فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

شاید مجبور شوید برنامه‌ریزی‌هایتان را کمی تغییر دهید، زیرا موقعیتی که اکنون در آن گیر افتاده‌اید، خارج از کنترل شماست و باید خودتان را با آن سازگار کنید. به جای این که پا به فرار بگذارید و بیشتر به مشکلات دامن بزنید، بهتر است دست به کار شوید و آن چه را پیش روی شما قرار گرفته به طریقی حل کنید. برای این که از حالت نگرانی و اضطراب خارج شوید، می‌توانید به معنویات بپردازید. امروز به کارهای نیمه‌تمام رسیدگی کنید، مطمئن باشید که فرصت‌های بیشتر و بهتری در آینده برای شما پیش خواهد آمد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است از دنده چپ بلند شوید. فکر می‌کنید که هیچ کدام از رویاهایتان دست‌یافتنی نیستند. اشتباه نکنید، اگر امروز خوشحال نیستید، به این خاطر نیست که از لذت‌ها دور شده‌اید. مشکل شما این است که نمی‌دانید چطور باید از پس فراز و نشیب‌های زندگی بربیایید. باید اولویت‌هایتان را از نو بررسی کنید تا شاید دستیابی به خوشبختی برایتان تحقق‌پذیرتر شود. نعماتی را که اکنون در اختیار دارید بشمرید، خواهید دید که بیش از آنچه لازم دارید، در دسترس شماست.

فال روزانه متولدین خرداد

شاید امروز به راستی رازی نداشته باشید که آن را از دیگران پنهان کنید، اما ممکن است کس دیگری رازی را مخفی کرده باشد. آن چه از نظرها پنهان مانده حتما مطلب مهمی است، اما به شما توصیه می‌شود که فعلا بگذارید همه چیز همینطور پیش برود و فقط بر چیزهایی تمرکز کنید که دقیقا از چند و چون آن‌ها خبر دارید. اکنون برای این که موفق شوید باید تا می‌توانید صبوری به خرج دهید.

فال روزانه متولدین تیر

اگر برنامه‌ای برای ملاقات با دوستان یا شرکت در یک اجتماع داشته‌اید، آن را انجام دهید. امروز روز شما به دو نیمه کاملا متفاوت از هم تقسیم شده است. در ابتدای روز کاملا آماده حضور در جمع و توسعه ارتباط‌های اجتماعی هستید و در نیمه دوم روز، بیشتر دوست دارید تنها باشید و کمی تنبلی کنید. خودتان را با کتاب یا تماشای یک فیلم سرگرم کنید. این آزادی عمل را به خود بدهید تا هر طور راحت هستید، رفتار کنید. اگر اعتمادبه‌نفس به خرج دهید می‌توانید اوج بگیرید، اما اول از همه باید وقت بگذارید و در وابستگی‌های گذشته‌تان به جستجو بپردازید و سر آخر به آینده فکر کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

شاید روز خیلی خوبی در پیش داشته باشید، اما نباید فراموش کنید که همه چیزهای خوب می‌توانند ناگهان تغییر کنند و آن روی سکه را نشان دهند. اکنون تمایل دارید که چشمتان را بر همه چیزهای خوب ببندید. می‌خواهید به چیزهای بزرگ فکر کنید و ایده‌هایتان را پرورش دهید. در مسیر حرکت کنید و از فرصت‌هایی که برایتان پیش می‌آید بهره ببرید، اما حواستان باشد که زیاده‌روی نکنید. راهی پیدا کنید که به نقطه تعادل برسید تا لذت‌هایتان پایدار شوند.

فال روزانه متولدین شهریور

تصمیم گرفته‌اید اطلاعاتی را که در اختیار دارید به درستی و کامل به دیگران انتقال دهید. امروز به شدت دقیق شده‌اید اما از طرف دیگر حرف‌ها و کلمات شما پراکنده و گمراه‌کننده به نظر می‌رسند. سعی کنید لحنتان منتقدانه نباشد، زیرا تلاش شما برای شفاف‌سازی گفته‌هایتان ممکن است به نظر دیگران نوعی اعمال قدرت باشد. به شما توصیه می‌شود که در حال حاضر مثل یک شاعر فکر کنید، نه یک دانشمند.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

اکنون دوستانتان تمایل دارند که ارتباطشان را با شما بیشتر کنند، اما شما بر شغلتان تمرکز کرده‌اید و نمی‌توانید خواسته آن‌ها را عملی کنید. البته دوست ندارید که روابط فعلی خود را با دوستانتان از دست بدهید. خوشبختانه امروز می‌توانید تقریبا با همه آدم‌های اطرافتان به طریقی کنار بیایید، زیرا به هر کجا نگاه می‌کنید، چشمتان به قابلیت‌های نهفته می‌افتد. شاید لازم باشد که فعلا احساساتتان را آشکار نکنید، پس وقتی حرف می‌زنید، حواستان به کلماتی که می‌گویید باشد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز به موضوعاتی که در روابطتان با دیگران پیش می‌آید با یک دید واقع‌گرایانه نگاه می‌کنید، اما واقعیت‌های زندگی، شما را از رویاپردازی درباره آینده بازنخواهد داشت. به نظر می‌رسد که تصوراتتان از دنیای خیال به دنیای واقعی وارد شده، پس فرصت را از دست ندهید و رویاهایتان را تحقق ببخشید. برای اینکه زندگی خود را تحت کنترل درآورید باید بدانید که دقیقا می‌خواهید چه اتفاقی در زندگی‌تان بیفتد، بعد از آن باید هر کاری که می‌توانید، انجام دهید تا آن اتفاق دلپذیر رخ دهد.

فال روزانه متولدین آذر

مدام به فکر سفر و گردش هستید، به همین خاطر نمی‌توانید به وضعیت موجود پایبند بمانید. نمی‌دانید چقدر می‌توانید صبر کنید تا زمان عملی کردن نقشه‌هایتان فرا برسد. باید بدانید که برای ارضای این حس نیازی نیست حتما به یک سفر دور و دراز بروید. به خاطر ماجراجویی نباید امنیت خود را به خطر بیندازید. باید راهی پیدا کنید تا بدون به هم زدن شرایط حاضر، به هیجانی که می‌خواهید دست پیدا کنید.

فال روزانه متولدین دی

می‌توانید بحران را در روابطتان احساس کنید و می‌خواهید هر طور شده مشکلات را به حاشیه برانید و بیهوده ماجرا درست نکنید. اما ممکن است شرایط طوری پیش برود که ناخواسته وارد بعضی ماجراهای پیچیده شوید. می‌توانید فشارهای پیرامونتان را احساس کنید، اما راه حلی برای آن‌ها نمی‌یابید. یادتان باشد که مشکلاتی از این دست را نمی‌توانید با راه حل‌های کوتاه‌مدت چاره کنید. به دوردست‌ها نگاه کنید تا راه حلی طولانی‌مدت و بادوام پیدا کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

هر کاری که انجام می دهید خیلی زود واکنش دیگران را نسبت به آن می بینید. بازخوردهایی که دریافت می کنید، آن چیزی نیستند که انتظارش را داشتید. باید اتفاقات پیش رو را مدیریت کنید، حتی اگر مجبور شوید زمان و انرژی زیادی صرف کنید. لزومی ندارد که سفت و سخت به زمان‌بندی‌های از پیش تعیین شده بچسبید، باید بدانید که نمی‌توانید روند امور را تغییر دهید. برای این که راحت‌تر با فشارهای موجود کنار بیایید، باید دست از کنترل همه‌جانبه امور بردارید.

فال روزانه متولدین اسفند

مدت‌هاست که منتظر یک فرصت مناسب هستید تا آنچه را در فکرتان می‌گذرد، با دیگران در میان بگذارید، اما به شما توصیه می‌شود که دیگر بیشتر از این منتظر نمانید. به اندازه کافی به چیزهایی که می‌خواهید بگویید، فکر کرده‌اید. ممکن است دیگران نسبت به حرف‌های شما انتقادی برخورد کنند. باید خودتان را برای دریافت هر بازخوردی آماده کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید