فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

تمرکز خود را روی برنامه‌های بزرگ در زندگی بگذارید. چشم‌اندازهای بزرگ‌تر داشته باشید. روی همه اشتیاقات و هیجانات خود اشراف داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید مفیدتر و بهتر برای آینده طرح‌ریزی کنید و دقیقا در همان مسیری قرار بگیرید که موجب خوشحالی شما می‌شود. پیش از انجام هر کاری یا بیان هر تصمیمی حتما دوبار در مورد آن فکر کنید. این در مورد برنامه‌ریزی برای تفریح و سرگرمی هم مصداق دارد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز همه گردوغبارهایی که روی ذهن و مغزتان نشسته است را کنار خواهید زد. از دنیای رؤیا و خیال که در ماه‌های گذشته گرفتار آن بوده‌اید نیز بیرون بیایید. امروز به ناگه همه ابرهای تار از روی زندگی برداشته می‌شوند و شما مسائل را با وضوح بیشتری خواهید دید که برای خودتان نیز جای تعجب بسیار دارد. از اینکه در مورد ذهنیات خود حرف بزنید هراسی نداشته باشید. خیلی راحت هر چه در سرتان می‌چرخد را با اعتمادبه‌نفس به زبان بیاورید. اگر گفتن آنها برایتان سخت است، روی کاغذ بنویسید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در مسائل شراکتی دچار شک و تردید می‌شوید. تضاد و عدم تفاهم در طالع شما نوشته شده است. بنابراین، هیچ جلسه، همفکری یا توافقی با فرد مورد علاقه یا شریک کاری خود نداشته باشید. ممکن است شما کارهای ارزشمند زیادی انجام داده شده باشید اما زیاد مورد توجه و قدردانی قرار نگرفته باشند. این مسأله کمی ناراحتتان می‌کند. اگر از کسی ناراحت یا عصبانی هستید، حتما اول آن را بنویسید و بخوانید تا به این ترتیب عصبانیت خود را کنترل کنید و از بین ببرید. سعی کنید دچار حسادت هم نشوید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز به این فکر کنید که سازش و توافق با دیگران هیچ از ارزش شما کم نمی‌کند. از امروز تا چند هفته دیگر قرار است شاهد رویدادهای بسیار خوبی در زندگی باشید اما همه آنها به دیدگاه شما بستگی دارد. به این که از روند همیشگی دست بکشید و کمی شهامت تغییر داشته باشید. اگر با عشقتان مشکلی دارید، به جای آنکه آن را مخفی کنید و خودتان را به آن راه بزنید، با مکالمه و گفت‌وگو، ریشه آن را پیدا و به طور کامل برطرفش کنید. این را بدانید که با حرف زدن با دیگران، خیلی چیزها می‌توانید یاد بگیرید.

فال روزانه متولدین مرداد

به این توجه داشته باشید که در رابطه عاطفی و حتی ارتباطات اجتماعی، همه چیز دوطرفه است. یعنی اگر دوست دارید به شما احترام بگذارند، به آنها احترام بگذارید. مردم همانند آینه هستند. هرچه بدهید، همان را دریافت می‌کنید. امروز فرصت خوبی برای زیر و رو کردن رابطه عاطفی است. بیشتر در مور عشقتان کنجکاوی به خرج دهید و خواسته‌های او را کشف کنید. هر چه بیشتر او را بشناسید، بهتر می‌توانید برای آینده خود برنامه‌ریزی کنید. این مسأله به خودتان هم کمک می‌کند تا با نگاه درست‌تر قایق زندگی را به جلو برانید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز مراقب پولتان باشید. رسیدها و قبض‌هایتان را نگه دارید. پول خردهایتان را بشمارید. حساب‌های بانکی خود را چک کنید. شاید پول پیدا کنید یا پول گم کنید. همچنین روز خوبی برای برنامه‌ریزی‌های بلندمدت در مورد امور مالی و شغلتان است. به جای آنکه در اعماق عشقی پرشور غرق شوید، باید با آن فرد خاص صحبت عمیقی داشته باشید. این می‌تواند شما را وارد حوزه‌های جالبی نماید که فرصتی برای انجام پروژه‌ای دونفره در آینده را می‌سازد.

فال روزانه متولدین مهر

امروز شاهد تغییرات زیادی در زندگی خواهید بود. از نظر احساسی بسیار آرام و شاد هستید و می‌دانید دقیقا چه می‌خواهید. این ثبات فکری به شما کمک می‌کند تا رابطه عاطفی خود را خیلی بهتر از قبل کنید. از امروز یاد می‌گیرید در زندگی به جای استفاده از واژه «من»، از «ما» استفاده کنید. این بزرگ‌ترین تغییری است که امروز با آن مواجه خواهید بود و موفقیت‌های بسیاری برای شما به دنبال خواهد داشت. امروز می‌توانید انرژی تازه‌ای به خود و زندگی خود ببخشید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز در نقش یک شریک (چه کاری و چه عاطفی) باید بهتر ظاهر شوید. باید بیشتر روی تعاملات خود با دیگران تمرکز کنید. احتمال اینکه تماس‌های کاری از طرف شرکت‌های مورد علاقه خود دریافت کنید، زیاد است. امروز کمی خودتان را تحلیل کنید و ببینید چه مواقعی شنونده بهتری هستید. در همان زمینه، توان و مهارت‌های خود را توسعه دهید. این را بدانید که از حرف‌های دیگران نکات بسیاری می‌توانید بیاموزید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز بهترین زمان برای جمع‌بندی است. هر کاری که مدت‌ها است نیمه‌کاره رها شده را امروز تمام کنید؛ از انعقاد قرارداد گرفته تا پایان بخشیدن به دوستی‌های بی‌نتیجه. خوشبختانه امروز روحیه آرامی دارید و می‌توانید خیلی خوب با دیگران ارتباط برقرار کنید. سازگاری و هارمونی رفتاری شما نیز زیاد است. اینها همه برای یافتن دوستان جدید، بسیار کمک‌کننده هستند. اگر در زمینه‌ای خیلی ناامید هستید و فکر می‌کنید تلاش‌هایتان نتیجه نداده است و قصد دارید به کلی از آن دست بکشید، توصیه می‌کنیم یک بار دیگر تلاش کنید. شاید امروز با سورپرایز بزرگی مواجه شوید

فال روزانه متولدین دی

هفته کاری آغاز شده است و شما پر از انرژی و ایده هستید. با قدرت جسمی و روحیه کاری زیادی که دارید می‌توانید در خیلی از کارها به اطرافیان خود کمک کنید. در شغلتان بخشی از پروژه‌ها را به انجام برسانید. امروز باید اعتمادبه‌نفس داشته باشید و خیلی راحت در مورد خود و ایده‌هایتان حرف بزنید. هیچ اشکالی ندارد اگر برخی از افراد با نظر شما مخالفت کنند. این تعاملات به شما کمک می‌کند ایرادات کار خود را پیدا و خیلی سریع‌تر پیشرفت کنید. پس ترس را کنار بگذارید و خودتان باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

عینک دودی را از چشمان خود بردارید و با چشمان باز دنیا را ببینید.  شما امروز در مرکز توجهات قرار دارید و هر کجا که بروید همه جذب شما می‌شوند و می‌خواهند به هر بهانه سر صحبت را با شما باز کنند. برای اینکه بیشتر در دل آنها جا شوید، مهربان باشید، لبخند بزنید و با حوصله به حرف‌هایشان گوش کنید. از افراد دارای انرژی‌های منفی دوری کنید و فقط در جمع کسانی باشید که حس خوب به شما می‌دهند. با عشقتان می‌توانید در مورد مسائل مهم آینده صحبت کنید یا اگر متأهل هستید، برای ریختن برنامه‌های جدید در زندگی با همسرتان همفکری کنید. امروز درک و تفاهم زیادی میان شما برقرار است.

فال روزانه متولدین اسفند

اگر امروز دوستان از شما کمک یا مشورت طلب می‌کنند حتما آن را انجام دهید. این کار نه تنها موجب خوشحالی آنها می‌شود، که به خودتان هم حس خوب می‌دهد. کمک کردن به دوستان شما را سرشار از انرژی‌های مثبت می‌کند. خوش‌بینی و خوش‌اخلاقی امروز شما باعث می‌شود در کنار عشقتان نیز احساس راحتی داشته باشید. او را برای خوبی‌هایش تحسین کنید. با هم در مورد طرح‌هایی که برای آینده دارید، برنامه‌ریزی کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید