فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز بیشتر روی کارها و منطق تاکید داشته باشید. با اینکه رویاپرداز هستید اما باید با حساب و کتاب و تحقیق، برای آینده بهتر برنامه ریزی داشته باشید. فرصت هایی که پیش رویتان قرار دارند را ببینید و از چارچوب های فکری همیشگی خود فاصله بگیرید. اگر دیگران نظری می دهند، سریع در مقابل آنها جبهه نگیرید. مطمئن باشید نظرات آنها راهگشای بسیاری از مسایل شما هستند. بهترین فرصت برای نزدیک شدن به عشقتان و مطمئن شدن به او است. مثبت نگر و خوش بین باشید و به روش خود زندگی کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز فرصت خوبی برای تغییر است. از این روند همیشگی خود بیرون بیایید و سعی کنید روند همیشگی خود را عوض کنید. از اینکه از دیگران کمک بگیرید خجالت نکشید. همه انسان ها به مشورت نیاز دارند و شما هم از این قاعده مستثنا نیستید. از فکرها و تصمیمات شتابزده دوری کنید. امروز می توانید روی دیگران تاثیرگذاری داشته باشید و افکار خود را با آنها در میان بگذارید.

فال روزانه متولدین خرداد

مقصد نهایی شما موفقیت است و امروز به آن نزدیک خواهید بود. امروز می توانید بهترین باشید و همه استعدادهای نهفته خود را با کمک دوستان، پرورش دهید. کارهای گروهی به شما روش هایی می آموزند تا در امور شخصی و کاری بسیار موفق تر ظاهر شوید. چارچوب فکری خود را تغییر دهید. از محدودیت هایی که برای زندگی تعریف کرده اید، دست بردارید. این را هم بدانید، بدون زحمت نمی توانید به خواسته های خود برسید. نابرده رنج، گنج میسر نمی شود. یک رابطه عاشقانه ناخواسته در انتظار شما است که بسیار موجب تعجبتان خواهد شد.

فال روزانه متولدین تیر

شما ذاتا انسانی مهربان و اجتماعی هستید و امروز هم این فرصت را دارید که با یکی از دوستان نزدیک خود در مورد افکار و رویاهایتان حرف بزنید. خوش بین باشید و مثبت‌نگری خود را بیشتر کنید. موانع زندگی همیشه موقتی هستند و باید ایمان داشته باشید که با نیروی فکر و تلاش خیلی راحت می توانید همه آنها را برطرف کنید. در این دنیا کاری نیست که شما نتوانید انجام دهید، به خود ایمان داشته باشید. شهامت و ریسک پذیری جزو ارکان مهم زندگی هستند که هرگز نباید آنها را کنار بگذارید. امروز این شانس را دارید تا بیشتر خودتان را بشناسید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز بهتر است صادق باشید و به واقعیت ها اعتراف کنید. شاید از اینکه مورد قضاوت دیگران قرار بگیرید، هراس داشته باشید. کاملا هم طبیعی است اما این کار برای بهبود روابط بسیار مناسب است. با این کار می توانید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. در محل کار همکاری خود را بیشتر کنید تا هم کارها سریع تر پیش بروند و هم دوستان بیشتری برای خود پیدا کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز کائنات به شما کمک می کنند تا از روند همیشگی زندگی خود بیرون بیایید و کارها را طوری سازمان دهی کنید که بیشتر به سوی موفقیت پیش بروند. امروز می توانید برای خرید خانه یا ماشین پول های خود را کنار بگذارید. به جای اینکه بودجه خود را در مسیر اشتباه خرج کنید، از آنها برای پیشرفت زندگی استفاده کنید. امروز می توانید از تکنولوژی برای ارتباط بیشتر با دوستان، دانلود نرم‌افزارهای تازه یا موسیقی های دلخواه استفاده کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز همه چیز وارد مرحله تازه می شود. کار و احساسات شما تغییرات مثبتی را شاهد خواهند بود. خیلی خوب می توانید مهارت هایتان را در محل کار نشان دهید و دیگران را متوجه استعدادهای خود کنید. مطمئن باشید این از چشم مدیران دور نمی ماند و ارتقاء شغلی چشمگیری در انتظار شما خواهد بود. امروز باید حواستان را جمع نگه دارید. از مسایلی که شما را می ترسانند دوری کنید تا ذهنتان آزاد باشد و بتوانید خلاقیت های خود را روی کاغذ پیاده کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز احساس شلختگی و بی حوصلگی دارید. کمی به سر و وضع ظاهری خود برسید. امروز را به طور کلی به خود و خواسته ها و تنهایی های خود اختصاص دهید. از نظر روحی و جسمی به دنبال تغییر باشید و فاز تازه ای از زندگی را آغاز کنید. استخر، ماساژ، آرایشگاه و… اینها کارهایی هستند که می توانید انجام دهید. در مسایل عاطفی هم این فرصت را دارید تا در دنیای آنلاین با فرد دلخواه خود آشنا شوید و با او قرار ملاقات بگذارید.

فال روزانه متولدین آذر

هیجانات، اشتیاقات و نیروی خلاقه شما بسیار زیاد هستند. امروز با همکاری بیشتر با اطرافیان و انرژی های آنها می توانید راه چندساله را یک شبه بروید. فقط باید چشمانتان باز باشد. از موانعی که موجب هراس شما می شوند، عبور کنید. روحتان را رها کنید تا در جریان عادی زندگی، به جلو پیش برود. اگر ذهنتان را آزاد بگذارید، از امروز تا سه هفته دیگر شادی ها و پیشرفت هایی را شاهد خواهید بود که برای خودتان هم جای تعجب دارد. در زندگی عاطفی، اگر با عشقتان کمی مشکل دارید لازم نیست سریع به همه چیز خاتمه دهید. به همدیگر فرصت بدهید. کمی از هم دور باشید تا از هیجانات منفی فاصله بگیرید و دوباره با انرژی های خوب به همدیگر برگردید.

فال روزانه متولدین دی

یک روز کاری عالی در انتظار شما است. بسیاری از تحولات و تغییراتی که منتظرش بودید را امروز شاهد خواهید بود و این مساله موجب خرسندی زیاد شما می شود. از انرژی های امروز برای رهبری و مدیریت تیم کاری استفاده کنید. برای هر کسی با توجه به توانش مسئولیت تعیین کنید. ارتباطات اجتماعی شما بسیار عالی پیش می روند. هم شما با دیگران مهربان هستید و هم آنها خیلی خوب شما را درک و اجابت خواهند کرد. این بهترین فرصت برای ارتقاء موقعیت اجتماعی شما است.

فال روزانه متولدین بهمن

وقتی به آینده فکر می کنید، دایم نگران هستید که چه اتفاق هایی قرار است روی دهد. برای دوری از این استرس ها خود را در خیالات غرق کنید. به همه چیز همان طور که دوست دارید اتفاق بیفتد، فکر کنید. خود را در شهر یا کشور مورد علاقه تان متصور شوید. یا با عشقتان در کنار هم همان حس هایی را داشته باشید که دوست دارید. این رویاپردازی ها شادی زیادی به قلبتان جاری می کند و از هیجان آنها خلاقیت شما افزایش می یابد. همین مساله کمک می کند در مسایل کاری وارد مسیر تازه ای بشوید که راه تحقق همه رویاها است. از آدم های منفی باف دوری کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز در ارتباط های خود باید بیشتر مراقب باشید. احتمال اینکه با دیگران دچار تضاد شوید، هست. حرف زدن خوب است و هر چقدر که دلتان می خواهد در مورد ایده ها و نظرهای خود گفتگو داشته باشید، اما روی همه کلمات خود حساسیت به خرج دهید. همانند یک دیپلمات، بدانید که در مورد چه سخن می گویید و به عواقب آن فکر کنید. در مقابل مخالفت ها از خودتان دفاع کنید. اعتماد به نفس داشته باشید و سریع برافروخته نشوید. شما نمی خواهید کسی از دستتان ناراحت شود، پس خودتان هم کاری نکنید که موجب ناراحتی اطرافیان باشد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال و طالع‌بینی ۳۰ مرداد ۹۸
  • 🔻
😍😍😍
.
@play.sonati
.
.
.
.
.
.
#بچه #پسربچه #باحال #موسیقی #ساز #بارون_بارونه #لری
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید