فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

شما قدرت خودباوری و اعتمادبه‌نفستان در روزهای اخیر بسیار کم شده است، شاید به دلیل صحبت‌های دوستانتان باشد یا شاید هم به دلیل اتفاقات ناگواری باشد که برایتان پیش ﺁمده است و باعث شده که شما اعتمادبه‌نفستان را از دست بدهید. شما به تازگی دوست دارید به قلبتان گوش دهید تا این که با عقلتان رفتار کنید، زیرا عقل‌تان گاهی پیشنهادهایی را به شما می‌دهد که تمایلی به انجام دادن ﺁنها ندارید. مسیر خود را در یک خط ادامه ندهید، سعی کنید تغییر و تحولی در زندگی‌تان به وجود ﺁورید، چرا که زندگی‌تان دچار یکنواختی شده است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما باید چشمانتان بر روی بعضی از مسائل ببندید و وانمود کنید که آنها را نمی‌بینید. در غیر این صورت، تنها شما آسیب می‌بینید. شما انرژی‌های مثبت زیادی دارید مانند صبر و استقامت که هر شخصی این انرژی‌ها را ندارد و این یک موهبت از طرف خداوند برای شما است. هر مسأله‌ای به آسانی نمی‌تواند به اصطلاح خون شما را به جوش بیاورد، پس افکار خود را به درستی تجزیه و تحلیل کنید تا مشکلاتتان کمتر شود.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز مرز باریکی بین واقعیت و رویا وجود دارد، این مرز باریک در حالیکه تمیز دادن این دو را از یکدیگر برای شما مشکل کرده است، آزادانه در حال جابجایی و حرکت کردن است. در حالیکه رویاهایتان را بررسی می‌کنید و در هنر، موسیقی یا تفریح غرق شده‌اید، برای تخلیه کردن انرژی‌تان از تخیل خود استفاده کنید. به خودتان برای رفتن به تعطیلات مرخصی بدهید وگرنه نخواهید توانست حتی به طور موقتی حقیقت را بفهمید.

فال روزانه متولدین تیر

نکته مهمی که امروز باید رعایت کنید این است که چهره خندانی داشته باشید، حتی اگر نگرانی‌ها دست از سرتان برنمی‌دارند. اما اگر روی خوش نشان دهید به این معنی نیست که از بروز مشکلات جلوگیری خواهید کرد. بهترین راهکار این است که نسبت به این دوگانگی آگاه باشید؛ به خاطر داشته باشید که آن چه در درونتان می‌گذرد با چیزی که در ظاهر نشان می‌دهید کاملا متفاوت است و مجبور نیستید که در این مسیر همه را راضی نگه دارید. به تدریج از شدت فشارها کاسته خواهد شد و اگر اجازه دهید لبخندتان برای همیشه بر لبانتان نقش خواهد بست.

فال روزانه متولدین مرداد

مهم نیست که شما چقدر مصمم هستید تا به اهدافتان برسید،‌ مسئله این است که امروز اتفاق غیرمنتظره‌ای می‌افتد که شک می‌کنید که آیا دارید راه درستی می‌روید یا نه! ممکن است آنقدر توانایی داشته باشید که همه موانعی را که سر راه شما قرار گرفته‌اند از میان بردارید، اما ممکن است این نیات دیگران باشد که مانع اصلی شما باشد. سر و کار داشتن با مردمی‌ که عصبی هستند بسیار سخت است اما شما به خوبی از عهده این کار برمی‌آیید. شاید امروز زیاد احساس خوبی نداشته باشید، اما در واقع امروز روزی است که به راحتی می‌توانید مسیر آینده خود را پیدا کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

ممکن است امروز در محل کارتان یک نفر زیاد با شما خوب رفتار نکند اما با این حال روز خوبی است و شما انرژی زیادی دارید که کارهایتان را به خوبی انجام دهید. نیازی نیست که یک جاسوس باشید. حقیقت سرانجام آشکار خواهد شد، خواه شما در پی آن باشید یا نه! اما اگر تصمیم داشته باشید که بوسیله آشکار کردن رفتار نادرست یک نفر به پیشرفت این جریان کمک کنید، این جریان را بهانه‌ای برای توجیه اشتباهاتتان در کارها قرار ندهید. به هر حال کلمات درست مؤثر و التیام‌بخش هستند.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

سفر کوچک شما به ناحیه خاطراتتان دیگر تمام شده است. شما اخیرا عمیقا درگیر خاطرات و تجربه‌های گذشته خود شده بودید و اکنون بهتر است که به لحظه حال بازگردید. اما این به معنی این نیست که شما باید احساسات خود را فدای عقل و منطق کنید یا آنها را بدست فراموشی بسپارید. زیرکانه‌ترین سیاست شما اکنون این است که هم قلب و هم عقلتان را برای تصمیماتی که باید در آینده بگیرید، دخیل کرده و از هر دو استفاده کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز از تغییرات استقبال خواهید کرد، زیرا انجام دادن کارها به همان شیوه گذشته ناراحتتان می‌کند. اما اگر نمی‌توانید تغییری در انجام کارهای روزانه‌تان ایجاد کنید، حداقلش این است که درباره خواسته‌هایتان صحبت کنید. ممکن است با سبک‌سری کلماتی را به کار ببرید که تند و تیزند. افکارتان را دور نریزید، بلکه سعی کنید با مهربانی آن‌ها را با دیگران در میان بگدارید. فراموشتان نشود که به طرف مقابل هم اندکی فرصت دهید تا نظرش را بگوید.

فال روزانه متولدین آذر

مشکلی پیش آمده که ممکن است مجبور شوید تفریحاتتان را به خاطر آن کنار بگذارید تا اندکی پول پس‌انداز کنید. به نظر می‌رسد که وضعیت مالی شما اکنون پایدار نیست، اما دوست ندارید در وضعیتی قرار بگیرید که مجبور شوید از ولخرجی‌هایتان بکاهید. خوشبختانه، به زودی متوجه خواهید شد که توقف خرج های اضافه از آن چیزی که فکرش را می‌کردید آسان‌تر است و کیفیت زندگی‌تان را تحت تأثیر نخواهد گذاشت. به خاطر داشته باشید که خوش‌گذرانی هیچ ارتباطی با ولخرجی کردن ندارد. برای تجربه چیزهای بسیاری در زندگی نباید هزینه سنگینی بپردازید.

فال روزانه متولدین دی

شما به ﺁسانی به افرادی که به شما نزدیک می‌شوند اعتماد می‌کنید اما توصیه می‌کنیم این کار را انجام ندهید. افرادی که اطراف شما هستنید لیاقت اطمینان را ندارند و افراد قابل اعتمادی نیستند، پس بهتر است صحبت‌های شخصی‌تان را تنها برای خودتان نگه دارید یا این که به افرادی که در حسن نیت ﺁنها اطمینان دارید، اعتماد کنید. افراد غیرمعتمد به شما ﺁسیب خواهند رساند. در انجام فعالیت‌هایتان صبور باشید، با مرور زمان مشکلاتتان نیز حل خواهد شد.

فال روزانه متولدین بهمن

راه حل و فعالیت‌های تازه‌ای به ذهن شما رسیده است. بهتر است برای انجام تمام ﺁنها یک برنامه زمان‌بندی‌شده طولانی‌مدت داشته باشید. برنامه‌هایی که در ذهن می‌پرورانید، در ﺁینده جواب‌های قطعی به شما خواهند داد. قبل از شروع این کارها انرژی لازم را در خود بیدار کنید و سپس برای شروع کار پیش بروید. البته اگر با فرد معتمدی نیز مشورت کنید باعث می‌شود هر چه سریع‌تر به اهدافتان دست پیدا کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما تخیلات زیبا و قشنگی را برای ﺁینده‌تان دارید و به بیشتر ﺁنها در ﺁینده‌ای نه چندان دور خواهید رسید. فقط باید تلاش کنید. شانستان را تا از دست نرفته است، در تمام زمینه‌های زندگی‌تان امتحان کنید. از ریسک کردن ابایی نداشته باشید. اجازه ندهید ندای درونی‌تان به شما ترس و اظطراب وارد کند که از انجام کارهایتان بازبمانید. به جای این کارها کمی‌ به ﺁینده‌تان امیدوار باشید تا موفق شوید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید