فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

هیچ کس بهتر از شما نمی‌داند که چقدر شروع یک پروژه می‌تواند از تمام کردن آن راحت‌تر باشد. به نظر می‌رسد که دنبال کردن تفریحات شاد برایتان خوشایندتر از عمل کردن به تعهداتتان است. امروز کاملا آماده‌اید تا به محض این که وسوسه شدید، بیرون بزنید و خوش بگذرانید. باید راهی پیدا کنید تا در کارتان خلاقیت به خرج دهید و تمرکزتان را بیشتر کنید. اگر اول از همه به وظایفتان جامه عمل بپوشانید، بعدا می‌توانید با خیال راحت‌تر به امور دلخواهتان بپردازید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

فکر می‌کنید که احساساتتان آنقدر آشکارند که همه دنیا می‌توانند حس و حال شما را ببینند. همین که چند کلمه بگویید کافی است، دیگران خودشان تا ته ماجرا را خواهند فهمید. اگر چه در کانون توجه بودن ممکن است ناراحتتان کند، اما مطمئن باشید که دیگران همان قدری می‌دانند که شما به آن‌ها گفته‌اید، بقیه فقط توهمات شماست که فکر می‌کنید در معرض خطر قرار دارید. انرژی خود را برای محافظت از چیزهایی که در امنیت کامل هستند هدر ندهید و به چیزهایی فکر نکنید که هرگز اتفاق نخواهند افتاد. به جای همه این‌ها باید حواستان را به واقعیت‌های پیرامونتان بدهید.

فال روزانه متولدین خرداد

دلتان می‌خواهد که هر چه سریع‌تر به اطلاعات مورد نیاز دست پیدا کنید، اما پیچیدگی‌های شرایط حاضر مجبورتان کرده که آهسته‌تر حرکت کنید. تصمیم دارید کاری انجام دهید که در دنیای واقعی نمود پیدا کند، اما از طرفی هم تمایل دارید که به تفکر عمیق مشغول شوید. اکنون باید اولویت‌هایتان را مشخص کنید و ببینید که کدام اقدامات می‌توانند سازنده باشند و کدام یک از آن‌ها را بهتر است حذف کنید. برای این که موفق شوید، باید یک رویکرد ساده و مستقیم در پیش بگیرید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز نباید به احساسات متغیرتان اجازه دهید که مانع بیان حقیقت درونتان شوند. شاید در نتیجه یک گفتگو، به یک درک عمیق برسید، اما به نظر می‌رسد که نظرات شما هنوز برای دیگران قابل هضم نیست. اگر با یک موضوع جدی سر و کار دارید، حواستان باشد که به خواسته‌های دیگران هم توجه کنید. اکنون نیت‌های خوب و درستی در سر دارید، اما شاید دیگران به اندازه شما اشتیاق نشان ندهند، شاید مثل شما دوست نداشته باشند که احساسات مدفون‌شده را زیر و رو کنند. به شما توصیه می‌شود قبل از این که ادامه دهید، اول از همه ببینید که چگونه بازخوردهایی دریافت می‌کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به نظر می‌رسد که با دو رویه متفاوت روبرو هستید. ترس از آسیب‌پذیری موجب می‌شود تا نیمی از روز را با احساس خجالت دست و پنجه نرم کنید. احتیاطی که در ابتدای روز داشتید کم کم به رفتاری مثبت‌تر و اجتماعی‌تر تبدیل خواهد شد. لزومی ندارد که دلیل تغییر رفتارتان را به کسی توضیح دهید، فقط آن کاری را انجام دهید که فکر می‌کنید درست است و بگذارید که عشق و دوستی راهنمای شما باشد.

فال روزانه متولدین شهریور

شاید آنطور که ظاهرتان نشان می‌دهد احساس خوبی نداشته باشید، اما دلتان نمی‌خواهد که دیگران چیزی از این موضوع بفهمند. اگر طوری رفتار کنید که انگار همه چیز خوب است، به شما کمک می‌کند که این مرحله را پشت سر بگذارید. اما عجله نکنید، شاید چند روزی طول بکشد تا این فرآیند تکمیل شود.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

احساس می‌کنید در نقطه‌ای هستید که بازگشتی ندارد، اما نمی‌دانید که اکنون چه اتفاقی در زندگی‌تان افتاده که این احساس را به شما القا می‌کند. شاید امروز لازم باشد که یک تصمیم مهم بگیرید، این تصمیم می‌تواند روی آینده شما تأثیر پایدار بگذارد. خودتان نسبت به پیامد اقداماتتان خوش‌بین هستید، اما درباره آینده نزدیک نگرانی‌هایی دارید که مشوشتان کرده است. شما قابلیت موفق شدن را دارید، اما اجازه ندهید که بار سنگین وظایف، روی این قابلیت شما تأثیر منفی بگذارد.

فال روزانه متولدین آبان

شما اگر هدفی داشته باشید، از آن کوتاه نخواهید آمد. به نظر می‌رسد که امروز نمی‌خواهید در برابر خواسته‌های دیگران تسلیم شوید، حتی اگر فشار زیادی بر شما وارد شود باز هم تسلیم نخواهید شد. اکنون شما مسیر خودتان را انتخاب کرده‌اید و اگر لازم باشد تنهایی به مسیرتان ادامه خواهید داد. اما امروز ممکن است کمی دچار شک و تردید شوید، شاید از خودتان بپرسید که آیا می‌توانید به تنهایی به احساس رضایت دست پیدا کنید یا این که حتما باید با دیگران همراه شوید. اما یادتان باشد که رمز موفقیت اکنون شما در این است که از جمع فاصله بگیرید و به مسیر خودتان بروید.

فال روزانه متولدین آذر

معمولا همه چیز را کلی نگاه می‌کنید، آن‌قدر که ممکن است بعضی جزییات را نبینید. شاید شرایط حاضر به دلیل رفتارها و بی‌دقتی‌های گذشته خودتان باشد، اما ممکن است نتیجه کار آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید، بد و زننده نباشد. حالا اگر می‌خواهید همه چیز را درست کنید، بدانید که با یک چالش بزرگ روبرو هستید. برای این که بتوانید کارهای روزمره خود را با سلامت بیشتری به انجام برسانید، می‌توانید مراقبه انجام دهید یا به سایر کارهای معنوی بپردازید.

فال روزانه متولدین دی

امروز ممکن است یک شریک کاری بگیرید که همه زندگی کاری شما را تحت تأثیر قرار دهد. شاید تا مدتی متوجه منافع این شراکت نشوید، پس یادتان باشد که زود دست از شراکت برندارید. بدانید این همکاری ارزش تأمل را دارد. اما قبل از این که با کسی تعهد رسمی ببندید، باید اول از همه به حقایق موجود خوب دقت کنید. باید قبل از شروع یک کار جدید همه احتمالات را در نظر بگیرید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ممکن است تا یک جایی همه چیز خوب پیش برود. حتی اگر نقشه خوبی برای انجام کارهایتان ریخته باشید، باز هم باید خودتان را آماده تغییرات احتمالی کنید، ممکن است بعضی چیزها ناگهان از مسیر خارج شود. برای این که به خط پایان برسید، عجله لازم نیست، در عوض وقت بگذارید و با موانعی که در مسیر وجود دارد مواجه شوید. صبور باشید، آهسته و پیوسته حرکت کنید تا به مقصد برسید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است ببینید که دری پیش رویتان باز می‌شود و شما را به یک مکان زیبا دعوت می‌کند، اما خیلی زود قبل از آن که قدم به آن سو بگذارید در بسته خواهد شد. احساس می‌کنید که قبلا هم یک بار دیگر در همین نقطه بوده‌اید، مثل این می‌ماند که زمان دوباره به عقب برگشته باشد. در هر حال باید نگاهتان به جلو باشد، ندایی که شما را فرا‌می‌خواند آینده است، نه گذشته.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
چه کیفی می‌کنه اون بچه.
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#باحال #فان#خانواده #پدر #پسر #حیوانات #سگ #خوشحالی #خنده
#fun #family #kids #dogs
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چیتان پیتان کردی؛ کجا به‌سلامتی!؟
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#بامزه #فان #سرگرمی #باحال #حیوانات
#fun #animals
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
شاید فکر کنید این آدم به چیپس معتاده ولی نیست.
.
.
.
Video by: @josephsmachines
.
.
.
#فان #باحال #مسخره #چیپس #ماشین #دستگاه 
#chips #machine
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
آقای شماعی‌زاده، بچه گریه‌ش گرفت. این موزیکت مشکل داره.
.
.
.
@mahoor.nazarii
.
.
.
#کودکان #موسیقی #موزیک #شماعی_زاده #آهنگ
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۶ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید