فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

درست وقتی همه چیز روبراه است، مانع جدیدی جلوی پای شما ظاهر می‌شود. شاید بخش مهمی از اطلاعاتی که بهتان داده شده را نادیده گرفته‌اید. حالا دلیلش هرچه باشد، دیگر نباید غر بزنید؛ اگر حواستان را جمع کنید، می‌توانید جبران کنید. به جای اینکه انرژی‌تان را سر صحبت کردن در مورد این موضوع هدر بدهید، فقط فکر کنید ببینید که الان چه کاری لازم است انجام دهید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما دوست ندارید دیگران فکر کنند فرد سبک‌سری هستید، به خاطر همین بیشتر ترجیح می‌دهید که با کسی حرف نزنید تا در مورد شما بد قضاوت نکنند. شاید هم احساس می‌کنید که همه حرف‌هایتان را زده‌اید، اما به زمان بیشتری نیاز دارید تا بفهمید که چگونه می‌توانید بهتر خودتان را مطرح کنید. چرا انقدر خودتان را به خاطر حرف دیگران ناراحت می‌کنید؟ اگر شما واقعیت را همانطور که می‌بینید انتقال دهید، دیگر کسی نمی‌تواند موقع صحبت کردن از شما ایراد بگیرد.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز وقتی یک مشکل خانوادگی قدیمی دوباره ظاهر می شود و شما را آزار می‌دهد، نمی‌توانید دست از فکر و خیال کردن بردارید. در حالیکه خاطرات گذشته به خاطر وجود ردی در زمان حال دوباره یادآوری می‌شود، شاید شما ترکیب عجیبی از واقع‌بینی و یاد گذشته را با هم تجربه کنید. تلاش برای کنار کشیدن خود از یک بحث پیچیده شاید با موفقیت همراه نباشد. به جای اینکه انرژی‌تان را به خاطر فرار کردن از حیققت هدر دهید، از بحث‌های صادقانه استقبال کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز دیگران شما را فردی بسیار منفی‌باف می‌بینند، در حالیکه خود شما اصلا چنین حسی ندارید. دلیلش فقط این است که شما می‌توانید ضعف و تزلزل را در گفته‌های آنها ببینید و به خاطر همین از ایده‌های سطحی و آبکی حمایت نمی‌کنید. به جای اینکه سعی کنید احساستان را تغیر دهید، فقط شیوه بیانتان را بهتر کنید. مادامی که شما از افراد دیگر عیب‌جویی نمی‌کنید، می‌توانید تا حد نیاز جدی باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز وقتی دارید به نقطه‌ضعف‌های خود فکر می‌کنید، شاید به نقطه عطفی برسید. متأسفانه هرکسی ممکن است پشیمان شود؛ همیشه کارهایی هست که باید با روش‌های متفاوت آنها را انجام داد و کارهایی هم هست که ابدا نباید آنها را انجام داد. به جای اینکه سعی کنید کامل باشید، عاقلانه‌تر است که قبول کنید یک انسان هستید و بپذیرید که همه انسان‌ها هم نقطه‌ضعف‌هایی دارند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز قدرت تجزیه و تحلیل شما هماهنگ‌تر می‌شود. ولی شما نباید در حالیکه بی‌رحمانه دیگران را سرزنش می‌کنید، با دید منفی خود روحیه‌شان را تضعیف کنید. در عوض از این جنبه به طور مؤثری استفاده کنید تا کارهایی که باید در آینده انجام شود را شرح دهید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

شما احساس می‌کنید که زندگی‌تان یکنواخت و ملالت‌بار شده است و به خاطر همین دیگر از تغییر کردن اوضاع ناامید شده‌اید. این ناامیدی به غصه‌های جدید شما اضافه شده است، ولی نباید بگذارید غصه و ناراحتی برایتان تبدیل به عادت شود، چرا که در این دنیا همه چیز قابل تغییر است. اگر شما به جای اینکه غصه گذشته را بخورید، به آینده‌تان امیدوار باشید، حالتان خیلی بهتر می‌شود.

فال روزانه متولدین آبان

این روزها برای شما فهم این موضوع که سرنوشت، شما را به کجا می‌کشاند سخت شده است، اما شما اعتقاد دارید که اگر محض اطمینان این موضوع را بفهمید شادتر خواهید شد. تفکرات شما بیشتر متمرکز روی وظایفتان است، بنابراین برایتان سخت است راه حلی برای ناراحتی‌هایتان در ذهن مجسم کنید. عجیب اینکه قبول کردن واقعیت، حتی اگر مطابق با ایده‌آل‌های شما نباشد، شما را از این بی حس و حالی درخواهد آورد.

فال روزانه متولدین آذر

ممکن است یکی از اطرافیانتان به شما گفته باشد که بخشی از برنامه‌ریزی‌هایتان غلط بوده است. متأسفانه وقتی دیگران دارند شما را سرزنش می‌کنند، خیلی قصدشان خیرخواهانه نیست. به علاوه شما خیلی حساس و شکننده هستید و نمی‌توانید به خوبی جواب این اظهار نظر منفی را بدهید. اما فکرتان را درگیر این موضوع نکنید. شما قول داده بودید که این موضوع را به کسی نگویید و الان هم وقت کافی ندارید که بخواهید خودتان را ناراحت کنید.

فال روزانه متولدین دی

شما وقت و انرژی‌تان را بر روی ورزش و یا ثبت نام کردن در یک رشته درسی صرف می‌کنید. هرکدام از این دو راه را که برگزینید، در عین حال که شما را با عدم اطمینان نسبت به آینده روبرو می‌کند، نگاه شما را نیز رفته رفته تغییر می‌دهد. به هر حال نیازی نیست که ریسک کردن را عقب بیندازید و یا اینکه از شدت آن بکاهید. شما مجبور نیستید برنامه‌های خود را کنسل کنید؛ فقط لازم است که نسبت به آنها واقع‌بینانه‌تر رفتار کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

شاید شما امروز از ارتباط برقرار کردن پرهیز کنید، چرا که دوست ندارید آسیب‌پذیر باشید. امروز ترجیح می‌دهید انرژی خود را بر روی موضوع مطمئن‌تری متمرکز کنید. برای شما راحت‌تر است که به حقایق بیشتر از احساسات توجه کنید و این موضوع باعث می‌شود خونسردی شما افزایش یابد. پیدا کردن شجاعت برای صحبت کردن در مورد احساسات غیرمنطقی می‌تواند ایمان شما را بیشتر کند، اما اگر این کارتان را ادامه بدهید نتایج شگفت‌انگیزی در انتظارتان خواهد بود.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است با افراد زیادی ملاقات کنید. از نظر ذهنی آماده اید که از هم‌نشینی با آن‌ها نهایت لذت را ببرید. می‌توانید از این ملاقات‌ها انتظار خبرهای جالب و گفتگوهای شنیدنی را داشته باشید. شاید در پایان روز احساس کنید که ذهنتان پر شده است، پس بهتر است قدم بزنید یا کار دیگری انجام دهید که بتوانید خواب خوبی در شب داشته باشید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Instagram has returned invalid data.

هفتستان را فالو کنید