فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز خیلی حوصله تغییر یا فعالیت‌های زیاد را ندارید. مهم این است که با آنچه انجام می‌دهید، ارتباط قلبی برقرار کنید. به این مفهوم که با عشق کارهایتان را انجام دهید. از امروز تا آخر تابستان منتظر رویدادهای بسیار خوب در زندگی باشید. فرصت‌های شغلی بسیار عالی پیش روی شما قرار خواهند گرفت که به واسطه آنها می‌توانید موقعیت کنونی خود را ارتقا دهید. با نگاه به زندگی افراد موفق می‌توانید از آنها الهام بگیرید و خود را هر روز بیشتر به رؤیاهایتان نزدیک کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شاید بهتر باشد به رابطه عاطفی خود کمی استراحت بدهید، دور بایستید و خوب به همه چیز فکر کنید، یا اینکه چند ساعت با عشقتان در مورد مسائل مهم و مشکلات خود حرف بزنید، یا در مورد سفر و هیجان بخشیدن به رابطه خود حرف بزنید. روی برنامه‌ها یا کارهایی برنامه‌ریزی و مشورت کنید که تاکنون انجام نداده‌اید. به طور کلی امروز را به شناخت عشق خود اختصاص دهید. البته به خاطر داشته باشید که یکی از سریع‌ترین مسیرها برای کسب این شناخت، آگاهی از خواسته‌های قلبی خود و صداقت با خودتان است.

فال روزانه متولدین خرداد

صحبت با اعضای بزرگ‌تر فامیل و خانواده امروز برایتان مفید واقع می‌شود. فردی باتجربه‌تر به کمکتان می‌آید. در واقع شاید به این نیاز داشته باشید، زیرا سورپرایزهای کوچکی مربوط به بدهی، مالیات، حساب‌های بانکی و اموال مشترک پیش می‌آید. نه تنها باید از قدرت کلمات برای ادای درخواست خود استفاده کنید، بلکه باید بتوانید با زبان بدن ارتباط برقرار کنید و به عشقتان نزدیک‌تر شوید. در مقابل افرادی که شما را آزار می‌دهند بایستید. وقتی به شما فشار می‌آورند، شما واقعیت‌ها را می‌دانید و می‌دانید چه کنید. افراد مقابل فقط لاف می‌زنند. از لاف‌زنی آنها نترسید.

فال روزانه متولدین تیر

فکر می‌کنید تا کجای آسمان می‌توانید پرواز کنید؟ این سؤالی است که امروز باید از خودتان بپرسید. پاسخ این سؤال، موفقیتِ بزرگی را برای شما رقم خواهد زد. از امروز تا هفته‌های دیگر فرصت‌های بسیار خوبی برایتان مهیا شده است. فقط باید حواستان به نشانه‌ها باشد. از اینکه وارد مسیر تازه‌ای بشوید، نترسید. تغییر یکی از ملزومات زندگی شما است. از اینکه از دیگران کمک و مشورت فکری بخواهید هم خجالت نکشید. شما به این مشورت‌ها نیاز دارید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز خوب است رزومه خود را دوباره نگاهی بیندازید و اگر جایی کمبود یا کسری دارد، آن را برطرف کنید. به ویژه در پروفایل‌های مهم کاری همانند لینکدین این کار را انجام دهید. رزومه جدید را براساس علاقه‌مندی‌های کنونی خود بنویسید. حقوق را دقیقا برابر با آنچه در ذهنتان هست پیشنهاد بدهید تا وقتی فرصت شغلی جدید برایتان پیدا می‌شود، مشکلات کنونی دوباره تکرار نشود. بد نیست کمی بلندپروازی را نیز چاشنی آن کنید. مطمئن باشید مشکلی پیش نخواهد آمد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز انرژی‌های بسیار خوب و مثبتی دارید. از آن برای معاشرت با انسان‌های جدید و آشنایی با آنها استفاده کنید. به جای اینکه بعدازظهر را در خانه بمانید، بیرون و به میان جمع دوستان بروید. شما نمی‌دانید دنیا برایتان چه می‌خواهد. امروز مسائل خوشایندی برای شما به وجود خواهد آمد. مثلا ممکن است در میان خنده و شوخی‌های دوستانه با کسی آشنا شوید که همه آینده شما را تغییر دهد. از کنار قرارهای کاری به راحتی رد نشوید. این را بدانید که فشار کار موجب از بین رفتن خلاقیت می‌شود.

فال روزانه متولدین مهر

امروز زمان آن رسیده که بیشتر به خودتان توجه نشان دهید و بیش از گذشته روی سلامت خود تأکید داشته باشید. سعی کنید از فرصت و انرژی‌های خوبی که امروز کائنات برایتان در نظر گرفته، برای حضور بیشتر در کنار خانواده استفاده کنید. انرژی جسمانی شما امروز زیاد است و فرصت خوبی برای ورزش کردن یا انجام کارهای گروهی است.

فال روزانه متولدین آبان

امروز کاریزمای عجیبی دارید. هر کجا بروید مورد توجه اطرافیان قرار خواهید گرفت. این بهترین فرصت برای پیدا کردن دوستان جدید است. لطفا به گذشته‌ها سفر نکنید و از فرصت و انرژی امروز برای ساختن آینده خود بهره بگیرید. حتی شاید شهامت این را داشته باشید به فردی که مدت‌هاست فکرتان را مشغول کرده ابراز علاقه کنید. در حوزه کاری هم هر نوع مشارکتی به نفع شما خواهد بود و نتایح بسیار خوبی حاصل خواهد شد.

فال روزانه متولدین آذر

بال‌های خود را باز کنید و بیرون بروید و پرواز کنید. امروز سرشار از حس‌های اجتماعی هستید. خیلی خوب با دیگران رابطه برقرار می‌کنید. با دوستان خود قرار بگذارید و بیرون بروید و در کنار هم شاد باشید، یا حتی می‌توانید قرارهای کاری خود را امروز بگذارید و در مورد تغییر کار یا آغاز یک پروژه جدید با افراد قابل اعتماد مشورت کنید. با عشقتان در مورد فرصت‌ها یا امکان‌های کاری مشورت کنید. در مورد رابطه خود نیز می‌توانید خیلی بهتر از روزهای قبل مشورت کنید و به نتایح خوبی هم دست پیدا کنید. شاید کمی تمرکزتان کم باشد اما همه تلاش خود را بکنید.

فال روزانه متولدین دی

با اینکه برنامه‌های زیادی در سر دارید اما شاید به درستی ندانید چطور و از چه مسیری می‌توانید به اهدافتان برسید. برای این منظور باید مشورت و تحقیق کنید. حرف‌های دیگران را بشنوید و اگر موردی ناخوشایند هم در این میان وجود داشت، خیلی تدافعی و عصبی واکنش نشان ندهید. برخی از مسائل زندگی در ابتدا چالش‌برانگیز و دشوار به نظر می‌رسند اما در ادامه متوجه می‌شوید که نه تنها سخت نیستند، بلکه بسیار هم کمک‌کننده هستند. این را بدانید که بدون زحمت و سختی نمی‌توانید به نیازهای خود دست پیدا کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

از امروز تا آخر ماه ارتباطات اجتماعی و استعدادهای هنری شما زیاد خواهند بود. راحت از کنار آنها رد نشوید. اگر دوستانی دارید که نزدیک شما نیستند، با ویدئو چت یا تلفن یا هر وسیله دیگر با آنها تماس بگیرید و احوالشان را جویا شوید. امروز زمان خوبی برای دوستی با زنان و صمیمیت بیشتر با دوستان مؤنث است.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای اینکه آرام باشید، باید بین کار و زندگی شخصی خود تعادل برقرا کنید. به این مفهوم که همه وقتتان را به کار یا برعکس، به استراحت و ارتباطات خانوادگی اختصاص ندهید. از صبح تا بعدازظهر سرکار باشید و پس از آن در خانه در کنار عشق یا همسرتان باشید. با زیاد کار کردن نمی‌توانید به اهداف خود برسید. باید درست و با خلاقیت کارهای خود را انجام دهید. وقتی برنامه‌ریزی درست داشته باشید و از اطرافیان نیز مشورت‌های لازم را بگیرید، بدون شک بیشتر موفق خواهید بود.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید