فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

حسی درونی به شما می‌گوید که در آینده نزدیک همه چیز خیلی عالی خواهد شد. شاید لازم باشد کمی بیشتر صبر کنید، شرایط حاضر در حال تغییر است. به نظر می‌رسد چیز زیادی ندارید که درباره مرحله‌های بعدی به دیگران بگویید، اما بدانید که باید به طریقی خواسته‌هایتان را بیان کنید و این خیلی مهم است. اگر بلند نشوید و حقیقت درونتان را آشکار نکنید، ممکن است این فرصت از کفتان برود. کسی که تردید کند، بازنده است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اکنون در یک الگوی احساسی قدیمی گیر افتاده‌اید، اما می‌دانید که این وضعیت ادامه‌دار نخواهد بود. این عدم پیشرفت ممکن است ناراحت‌کننده باشد، از این رو بیشتر از هر زمان دیگری باید به عقل سلیم رجوع کنید. ببینید که می‌خواهید چه چیزی را در زندگی‌تان تغییر دهید و بعد نگرانی‌هایی را که در این مورد دارید با یک دوست مورد اعتماد در میان بگذارید تا حقیقت را به شما بگوید. به این ترتیب می‌توانید موانع را از سر راه بردارید، فرسودگی‌ها را کنار بزنید و به سوی پیشرفت حرکت کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

مدتی است که اشتیاقتان رنگ باخته، اما امروز قرار است دیدگاهتان به سرعت رو به بهبودی برود. ابرهای تیره کنار خواهند رفت و می‌توانید خودتان را برای یک ماجراجویی کوچک آماده کنید. با احتیاط گام بردارید، زیرا ممکن است ساده‌ترین چیزها در طول مسیر حواس‌تان را پرت کند. البته، این که سعی کنید از اتفاقات غیرمنتظره فاصله بگیرید، فقط تلف کردن انرژی است. شاید همین که مدت کوتاهی از انجام کارهای تکراری فاصله بگیرید برایتان کافی باشد.

فال روزانه متولدین تیر

این آخر هفته می‌توانید کمی برای خودتان وقت بگذارید. آن قدر در رسیدگی و اهمیت دادن به دیگران مهارت دارید که گاهی یادتان می‌رود کمی هم به خودتان برسید. یادتان باشد که شما نمی‌توانید همه نیازهای دیگران را برطرف کنید. اگر ذخیره احساساتتان همین الآن تمام شود، آن وقت دیگر چیزی ندارید که به آن‌ها عرضه کنید. باید خودتان را در اولویت قرار دهید و کاری کنید که از صمیم قلب برایتان شادی به همراه داشته باشد.

فال روزانه متولدین مرداد

به شما توصیه می‌شود که از فرصتی که پیش آمده تا در دنیای احساسی درونتان غرق شوید، استفاده کنید. شاید دلتان بخواهد که کمی فعالیت جسمی داشته باشید، اما بهتر است بی‌حرکت بمانید و بگذارید که احساساتتان شما را هدایت کنند. گاهی وقت‌ها همین که یک جایی بایستید و بوی گل‌ها را استشمام کنید، همه دیدگاه شما را نسبت به زندگی عوض خواهد کرد.

فال روزانه متولدین شهریور

به نظر می‌رسد کسی دارد ضد شما کارهایی انجام می‌دهد، اما نمی‌توانید بگویید که این شخص کیست. البته، اهمیت چندانی ندارد که بدانید چه کسی این کارها را می‌کند، اما اگر احساس می‌کنید که دارید چیزی را از دست می‌دهید، باید مطمئن شوید که این احساس شما حقیقت دارد. وقت ارزشمند خود را برای یافتن یک راه حل بیرونی تلف نکنید. در عوض به درون خودتان نگاهی بیندازید و ببینید چه چیزی را جا انداخته‌اید. برای این که مشکلات از بین بروند، بهتر است دیدگاهتان را اصلاح کنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز بسیار مشتاق هستید که با آدم‌های جدید ارتباط برقرار کنید و دلتان می‌خواهد که با جماعت هم‌فکر خودتان وقت بگذرانید. اگر برنامه خاصی در ذهن ندارید، به شما توصیه می‌شود که بروید پارک قدم بزنید یا این که از یک موزه محلی دیدن کنید. فعالیتی را انتخاب کنید که به واسطه آن در میان مردم قرار بگیرید. شاید اگر مدت کوتاهی خودتان را در میان ازدحام جمعیت گم کنید، کمکتان کند تا دیدگاه مثبت‌تری نسبت به زندگی در پیش بگیرید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکن است بدون این که بخواهید، در مرکز توجه قرار بگیرید، اما از این که دیگران کارتان را تحسین می‌کنند خوشتان می‌آید. خیلی عالی است که همه همکارانتان به شما توجه می‌کنند. البته، گاهی وقت‌ها به خاطر توجه بیش از حدی که به شما معطوف است، احساس ناراحتی می‌کنید. یادتان باشد که لزومی ندارد خودتان را پنهان کنید. در عوض باید راهی پیدا کنید تا در این موقعیت تعادل برقرار شود. می‌توانید به خودتان مغرور باشید، چون لیاقت این تحسین‌ها را دارید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز ممکن است به سمت و سوی خوش‌بینی حرکت کنید و نیمه پر لیوان را ببینید. سعی کنید از همان ابتدای روز کاری انجام دهید که روزتان را شاد و مفرح کند. فعالیتی را انتخاب کنید که روحتان زنده شود، مثلا به سینما بروید یا این که پیاده‌روی کنید. بد نیست دوستی را هم با خودتان به همراه ببرید و با او درباره چیزهایی که پریشان‌تان می‌کند حرف بزنید. این که از نقطه ضعف‌هایتان بگویید کمکتان می‌کند تا حالتان بهتر و نیز ارتباطتان با آن دوست صمیمی‌تر شود.

فال روزانه متولدین دی

با این که می‌دانید برنامه‌هایتان درست پیش خواهند رفت، تمایل دارید که هر چه سریع‌تر آن چه را در ذهنتان می‌گذرد با کسی در میان بگذارید. حواستان باشد که قرار نیست همه چیزها را آشکار کنید. به نظر می‌رسد اگر راهی را بروید که دیگران نرفته‌اند، بهتر است. خودتان را قضاوت نکنید، اگر اکنون این جا هستید یک دلیلی دارد. درستان را از این مرحله بگیرید تا برای رفتن به مرحله بعد آماده شوید.

فال روزانه متولدین بهمن

شاید امروز کسی از شما خواسته‌های بسیاری داشته باشد و شما ندانید که چکار کنید. البته، دلتان می‌خواهد نتیجه خوب بگیرید تا سختی‌ها بر شما هموار شوند. اما عجله نکنید، ابتدا باید حد و مرزهایتان را مشخص کنید. در نهایت این که با خودتان صادق باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

شاید امروز از شما بخواهند که جزئیات افکارتان را بگویید، اما شما دلتان نمی‌خواهد. شاید دیگران هنوز متوجه نشده‌اند که شما از ذکر جزئیات خوشتان نمی‌آید. تمایل دارید که جزئیات خودشان در طول مسیر آشکار شوند. برای این که موقعیتتان در گروه متزلزل نشود باید نیت‌های خوبتان را نشانشان دهید و با قدرت روی کاری که می‌خواهید انجام دهید تمرکز کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید