فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

تقویم خودتان را با رویدادهای اجتماعی پر کنید. از امروز تا هفته آینده از اینکه در کنار دیگران باشید لذت خواهید برد. اگر دوستانی دارید که مدت‌هاست آنها را ندیده‌اید، امروز فرصت خوبی برای دیدار است. به طور کلی، حرف زدن و بودن در میان دوستان و اطرافیان حس خیلی خوبی به شما می‌دهد. با آنها در مورد مشارکت صحبت کنید، در مورد راه‌اندازی کارهای تازه و با هم همفکری کنید. ذهن و قلبتان باید باز باشد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

خوشا به شما! امروز می‌توانید برای همه بخش‌های زندگی خود برنامه‌ریزی کنید و برای کارهای در دست انجام، لیست تهیه کنید. امروز بد نیست به مسائل و مشکلات خانوادگی نیز توجه داشته باشید. اگر به رسیدگی نیاز دارند، حتما آنها را انجام دهید و پشت گوش نیندازید. برای اینکه کارهایتان انجام شوند، روی زمان‌بندی کارها خیلی تأکید داشته باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز خوب است به نیم‌کره چپ مغز خود کمی استراحت دهید. کارهای حساب و کتابی یا مسأله‌های سنگین حل نکنید. احتمال دارد امروز دچار استرس بشوید اما آرامش خود را حفظ کنید. با استفاده از نیمه راست مغزتان و با استفاده از خلاقیت و هنر، کارهای جالب انجام دهید و بگذارید دیگران بیشتر در مورد استعدادهای شما بدانند. اگر دستی در نوشتن دارید، امروز می‌توانید متون جالبی بنویسید یا اگر در حوزه دکوراسیون فعال هستید، طرح‌هایتان رؤیایی و بسیار زیبا از آب در خواهند آمد.

فال روزانه متولدین تیر

امروز علاقه و عشق بسیاری به خواب دارید. به طور کلی خواب‌آلوده هستید و دوست دارید همه روز را در رختخواب باشید، اما از طرفی هم چند قلم کار دارید دارید. تضاد این دو موضوع کمی شما را دچار کلافگی می‌کند. اما نه به خودتان خیلی فشار بیاورید و نه زیادی تنبل باشید. کلید آرامش شما ایجاد تعادل است. کارهای مهمی که به توجه و دقت زیاد نیاز دارند را امروز انجام ندهید. تغذیه سالم و نوشیدنی‌های سبز را نیز در برنامه‌های امروز خود قرار دهید.

فال روزانه متولدین مرداد

از امروز تا آخر تابستان فرصت‌های شغلی بسیار خوبی در انتظار شما است. چشمان خود را باز کنید تا همه فرصت‌ها را ببینید و آنها را در هوا بقاپید. این را به یاد داشته باشید که برای پیشرفت کردن به تغییر و به‌روز شدن نیاز دارید. همه مسائل را نه از یک منظر، که از چند طرف نگاه کنید تا به طور کامل مزایا و معایب آنها را پیدا کنید. اگر قرار است با عشقتان در مورد مسائل مورد اختلاف حرف بزنید، حتما خوانسردی خود را حفظ کنید. وقتی با آرامش حرف بزنید همه چیز به نفع شما خواهد شد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز احساس می‌کنید همه وزن دنیا روی شانه‌های شما است. همین باعث می‌شود تا آهسته‌تر گام بردارید. در روحیه شما هم اثر منفی دارد زیرا مسئولیت‌ها برایتان دشوارتر از همیشه به نظر خواهند رسید و این مسأله نگرانتان می‌کند. همه کاری که امروز باید انجام دهید این است که تمرکز خود را حفظ کنید. در مورد زندگی عاشقانه خود باید دقیق‌تر باشید و بیشتر به آن بها دهید. اگر همه زندگی خود را وقف کار کرده‌اید، امروز وقتی را به عشقتان اختصاص دهید و با هم به تحلیل رابطه‌تان بپردازید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز فردی به شما واقعیات تلخی را می‌گوید. به جای آنکه عصبانی شوید، به نحوی منطقی و عقلانی به این موضوعات رسیدگی کنید، از کاه کوه می‌سازید و قضیه را از آنچه هست بدتر می‌کنید. تلاشتان را بکنید تا همه چیز به حالت قبل برگردد. امروز در صحبت با فرد خاصی عقب‌نشینی نکنید و نظرات یا افکار واقعی خود را بگویید و آنها را طوری تغییر ندهید که خوب به نظر برسند. اگر واقعا خودتان باشید و خودتان را آنطور که هستید معرفی کنید، بیشتر مورد تحسین قرار می‌گیرید. بدین ترتیب احترام او را هم بدست می‌آورید.

فال روزانه متولدین آبان

از هوای خوب بهاری استفاده کنید. شما باید بیشتر به سلامت روح و جسم خود بها دهید. بیرون بروید و در هوای تازه نفس بکشید و عادت‌های بد را کنار بگذارید. از امروز رویه تازه‌ای را در زندگی شروع کنید. اراده خود را تقویت کنید و بدانید فقط آغاز هر کاری سخت است. امروز توان روحی و احساسی ایجاد تغییر را دارید. آن را قدر بدانید و استفاده کنید. از کمک گرفتن از اطرافیان خجالت نکشید و بدانید که این نشانه ضعف نیست.

فال روزانه متولدین آذر

کفش‌های کتانی خود را به پا کنید. امروز بیشتر از همیشه روی سلامت خود تأکید داشته باشید. اگر در تعطیلات دچار اضافه‌وزن شده‌اید، امروز همه تلاش خود را به کار بگیرید تا آن را از بین ببرید. اگر زیاد می‌خوابید، این عادت را کنار بگذارید زیرا خواب زیاد نیز موجب چاقی می‌شود. با رژیم و ورزش می‌توانید انرژی‌های خود را بیشتر کنید.

فال روزانه متولدین دی

خوش‌بینی و مثبت‌نگری این مزیت را دارد تا شما را به مراحل بالاتری برساند. وقتی بتوانید بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنید، مطمئن باشید شانس‌های بسیاری هم برایتان ایجاد خواهد شد. امروز از نظر فکری و جسمی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید. امروز با دوستان خود قرار ملاقات بگذارید و دور هم جمع بشوید. می‌توانید با صدای بلند بخندید و از همه لحظه‌های خود لذت ببرید.

فال روزانه متولدین بهمن

پیش از اینکه همه چیز را جمع‌بندی کنید و برای خودتان به نتایج تازه دست پیدا کنید، بهتر است خوب به همه چیز فکر کنید. برای کشف هیجانات جدید از فرد مورد علاقه خود نظرخواهی کنید، یا حتی اگر می‌خواهید کار جدیدی راه‌اندازی کنید، حتما با بقیه مشورت کنید. شما نظرات و طرح‌های خودتان را بگویید و سپس از بقیه بخواهید روی آنها نظر دهند. هیچ کاری را نیمه‌کاره رها نکنید. تا پیش از اینکه مطمئن نشده‌اید مسیری درست است، آن را انتخاب نکنید.

فال روزانه متولدین اسفند

مدت‌ها بود که دنبال آرامش بودید و امروز این امر برایتان میسر می‌شود. گویا همه انرژی‌های خوب دنیا در وجودتان جمع شده و همین موجب می‌شود تا دیگران نیز توجه زیادی به شما پیدا کنند. تا می‌توانید شاد باشید و بخندید. از این فرصت برای به دست آوردن دل اعضای خانواده با عشقتان استفاده کنید. برای آنها پیغام‌های عاشقانه بنویسید و ارسال کنید، یا در صورت امکان بیشتر وقتتان را در خانه و در کنار آنها باشید.
برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید