فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

پروژه خلاقانه‌ای که در دست انجام دارید ممکن است آنطور که برنامه‌ریزی کرده‌اید پیش نرود، اما کاری از شما ساخته نیست. اکنون فشار زیادی را احساس می‌کنید، به نظر می‌رسد مجموعه‌ای از اتفاقات قرار است شما را از مسیر آرزوهایتان منحرف کند. هر دفعه که به طریقی همه چیز را به راه می‌آورید و مشکلات را سر و سامان می‌دهید، دوباره اتفاقی پیش می‌آید که اوضاع را به هم می‌ریزد. برای مقابله با چیزهایی که اجتناب‌ناپذیرند نجنگید و انرژی‌تان را بیهوده تلف نکنید. اگر امروز نمی‌توانید کنترل اوضاع را به دست بگیرید، اشکالی ندارد، فردا روز بهتری در پیش خواهید داشت.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شما از برنامه‌های خود جلو افتاده‌اید و این موضوع می‌تواند افرادی را که قصد مشکل درست کردن برای شما را داشتند، ناراحت کند. شما دلتان می‌خواهد به جای اینکه درگیر و بند عقربه‌های ساعت باشید، بتوانید آزادانه زندگی کنید. شاید بعضی وقت‌ها لازم باشد گذشت کنید، پس سعی کنید به دوستانتان احترام بگذارید. به دیگران اجازه دهید که از قبل بدانند شما به خاطر اینکه کسی را ناراحت نکنید، ممکن است کمی دیرتر به قرار ملاقات خود برسید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ممکن است هنگام ارتباط با دیگران دچار مشکل شوید، زیرا دقیقا نمی‌دانید چه بگویید. ذهنتان هر لحظه این سو و آن سو می‌رود. اما اگر سعی کنید که بیش از حد ملموس حرف بزنید ممکن است نتیجه معکوس بگیرید، زیرا در این مورد هم دیگران حرف‌های شما را نخواهند فهمید. امروز به شما توصیه می‌شود که فقط رویاها و آرزوهایتان را با دیگران در میان بگذارید و سعی نکنید که به کسی راه نشان دهید. اکنون رویاهایتان شما را به سوی آینده می‌کشانند، پس رد آن‌ها را بگیرید و بروید.

فال روزانه متولدین تیر

شما امروز کاملا به خودتان اعتماد دارید، اما نمی‌توانید به راحتی دلیل این اعتماد را برای دیگران توضیح بدهید. شاید دلیلش این باشد که نمی‌خواهید آنها را ناراحت کنید و یا شاید هم از واکنش آنها می‌ترسید. حالا دلیلتان هرچه باشد، لازم نیست کاملا سکوت اختیار کنید. درعوض برای امتحان، بخشی از احساسات خود را ابراز کنید تا ببینید چه اتفاقی می‌افتد.

فال روزانه متولدین مرداد

شاید امروز یک اتفاقی بیفتد که خاطرات یک تجربه احساسی را که در گذشته داشته‌اید زنده کند، اما شما دلتان می‌خواهد که این احساسات را مدفون نگه دارید. شدت احساسات گریبانتان را گرفته و تصمیم دارید که آن‌ها را از چشم دیگران مخفی کنید. اگر فکر می‌کنید که با احتیاط عمل کردن به نفعتان است، پس همین کار را انجام دهید. افکارتان را در یک دفترچه بنویسید، با این تمرین می‌توانید این مسیر را با سلامت بیشتری طی کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

شاید امروز نتوانید از زیر بار مسئولیت‌هایتان شانه خالی کنید، اما بهتر است که حداقل کاری را که می‌توانید، انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعا چیزی وجود ندارد که شما بخواهید آن را اصلاح کنید. توجه کردن به خود و استراحت کردن، از اینکه خودتان را تحت فشار قرار بدهید، برایتان مفیدتر خواهد بود. برای تمام کردن کارهایتان فردا هم زمان کافی خواهید داشت.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز بسیار تمایل دارید که آن چیزهایی را که می‌خواهید، آشکارا و با صراحت بیان کنید. شاید احساس رضایتی که در نتیجه این اقدام به شما دست می‌دهد چندان زیاد نباشد، اما باید بدانید که اکنون موضوع سرنوشت شما نیست، بلکه فقط حرف از سفری است که در پیش دارید. برای این که یک اتفاق شگفت‌انگیز در زندگی‌تان بیفتد، به شما توصیه می‌شود که هر طور هست احساساتتان را بیان کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز دوستان و همکارانتان خیلی آشفته‌تان کرده‌اند. بنابراین ترجیح می‌دهید که برای خود مرزهایی تعیین کرده و زیاد بهشان نزدیک نشوید. اما این واکنش تجربه جدیدی برایتان به همراه خواهد داشت که حس کنجکاوی‌تان را بسیار تحریک خواهد کرد و شما نمی‌توانید آن را متوقف کنید. در نهایت، چه بخواهید، چه نخواهید، مجبور می‌شوید ایده‌های عجیب خود را دنبال کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز کلماتی که بر زبان می‌آورید، بسیار تأثیرگذارند، پس حواستان باشد که چطور از آن‌ها استفاده می‌کنید. باید به نقشی که در جامعه و محل کارتان دارید توجه داشته باشید و بدانید که دیگران به گفته‌های شما اهمیت زیادی می‌دهند. شاید بهتر باشد که بیشتر احتیاط کنید، اما دلتان می‌خواهد که آرامش زندگی را فدا کنید و به ماجراجویی‌های زندگی‌تان اضافه کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز در محل کار ذهن شما درگیر مسائل جزئی و حاشیه‌ای می‌شود و فرصت دوباره‌ای برای نگاه کردن به موقعیت‌های حرفه‌ای ندارید. یک نفر سعی می‌کند شما را وارد گروه و محیط کاری و یا فعالیت‌هایی بکند که شما را به خارج شهر و محیط‌های کوهستانی بکشاند. ولی لزومی‌ ندارد که خیلی هم دنبال جاه‌طلبی و بلندپروازی باشید، چرا که این کارها مطمئننا آزادی شما را محدود می‌کند.

فال روزانه متولدین بهمن

کارهای نیمه‌تمامی دارید که باید انجامشان دهید، حتی اگر انجام دادن آن‌ها وقت‌گیر باشد. اما حواستان باشد که در این فرآیند دچار اضطراب و نگرانی نشوید. امروز صبح ممکن است با یک حس کاملا خوب از خواب بیدار شوید، اما اگر خودتان را خسته کنید ممکن است در پایان روز این حس خوب را نداشته باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

ادراک‌های حسی شما با منطق تحلیل‌گرتان تعارض دارد و شما در عین حال که فکر می‌کنید چه کاری باید انجام دهید، در موقعیتی قرار می‌گیرید که کاملا عصبانی خواهید شد. دوستان و همکارانتان به شما توصیه می‌کنند که منطقی باشید و کارهایی را که برایتان مهم‌ترند را انجام دهید. اگر قلب شما خیلی راسخ حرف دیگری می‌زند، به جای گوش دادن به حرف دوستانتان، به ندای دلتان گوش دهید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
چه کیفی می‌کنه اون بچه.
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#باحال #فان#خانواده #پدر #پسر #حیوانات #سگ #خوشحالی #خنده
#fun #family #kids #dogs
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چیتان پیتان کردی؛ کجا به‌سلامتی!؟
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#بامزه #فان #سرگرمی #باحال #حیوانات
#fun #animals
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
شاید فکر کنید این آدم به چیپس معتاده ولی نیست.
.
.
.
Video by: @josephsmachines
.
.
.
#فان #باحال #مسخره #چیپس #ماشین #دستگاه 
#chips #machine
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
آقای شماعی‌زاده، بچه گریه‌ش گرفت. این موزیکت مشکل داره.
.
.
.
@mahoor.nazarii
.
.
.
#کودکان #موسیقی #موزیک #شماعی_زاده #آهنگ
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۶ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید