فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز بسیار زیرک و باهوش هستید و خیلی خوب راهکارهای تازه برای هر مسأله‌ای پیدا می‌کنید. مثلا امروز به خوبی می‌دانید چطور افراد مختلف را تحت تأثیر خود قرار دهید. امروز تحت تأثیر کائنات و ستاره‌ها، اشراف خوبی به مسائل مختلف دارید که موجب می‌شود تا ایده‌های مبهم شما به راهکارهای کاربردی تغییر شکل دهند. تنها ترفند این مسأله هم این است که خارج از چارچوب فکر کنید و تصمیم بگیرید. از اینکه کارهایتان کمی عجیب باشد، نترسید و هرچه فکر می‌کنید درست است را انجام دهید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز از یک طرف دوست دارید با سیاست و حساب‌شده رفتار کنید و از طرفی هم مجبور هستید طبق قوانین به جلو پیش بروید. این دو راه متضاد شاید کمی کلافه‌تان کند. حتی شاید در مورد مسائل مالی، مکالمه‌های غیرخوشایندی با همکار خود داشته باشید. همیشه این را در نظر داشته باشید که در یک معامله، دو طرف باید از آن سود ببرند تا همه چیز کاملا منصفانه باشد. روی قول‌هایی که امروز می‌دهید یا توافق‌هایی که قرار است انجام دهید نیز تمرکز بیشتری داشته باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز شاید با مردمی روبه‌رو شوید که شما را انسانی کاملا سطحی خطاب می‌کنند! اما آنهایی که واقعا شما را می‌شناسند و به اندازه کافی با شما معاشرت داشته‌اند، به خوبی می‌دانند که این طور نیست و اتفاقا دیدگاه‌های خوب شما در مسائل مختلف را تحسین می‌کنند. از امروز مسیر تازه‌ای را در زندگی خود آغاز کنید؛ اینکه بیشتر به درون و خواسته‌های قلبی خود توجه داشته باشید و همه جوانب روحی خود را آنالیز کنید. مطمئن باشید این تفکرات معنوی، به کلی مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد.

فال روزانه متولدین تیر

امروز باید تفکرات عمیق داشته باشید. به ارتباطات اجتماعی و زندگی عاطفی خود توجه بیشتری نشان دهید. آهسته‌تر گام بردارید. در مسیر کارهای همیشگی خود، کمی توقف و از دور به خود و وضعیت کنونی خود نگاه کنید. امروز فرصت خوبی است تا برای تغییرات درونی و عاطفی برنامه‌ریزی کنید. به این توجه داشته باشید که شریک عاطفی شما همانند آینه رفتاری شما است. یعنی نه تنها به خوبی ایرادهایتان را نشان می‌دهد، بلکه همانند خودتان هم رفتار می‌کند.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز احساس بیقراری می‌کنید و نمی‌دانید که دلیل آن چیست. مهم نیست. مطمئن باشید که تا فردا احساس آرامش به شما برمی‌گردد. صحبت‌های پشت پرده با اعضای مسن خانواده شاید به شما کمک کند که صحنه خانه خود را پایدار کنید. کمک گرفتن چیز بدی نیست. با آنکه ممکن است نشانه‌ای از احساس و عاطفه بین شما و فردی که با او قرار دارید نباشد، ولی این قرار به طریقی خاص برگزار می‌شود. اشتیاقی واقعی به موضوعاتی که درباره آنها صحبت می‌کنید ایجاد می‌شود. اینجاست که شما زمینه مشترکی می‌یابید که شما را عمیقا به هم نزدیک می‌کند و رابطه پرشوری را تضمین می‌کند.

فال روزانه متولدین شهریور

فردا شما وارد فاز جدیدی از زندگی خواهید شد. گویا دوباره جان می‌گیرید و از نظر فکری و احساسی حس جوانی یبیشتری خواهید داشت. از فرصت امروز برای کشف راهکارهای جدید یا حتی حوزه‌های کاری یا احساسی جدید استفاده کنید. بهترین فرصت برای داشتن افکار خوب است. تصمیماتی که امروز می‌گیرید نیز نتایج بسیار خوبی خواهند داشت. مهم این است که از مشورت و کمک گرفتن از دیگران نترسید و کارهای خود را گروهی انجام دهید.

فال روزانه متولدین مهر

اصلا وقت خوبی برای خجالت کشیدن یا تردید در مورد مسائل مالی نیست. اگر بودجه خوبی در دست دارید، آن را برای خرید ملک و خانه سرمایه‌گذاری کنید. از برنامه‌های مالی‌ای که سود سریعی به دنبال دارند، پرهیز کنید. مثلا اگر دوستان پیشنهاد می‌دهند که سهام بخرید، خیلی سریع و بدون فکر و مشورت آن را اجرایی نکنید. امروز خوب است بیشتر توجه خود را روی موقعیت‌های مالی‌ای بگذارید که سود مطمئن دارند.

فال روزانه متولدین آبان

امروز حسابی جذاب شده‌اید و در هر جمعی حاضر شوید، نگاه‌ها به سمت شما جذب خواهد شد. دلیل آن نیز انرژی‌های مثبت و خوبی است که در وجودتان هست و آرامش درونی، زیبایی ظاهری را برایتان به ارمغان آورده است. از فرصت امروز برای به دست آوردن دل کسی که دوستش دارید، استفاده کنید. این که خواسته‌های خود را به زبان بیاورید خجالت ندارد. تا وقتی چیزی را که می‌خواهید، نگویید کسی متوجه آن نخواهد شد. پس شهامت داشته باشید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز سرشار از ایده هستید. البته برای کاشتن بذر و برداشت آن در آینده خیلی نزدیک هم فرصت خوبی است. از نظر جسمانی و سلامت بدنی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید و می‌توانید از آن برای انجام کارهای مفید استفاده کنید. کارهایی از قبیل کمک کردن در کارهای خانه یا ورزش. از اینکه مسئولیت‌هایی را به عهده بگیرید، هیچ هراسی نداشته باشید. البته به اندازه توان خود مسئولیت قبول کیند تا شرمنده نشوید.

فال روزانه متولدین دی

بروید و جلوی آینه بایستید. خودتان را برانداز کنید و ببینید آیا می‌توانید به خودتان بگویید: «دوستت دارم»! منظور این است که امروز باید بیش از همیشه به خوبی‌ها، زیبایی یا مهارت‌های خود توجه داشته باشید و به همین واسطه خودتان را دوست داشته باشید. این کمک می‌کند تا اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشید. برای این امر خوب است لباس‌های نو بخرید و آرایشگاه بروید تا تغییری در مدل موهای خود ایجاد کنید. دوستان منفی که همیشه غر می‌زنند را از زندگی خود کنار بگذارید.

فال روزانه متولدین بهمن

شما سرشار از انرژی‌های خوب هستید و این شانس را دارید تا افراد بیشتری را به دایره دوستان خود اضافه کنید. بهترین فرصت برای آغاز یک رابطه عاطفی جدید، امروز است. خوش‌بینی شما باعث می‌شود فقط خوبی‌های آدم‌ها را ببینید و این کمک می‌کند تا فرد مناسبی را برای خود پیدا کنید. از اینکه در مورد خواسته‌ها و نظرات خود حرف بزنید، نترسید. مطمئن باشید مردم خود واقعی شما را بیشتر دوست خواهند داشت.

فال روزانه متولدین اسفند

خیلی سخت نگیرید. با اینکه از نظر روحی یک اجبار شدید برای انجام برخی مسائل را در خود حس می‌کنید، اما نرمال‌تر رفتار کنید. سعی کنید. مسائل را ساده بگیرید. اگر خیلی اوکی نیستید و سریع عصبی می‌شوید، لازم نیست خودتان را در غار تنهایی پنهان کنید. امروز بیشتر شنونده باشید تا گوینده. این را بدانید که در میان حرف‌های دیگران مسائل بسیار ارزشمندی را کشف خواهید کرد که برای رابطه عاطفی یا حتی مسائل کاری‌تان مفید هستند.
برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید