فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

حرف زدن کاملا رایگان است و شما می‌توانید هرچه دوست دارید را به هر کسی می‌خواهید بگویید اما این را در نظر بگیرید که نباید بی‌گدار به آب بزنید و همه احوالات درونی خود را روی دایره بریزید. مراقب کلمات خود باشید و با افرادی که ارتباط نزدیکی با آنها ندارید، مکالمه‌های شخصی نداشته باشید. امروز در مسائل عاطفی باید زمانی را به برنامه‌های مالی خود اختصاص دهید. اگر مجرد هستید، برای قرار ملاقات با فرد جدید زمان خوبی نیست.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما استاد انجام کارهای تکراری هستید و خیلی خوب می‌توانید روزمرگی‌های خود را تکرار کنید، اما دیگر وقتش رسیده تا تغییر کنید. از گوشه امن زندگی بیرون بیایید و کمی تحول ایجاد کنید. مسیرهای تازه برای کارهای خود پیدا کنید. در ارتباطاتتان نگاه خود را عوض کنید. به دل و قلب خود رجوع کنید. حتی در ظاهر خانه و زندگی هم تغییر ایجاد کنید. اگر بتوانید با خودتان صادق باشید و تنبلی را کنار بگذارید، شک نداشته باشید که اتفاقات بسیار خوبی در انتظار شما خواهد بود.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز به دنیای ناشناخته‌ها سفر کنید و از بودن در جاهایی که تاکنون نبوده‌اید و فکر کردن به مسائلی که تاکنون به آن فکر نکرده‌اید، لذت ببرید. از امروز تا چند ماه آینده نگاه شما به دنیا و رویدادهای آن تغییر خواهد کرد. این توان را دارید تا عمیق‌تر و آگاهانه‌تر به مسائل نگاه کنید و درک بسیار بهتری نیز از دنیا داشته باشید. از این که زمان خود را به تمرکز روی مسائل ارزشمند زندگی می‌گذارید، ناراحت نباشید. این مسأله به شما کمک می‌کند تا نگاهتان به دنیا تغییر کند.

فال روزانه متولدین تیر

شاید امروز احساس بی‌قراری و بی‌تابی کنید، زیرا امروز اتفاقات غیرمنتظره محتمل هستند. کارهای زیادی را تمام می‌کنید و با وجود موانع و بدبیاری‌های امروز، با دقت و تمرکز کار می‌کنید. در رابطه جدیدی از طریق صحبت کردن با هم به احتمال عاشق شدن می‌رسید. صحبت شما صحبت بیهوده‌ای نخواهد بود، بلکه صحبتی عمیق، آینده‌نگرانه و گرم و پر از اشاره به عشقتان به یکدیگر است. سکوتی که بین شما به وجود می‌آید، با وعده‌های جالبی پر می‌شود.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز زمان برنامه‌ریزی برای رویدادهای تازه در زندگی است و می‌تواند بهانه خوبی برای آغاز باشد. بنشینید و با خودتان صادقانه در مور خواسته‌ها، اهداف و توان مالی‌تان فکر کنید و آنها را بررسی کنید. امروز بهترین فرصت است تا با مشورت و کمک دیگران، مقصد جدیدی در زندگی برای خود تعیین و برای تحقق آنها، برنامه‌ریزی کنید. از برنامه‌های کامپیوتری یا اپلیکیشن‌های موبایل برای اجرای برنامه‌های خود استفاده کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما رؤیاپرداز خوبی هستید و از اینکه بزرگ فکر کنید و خیال‌های بزرگی داشته باشید، هیچ هراسی ندارید. پس خبر خوبی برایتان داریم؛ اینکه یک دوره جدید هیجان در زندگی شما آغاز می‌شود و هیچ چیزی هم جلودار آن نبست. از امروز با تمرکز روی هر مسأله‌ای می‌توانید آن را محقق کنید. مثلا اگر قصد ادامه تحصیل یا کار در خارج از کشور دارید، لازم است انرژی‌های خود را روی به دست آوردن آنها متمرکز کنید. بیزینس جدیدی که قرار است شروع کنید، دستاوردهای خیلی خوبی برای شما خواهد داشت. البته از همفکری و مشورت دیگران غافل نشوید.

فال روزانه متولدین مهر

خوش‌بینی خود را بیشتر کنید. این مسأله موجب می‌شود تا ذهنیت خود را گسترش دهید و با داشتن چشم‌اندازهای وسیع، آینده بهتری برای خود متصور شوید.  روی انرژی‌های خوب خود تمرکز کنید. با این همه توان فکری و جسمی خوب است دوستان جدیدی برای خود بیابید. امروز این شانس با شما یار است تا فرد مناسبی برای دوستی بیابید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز حسابی روی مود حرف زدن هستید و با هر کسی که روبه‌رویتان ظاهر شود، کلی درددل خواهید کرد. اتفاقا برای کمک کردن به افرادی که به کمک و مشورت فکری نیاز دارند، این روحیه خیلی هم خوب است. شما نصایح و پیشنهادهای خیلی خوبی برای آنها خواهید داشت. همیشه به یاد داشته باشید که حرف زدن خیلی بهتر از ساکت بودن است. وقتی افکار خود را می‌گویید، دیگران در مورد آن نظر می‌دهند و شما می‌توانید ایرادهای کار خود را پیدا کنید.

فال روزانه متولدین آذر

آخرین باری که تیپ خود را عوض کرده‌اید، چه زمانی بوده است؟ امروز بهترین فرصت است تا تغییرات مثبت در چهره یا استایل خود ایجاد کنید. هرچه ظاهرتان زیباتر باشد، خودتان حس بهتری خواهید داشت و دیگران بیشتر جذب شما خواهند شد. البته حواستان به حساب بانکی‌تان نیز باشد و بیش از اندازه خرید نکنید. فقط این را در نظر داشته باشید که خوشحالی درونی خود را در ظاهرتان نیز نمایش دهید تا دیگران بدانند تا چه اندازه حالتان خوب است.

فال روزانه متولدین دی

شما انسان بلندپروازی هستید و از کار سخت و زیاد هم هیچ هراسی ندارید. این توانایی بسیار خوب است. برای کارهای بهتر با درآمد بالاتر برنامه‌ریزی کنید. شما امروز بسیار اجتماعی هستید. خیلی خوب حرف‌های دیگران را گوش می‌کنید و احترامی که به آنها می‌گذارید باعث می‌شود تا آنها نیز توجه ویژه‌ای به شما داشته باشند. این را بدانید که تنهایی از عهده همه کارها برنخواهید آمد.

فال روزانه متولدین بهمن

ماندن یا رفتن؟ این سؤالی است که امروز همه جانبه ذهن شما را درگیر کرده است. از یک طرف می‌خواهید مستقل باشید و از طرف دیگر، می‌دانید به تنهایی نمی‌توانید خیلی از کارها را انجام دهید. در مورد ارتباطات اجتماعی، کاری و حتی خانوادگی بیشتر فکر کنید. شاید لازم باشد در برخی موارد، تجدیدنظر کنید. با صداقت به خود، ترس‌ها و خواسته‌های درونی خود نگاه کنید. وقتی بتوانید با خود صادق باشید، بسیاری از مشکلات خود را می‌توانید از بین ببرید.

فال روزانه متولدین اسفند

هر پیام و حرفی که دارید را امروز با صدای بلند اعلام کنید. خیلی شفاف و واضح در مورد خواسته‌های خود حرف بزنید. هیچ هراسی نداشته باشید که بقیه چه فکری در مورد شما دارند. اگر به جمع دوستان، مهمانی یا حتی کنفرانس کاری دعوت شدید، حتما آن را قبول کنید. امروز به دنبال کنجکاوی‌های خود بروید و برای همه پرسش‌های ذهنی خود، پاسخ مناسب بیابید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید