمولی دچار تردید شده‌اید و تصمیم دارید که احساسات واقعی‌تان را آشکار نکنید. عدم امنیت احساسی باعث شده که در مقابل جمع راحت نباشید، اما می‌توانید در میان خانه و خانواده راحتی دلپذیر و لذت‌های غیرمنتظره‌ای را تجربه کنید. البته، شرایط حاضر ممکن است سرتان را خیلی بیشتر از چیزی که فکر می‌کردید شلوغ کرده باشد. می‌دانید که نمی‌شود همه چیز را به دلخواه خودمان تغییر دهیم، پس برای این در تمام طول روز شاد و سرحال باشید. بهتر است خودتان را با شرایط وفق دهید.

فال روزانه متولدین خرداد

می‌دانید که قرار است یک سری موانع جلوی پایتان سبز شود. بهتر است قبل از این که دست به کار شوید به همه جوانب فکر کنید. معمولا بدون تأمل کافی شروع به حرف زدن می‌کنید و گاهی حتی نمی‌دانید که گفتگوها و تعاملات شما با دیگران به کجاها کشیده خواهد شد. یادتان باشد که این طرز رفتار به درد امروزتان نمی‌خورد. افکارتان را دسته‌بندی کنید تا بتوانید سازماندهی بهتری داشته باشید. باید وظایفتان را به کامل‌ترین شکل ممکن انجام دهید تا پیامتان به درستی انتقال داده شود.

فال روزانه متولدین تیر

امروز این قابلیت را دارید که بهترین‌هایتان را به نمایش بگذارید، اما یادتان باشد که لزومی ندارد دست به اغراق و بزرگنمایی بزنید. غلو نکنید، زیرا دیگران این حرکت شما را نوعی نشانه عدم امنیت خواهند دید. اگر نسبت به حقیقت خود آگاه باشید و زیاده‌روی نکنید، می‌توانید بدرخشید.

فال روزانه متولدین مرداد

هر بار که سرعت زندگی‌تان را تنظیم می‌کنید بلافاصله اتفاقی می‌افتد که دوباره همه برنامه‌های شما را به هم می‌ریزد. می‌دانید که تابستان هم رو به پایان می‌رود و شما هنوز کارهای نیمه‌تمام بسیاری دارید که انجام نداده‌اید. خوشبختانه اکنون آنقدر اعتمادبه‌نفس دارید که به دام تردید نیفتید و انتخاب‌هایتان را محدودتر کنید. نگاهتان به آینده باشد و در عین حال حواستان را به همین لحظه‌ای که در آن هستید بدهید. هنوز فرصت دارید که قدرت زمان حاضر را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز تصمیم دارید همه آنچه را در ذهنتان می‌گذرد فاش نکنید و البته دلیل خوبی هم برای این پنهان‌کاری دارید. شاید دیگران به اشتباه فکر کنند که شما همه چیز را به آن‌ها می‌گویید، اما این فقط یک تصور غلط است. تمایل دارید که به طریقی دیگران را دور بزنید و احساساتتان را مخفی نگه دارید. می‌توانید از این پیچ و تاب‌ها لذت ببرید، اما حواستان باشد که مشکل درست نکنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

اگر امروز با خیال‌پردازی‌هایتان هماهنگ شوید می‌توانید چیزهای زیادی به دست آورید. امروز می‌توانید به خلاقانه‌ترین فرصت‌های ممکن فکر کنید. در همین هنگام نمک روابطتان زیاد خواهد شد و می‌توانید به بعضی خواسته‌های خود برسید. باید برنامه‌ریزی کنید و با عمل کردن به آن پیش بروید. اکنون زندگی شما پر از هیجان است، پس بد نیست در میان مشغله‌هایتان به کمی تفریح و شادی هم فکر کنید.

فال روزانه متولدین آبان

برنامه‌ریزی کردن برای آینده ممکن است مثل کار کردن به نظر برسد اما این همه وظیفه‌شناسی به این معنی نیست که نمی‌توانید خوش بگذرانید. انگار هنوز نمی‌دانید که میزان کنترل شما بر شرایط حاضر دقیقا چقدر است. تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که طرز فکرتان را عوض کنید و کمی به خودتان استراحت بدهید. کمی استراحت به شما کمک می‌کند تا دوباره انرژی‌های از دست رفته خود را بازیابید. بدانید که رسیدن به اهدافتان مثل یک مسابقه ماراتن است که ممکن است طول بکشد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز ممکن است با دوستی مواجه شوید که مدت‌ها او را ندیده بودید، این دوست شما احساساتی را در درون شما زنده خواهد کرد که اکنون آمادگی رویارویی با آن‌ها را ندارید. واکنشی که نشان می‌دهید، به موقعیت فعلی شما بستگی دارد. شاید بهتر باشد که امروز به دنبال ایده‌های جدید نروید. این فشارها تا چند روز آینده فروکش خواهد کرد.

فال روزانه متولدین دی

اکنون دیگران از شما انتظار دارند که پاسخ همه پرسش‌ها را بیابید، اما دیگر از این وضع خسته شده‌اید و تمایلی به ادامه این نمایش ندارید. از این که در مقام قدرت قرار گرفته‌اید حس خوبی دارید، اما خیلی به فکر این نیستید که کدام راه حل را انتخاب کنید. آن چه اهمیت دارد این است که به ارزش‌هایی که باورشان دارید پایبند بمانید. کار درست را انجام دهید تا دیگران هم از شما تقلید کنند.

فال روزانه متولدین بهمن

می‌خواهید راهتان را در یک رابطه صمیمی پیدا کنید، اما به نظر دیگران همه چیز این رابطه خوب است و مشکلی وجود ندارد. دلتان می‌خواهد قبل از این که احساسات آشفته‌تان به حد انفجار برسد، این فشارها خودشان حل شوند و از بین بروند. هنوز مسائل ناگفته و حل‌نشده‌ای وجود دارد که برایتان مثل یک کابوس شبانه شده است. اما به شما توصیه می‌شود که با ترس‌هایتان مقابله کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

احساس می‌کنید انرژی‌تان محدود شده و فروکش کرده است، در حالی که امیدهایتان لحظه به لحظه اوج می‌گیرند. این حس و حال شما ممکن است برایتان ماجرا درست کند، آن هم وقتی که زبان باز کنید و قضیه را تعریف کنید. با احتیاط گام بردارید، لازم نیست همه چیز یکباره آشکار کنید. این یک سفر احساسی و عاطفی است، اگر درست حرکت کنید آن وقت تحول و دگرگونی شما کمتر برای دیگران عجیب و نگران‌کننده خواهد آمد. کمربندتان را ببندید و از این سفر لذت ببرید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
چه کیفی می‌کنه اون بچه.
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#باحال #فان#خانواده #پدر #پسر #حیوانات #سگ #خوشحالی #خنده
#fun #family #kids #dogs
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چیتان پیتان کردی؛ کجا به‌سلامتی!؟
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#بامزه #فان #سرگرمی #باحال #حیوانات
#fun #animals
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
شاید فکر کنید این آدم به چیپس معتاده ولی نیست.
.
.
.
Video by: @josephsmachines
.
.
.
#فان #باحال #مسخره #چیپس #ماشین #دستگاه 
#chips #machine
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
آقای شماعی‌زاده، بچه گریه‌ش گرفت. این موزیکت مشکل داره.
.
.
.
@mahoor.nazarii
.
.
.
#کودکان #موسیقی #موزیک #شماعی_زاده #آهنگ
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۶ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید