فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز حس جذاب بودن دارید و می‌خواهید از همه دلبری کنید. این حس در هر دو زمینه عاطفی و اجتماعی وجود دارد و با همه طور دیگری رفتار خواهید کرد. امروز فرصت خوبی است تا با افرادی که دوستشان دارید ارتباط نزدیک‌تری برقرار کنید. به طور کلی، امروز زمان ارتباطات اجتماعی است، زیرا باعث می‌شود خوشحال‌تر از همیشه باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز نباید برایتان مهم باشد دیگران چگونه در مورد شما فکر می‌کنند. همین که خودتان باشید و سرتان به کارتان باشد، جلوه خوبی در نگاه دیگران خواهد داشت. به اهداف بزرگ‌تر فکر کنید. به اینکه می‌توانید یک حرکت جدید در زندگی داشته باشید و کسب‌وکار تازه‌ای راه‌اندازی کنید. از نظر رفتاری بسیار خوش‌برخورد هستید و ارتباطات و گفت‌وگوهای اجنماعی موفقی هم خواهید داشت. در جمع‌ حاضر شوید تا همه بدانند چه قلب بزرگی دارید.

فال روزانه متولدین خرداد

پیش از اینکه حرف بزنید حتما به آن فکر کنید. بدون فکر هیچ قولی ندهید یا حتی حرف‌های ساده را هم به زبان نیاورید. شما به طور ذاتی دوست دارید دیگران را جذب خود کنید اما با حرف زدن نمی‌توانید این کار را انجام دهید. ممکن است کارهایی انجام دهید یا حرف‌هایی بزنید که نتیجه خوبی نداشته باشند یا اثرات منفی آنها به خودتان برگردد. بهتر است خیلی در مورد سؤال‌های ذهنی خود با اطرافیان حرف نزنید و اگر مسأله‌ای دارید، با مطالعه و تحقیق آن را برطرف کنید، نه با مشورت!

فال روزانه متولدین تیر

با مهارت‌هایی که در زمینه ارتباطات اجتماعی و تکنولوژی دارید، امروز می‌توانید تغییرات خوبی در زندگی خود ایجاد کنید. امروز خیلی روی مسائل شخصی تأکید نداشته باشید و بیشتر روی برنامه‌ها و اهداف بزرگ تمرکز کنید. امروز فرصت خوبی برای پوشیدن لباس موفقیت است. در اجتماعات شرکت کنید یا در جمع‌های دوستانه و خانوادگی حرف بزنید و نظر بدهید. شما شانس بسیاری برای جای کردن خودتان در دل دیگران دارید. حتی در دنیای مجازی نیز می‌توانید از توانایی‌های خود بهره بگیرید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز از همه طرف دعوت می‌شوید. حس بسیار لذت‌بخشی است که می‌توانید در این هوای خوب بهاری بیرون بروید و در میان دوستان شاد باشید. یکی از مشکلاتی که با آن مواجه خواهید بود این است که میان گزینه‌های موجود، یکی را انتخاب کنید. یا عشقتان مکالمه‌های صادقانه داشته باشید و هر موضوعی که میان شما بلاتکلیف باقی مانده است را حل و فصل کنید. کار و کار و کار همیشه خوب نیست. کمی هم به زندگی شخصی خود برسید. با دوستان خود صمیمیت بیشتری برقرار کنید، زیرا برای شاد بودن  به آدم‌ها و دوستان خوب نیاز دارید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز گویا خلاقیت و اشتیاقات شما کم شده است اما می‌توانید دوباره آنها را برانگیخته کنید. از امروز تا آخر شهریور این فرصت را دارید تا هر نشانه‌ای برای ارتقا پیدا می‌کنید را بررسی کنید و اگر کاربردی بود، برای آن برنامه‌ریزی کنید. امروز احتمالا احساسات شما ثابت نیستند و دائم سرد و گرم می‌شوید. هر چقدر هم که دیگران از شما انتقاد کنند، باید آرامش خود را حفظ کنید و با کسی وارد بحث یا مشاجره نشوید. به این افراد به چشم آینه‌ای نگاه کنید که معایب شما را هویدا می‌کنند، پس نباید از آنها ناراحت، که حتی برعکس، بسیار هم خوشحال شوید.

فال روزانه متولدین مهر

توصیه می‌کنیم عمیق‌تر به مسائل زندگی نگاه کنید. برای هر قدمی که می‌خواهید بردارید، برنامه‌ریزی کنید. بدون دانش در مورد هیچ چیز نظر ندهید. از نظر روحی احتمالا خیلی خوب نیستید و این مسأله، شریک عاطفی شما را دچار هراس می‌کند اما با کمی تمرکز و با حفظ آرامش می‌توانید به او این اطمینان را بدهید که این حس‌ها موقتی هستند.

فال روزانه متولدین آبان

تفکر شما روشن و منطقی است و این به شما کمک می‌کند تا از مسائل دشواری که با آنها درگیر هستید، سربلند بیرون بیایید. نباید بگذارید که غرورتان در مسیر درست مانع ایجاد کند. تصمیماتی بگیرید که روح واقعی و درونی شما را حمایت کند، نه غرورتان را. برنامه های مربوط به تحصیلات عالی امروز متوقف می‌شوند یا تغییر می‌کنند. اگر شما و عشقتان اخیرا مشکلی داشته‌اید و خیلی با هم صحبت نمی‌کردید، امروز زمان آشتی فرا رسیده است. شاید با چند جر و بحث آشتی شما شروع شود، ولی با این کار تنش و استرس شما خالی می‌شود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز کمی از کامپیوتر و دنیای مجازی فاصله بگیرید. از زیبایی‌های بهار استفاده کنید. بیرون بروید و هوای سالم را نفس بکشید و از زیبایی خیره‌کننده طبیعت لذت ببرید. با دیدن رویش دوباره جوانه‌ها و گل‌ها، این حس در شما هم به وجود می‌آید تا دوباره از نو  آغاز کنید. راه‌های تکراری و اشتباه قبل را کنار بگذارید. کمی دورتر از خود بایستید و با نگاه تحلیل‌گر خود را زیر ذره‌بین ببرید. به دنبال باز کردن درهای تازه و ورود به دنیاهای تازه باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز برای تغییر روتین‌های زندگی خود اقدام کنید. تفریح و شادی بیشتری در زندگی داشته باشید. آخرین باری که کار را کنار گذاشته‌اید و بیشتر به تفریح و استراحت خود بها داده‌اید، کی بوده است؟ اگر به یاد نمی‌آورید هم مهم نیست. امروز بیشتر برای خود ارزش قائل شوید و بی‌خیال مسئولیت‌ها، کارهایی انجام دهید که به شما حس خوبی می‌دهند. با دوستان بیرون بروید و حسابی بخندید و شاد باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز دفترچه یادداشت خود را پر کنید. همه ایده‌هایی که دارید را بنویسید و انرژی‌های جادویی امروز را در آغوش بگیرید. هرچه به ذهنتان می‌رسد یا از دیگران می‌شنوید و برایتان جالب است را بنویسید. امروز خوش‌بین و اجتماعی هستید و بهترین زمان برای بودن در میان دوستان است، یا حتی می‌توانید دوستان را به خانه خود دعوت کنید و با هم در مورد علاقه‌مندی‌هایتان حرف بزنید. امروز فرصت آشنایی با فرد مناسبی را دارید. به سلامت خود نیز امروز توجه داشته باشید و ورزش را فراموش نکنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شهامت داشته باشید و از صمیم قلب حرف بزنید. از اینکه عقاید خود را به زبان بیاورید، نترسید. هیچ انسانی بی‌عیب نیست. شما هم از این قاعده مستثنا نیستید. امروز بهتر است روی کارهای گروهی یا روی برنامه‌های خیریه وقت بگذارید. در مورد تمایلات خود هم خیلی راحت صحبت کنید و هر چه می‌خواهید را به عشقتان بگویید تا او نیز از خواسته‌های درونی شما آگاه شود. ورزش یا کمک در کارهای خانه نیز می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید