فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز به سختی می‌توانید به روال طبیعی زندگی خود ادامه دهید، زیرا ترس از طرد شدن مانعتان شده و نمی‌گذارد وارد عمل شوید. اکنون وظیفه شما این است که هر دو سوی قضیه را در نظر بگیرید. در مسیر قرار بگیرید و به ناشناخته‌ها پا بگذارید، اما حواستان باشد که شتاب نکنید و فرصت دهید تا احساسات و اهدافتان با یکدیگر هماهنگ شوند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است احساس کنید که آنقدرها هم به مقاصدتان نزدیک نشده‌اید، زیرا فکر می‌کنید که دیگران با اشتیاق و علاقه شما مخالفت خواهند کرد. اکنون هوشمندانه‌ترین راهکار این است که احتیاط کنید، اما نه این که فقط عقب بنشینید و منتظر فرصت مناسب بمانید. از این فرصت استفاده کنید تا مسیر دستیابی به موفقیت را هموارتر کنید. مطمئن باشید که پشتکار شما نتیجه خواهد داد، شاید رسیدن به مقصد مورد نظر کمی طول بکشد اما اتفاق می‌افتد.

فال روزانه متولدین خرداد

خودتان فکر می‌کنید که نیازهای دیگران در نظر شما قابل توجه است، اما اطرافیانتان اینطور فکر نمی‌کنند. به نظر می‌رسد که همکارانتان شما را آدمی سرسخت می‌بینند که کنار آمدن با او دشوار است. به شما توصیه می‌شود که نقشتان را در موقعیت فعلی مجددا بررسی کنید، نباید طوری رفتار کنید که دیگران حرکاتتان را اشتباه برداشت کنند. درست است که نیت‌های خوبی در سر دارید، اما این کافی نیست، باید رفتار و حرکاتتان را با اهداف طولانی‌مدتی که در ذهن دارید هماهنگ کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است دوستانتان انعطاف‌ناپذیر به نظر برسند و خواسته‌هایی از شما داشته باشند که تمایلی به انجام دادن آن‌ها ندارید. شاید به این نتیجه برسید که بهتر است در مقابل آن‌ها سکوت کنید، اما بدانید که این رفتار شما خوشایند هیچ یک از طرفین نخواهد بود. در عوض به شما توصیه می‌شود که آشکارا به دوستانتان بفهمانید که خواسته‌های بیش از حدشان را کنار بگذارند. اگر به شما فشار نیاورند آن‌وقت با تمایل بیشتری آنچه را می‌خواهند و قبلا هم تقاضا کرده بودند، در اختیارشان خواهید گذاشت. وقتی همه از صمیم قلب با هم روبرو شوند بهتر می‌توانند از یکدیگر حمایت کنند.

فال روزانه متولدین مرداد

وقتی نظرتان را درباره خانه و خانواده می‌گویید ممکن است با مخالفت و مقاومت روبرو شوید. به نظر می‌رسد به شدت در یک تله احساسی گیر افتاده‌اید. شاید فکر کنید که هیچ راهی برای خلاص شدن از این وضعیت وجود ندارد، اما بدانید که حتما یک راهی هست. حتی اگر نتوانستید به راه حل مناسب دست پیدا کنید، همین کافی است که باور داشته باشید همه چیز درست خواهد شد. شاید امروز نتیجه نگیرید، اما فردا اوضاع فرق می‌کند، حتی ممکن است رسیدن به نتیجه مطلوب یک هفته طول بکشد. برای این که موفق شوید باید صبور باشید، اولین قدم این است که به فرآیند پیش رو اعتماد کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز تصمیم دارید که خودتان را در شغلی که دارید ثابت کنید، اما هنوز نمی‌دانید که چطور باید موضعتان را به دیگران نشان دهید. دلتان نمی‌خواهد از کار زیاد خسته شوید، زیرا فرصتی برای استراحت وجود ندارد. شاید در روابطتان دچار مشکل شوید، یادتان باشد که بیان احساسات شخصی به حل این معادله کمکی نخواهد کرد. می‌توانید به همه چیزهای خوبی که در سر دارید فکر کنید، اما برای این که ماجرایی درست نشود باید بخشی از رویاهایتان را نزد خودتان نگه دارید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

افکار بزرگی در سر دارید، اما متأسفانه افکار شما با طرز عملکرد دیگران هماهنگ نیستند. دوست دارید که با دوستانتان هماهنگ باشید، اما چنین چیزی اکنون ممکن نیست، یک برداشت غلط از سوی دوستانتان می‌تواند همه چیز را به هم بریزد. به نفعتان است که انگیزه‌های پنهانتان را کنار بگذارید و وارد بازی قدرت نشوید، زیرا ممکن است بر تلاش شما تأثیر بگذارد و نتوانید کارهایتان را به انجام برسانید. برای این که مشکلاتتان را حل کنید نباید به دنبال راه حل‌های دور و دراز باشید، در عوض بر اموری که در دست دارید تمرکز کنید.

فال روزانه متولدین آبان

انگار کمی حالتان خوب نیست، زیرا فکر می‌کنید که دوستانتان احساسات و اهداف شما را نمی‌فهمند. حتی اگر درباره آنچه در درونتان می‌گذرد، به آن‌ها حرفی بزنید، ممکن است در نهایت نتیجه‌گیری غلط کنند. به هر حال اگر احساساتتان را آشکار کنید، بهتر از این است که چیزی نگویید. سعی کنید وقتی حرف می‌زنید موضعتان را به کسی تحمیل نکنید. آن‌هایی که به شما اهمیت می‌دهند حتما بعد از شنیدن حرف‌هایتان شما را تحسین خواهند کرد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز ممکن است دیگران با شما درباره اهداف کاری سر صحبت را باز کنند و شما هم دنباله گفتگو را بگیرید و پیش بروید. وقتی روی کارتان تمرکز کنید متوجه می‌شوید که باید به چیزهای زیادی دقت کنید. شاید دلتان بخواهد که روند انجام امور را آسان‌تر بگیرید، اما اکنون باید از این فرصت استفاده کنید تا خودتان را در این پروژه کاری به همه نشان دهید و موضعتان را ثابت کنید. به شما توصیه می‌شود که با اعتمادبه‌نفس حرکت کنید تا همکارانتان به شما بپیوندند و از شما راهنمایی بگیرند.

فال روزانه متولدین دی

اکنون باید یک نمایش حسابی ترتیب دهید تا همه بفهمند که وقتی موضوع شادی و تفریح در میان است تا چه اندازه می‌توانید جدی باشید. قبل از این که با دوستان یا خانواده به خوش‌گذرانی بروید باید اول از همه یک برنامه دقیق تدارک ببینید. البته شرایط حاضر در حال تغییر است و شاید مجبور شوید برنامه‌هایتان را کمی دستکاری کنید. برای این که به لذت‌های مورد نظر دست پیدا کنید، باید انعطاف‌پذیری نشان دهید.

فال روزانه متولدین بهمن

درست است که همه روزهای خوب و بد بالاخره می‌گذرند، اما چرا روزهای خوب زودتر از روزهای بدتر سپری می‌شوند؟ با خود می‌گویید که ای‌ کاش روابطتان بدون مشکل پیش می‌رفت. اکنون فشار زیادی به شما وارد شده است و به راحتی نمی‌توانید در مسیر حرکت کنید. اما نگران نباشید، این یک وضعیت موقتی است. باید راهی پیدا کنید تا به روابطتان صمیمیت و عمق عاطفی ببخشید.

فال روزانه متولدین اسفند

اکنون وظایف مهمی دارید که باید به آن‌ها رسیدگی کنید. پس فرصتی برای رویاپردازی باقی نمی‌ماند. اما هیچ کس نمی‌تواند مانع میل درونی شما برای خیالبافی شود. هر بار که از عالم واقعیت دور می‌شوید خیلی زود حواستان سر جا می‌آید، زیرا کارهای زیادی هست که باید انجامشان دهید. مهلتی که برای انجام دادن کارها به شما داده شده واقعی است، پس آن را جدی بگیرید. نگران نباشید، فردا این حس ضرورت و عجله فروکش خواهد کرد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید