فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

به نظر می‌رسد که به فکر یک راهکار عملی هستید، اما بدانید که این برای پیدا کردن عشقتان و زنده نگه داشتن آن کافی نیست. برای ساختن یک رابطه مستحکم که در طول زمان رنگ نبازد، باید سخت تلاش کنید. شاید احساس تنهایی کنید و دوست داشته باشید با کسی که مورد اعتماد شماست کمی درددل کنید. روابطی که اکنون دارید، شما را به وجد نمی‌آورند، اما بدانید که می‌توانید به آینده این رفت‌وآمدها اطمینان کنید. شاید اکنون نتوانید احساس رضایت کنید، اما مطمئن باشید که اگر صبر کنید، همه چیز حل خواهد شد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

هنگامی که آرزوهای شما بی‌اساسی اطلاعاتتان را نشان می‌دهند، راهبردهای عاقلانه شما نسبت به زندگی به راحتی فراموش می‌شوند. به خاطر داشته باشید که به واقعیت تبدیل کردن خیالاتتان اکنون برای شما از مسائل دیگر مهم‌تر نیست. همچنین این موضوع در مورد آزاد گذاشتن بیش از حد تخیلتان نیز صدق می‌کند.

فال روزانه متولدین خرداد

رسیدن به آسایش به سادگی امکان پذیر نیست و به نظر می‌رسد که امروز به سختی بتوانید آرامش داشته باشید، زیرا مشکلات پیرامونتان به اضطراب‌های شما دامن زده‌اند. به درستی تشخیص داده‌اید که همه چیز در حال پیشرفت و بهبود است، اما باید بدانید که این تغییرات مثبت یک‌شبه حاصل نمی‌شوند. شاید تا مدت‌ها احساس کنید که دیگران مانع راهتان شده‌اند اما حواستان باشد به کسانی که ربطی به این ماجرا ندارند بیهوده خشم نگیرید. تا جایی که می‌توانید، از احساسات شدید و غلیظ اجتناب کنید و تعادل را برقرار سازید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز روزی همراه با رویاها و خاطرات فراموش‌شده است. ممکن است شما تجربه‌هایی تکراری‌ داشته باشید که نتوانید به راحتی برای فرد دیگری توصیفشان کنید. سعی نکنید که همین الان تجربه‌های درونی‌تان را با افراد دیگر سهیم شوید. در حالیکه از تصاویر خیالی محو احساسی‌تان لذت می‌برید، تا جایی که لازم است با دیگران صحبت کنید. شما در روزهای بعد خواهید توانست بیشتر در موردشان صحبت کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

به نظر می‌رسد که اطرافیانتان به طرز عجیب و غریبی رفتار می‌کنند. این رفتار نامتعارف که اکنون مشاهده می‌کنید، ترغیبتان می‌کند تا دست به کار بزرگی بزنید. خودتان را به دیگران نشان دهید و بگویید که خواسته‌های واقعی‌تان چه چیزهایی هستند. یادتان باشد که فرافکنی نکنید و به خاطر آن چه می‌خواهید، به دیگران خشم نگیرید.

فال روزانه متولدین شهریور

اینگونه به نظر می‌رسد که شما با رفتاری حرفه‌ای در حال پرداختن به مسائل هستید، اما روش ارتباط برقرار کردن شما روشی توأم با تظاهر است. تا زمانی که دیگران فکر کنند شما خیلی گرفتار هستید، ترجیح می‌دهند شما را تنها بگذارند. اما آنقدر هم که به نظر می‌رسد درگیر نیستید و شما بیشتر می‌خواهید خودتان را از حوادثی که در اجتماع، محل کار یا دانشگاه می‌افتد، دور نگه دارید. لزومی ندارد دور و بر خودتان مرزهایی غیرلازم به وجود آورید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز می‌توانید در هر موقعیتی نکات مثبت آن را ببینید، حتی در محل کار. شاید ترفیع مقام بگیرید یا این که به خاطر تلاش‌های مستمر پاداش دریافت کنید. خوش‌بینی شما افزایش پیدا کرده و درآمدتان مضاعف شده است اما گستاخ و زیاده‌خواه نباشید. راهی پیدا کنید تا مطمئن شوید که آیا تغییرات مثبتی که اکنون در جریانند، به نفع برنامه‌های شما خواهند بود یا خیر.

فال روزانه متولدین آبان

امروز به نظر می‌رسد که فرد دیگری هم به اندازه شما از نظر احساسی متهم شده است و می‌تواند کاملا ناراحت باشد. فقط یک چیز باعث می‌شود که شما احساسات شدید پیدا کنید، اینکه بهش عادت کنید. آشفته شدن به خاطر مسائل غیر قابل حل دیگران، برای شما زیاد اتفاق می‌افتد. به جای اینکه فکر کنید باید به طور کامل در دسترس افراد دیگر باشید، در ایجاد کردن مرزهای محکمی برای حفاظت کردن از آرامش ذهنی‌تان تردید نداشته باشید.

فال روزانه متولدین آذر

به نظر می‌رسد که امروز دنیا با شما مهربان‌تر شده است. شاید نوعی احساسات معنوی را تجربه کنید که خارج از حدود طبیعی‌اند. اما ممکن است این مثبت‌نگری شما با تهدید مواجه شود و اگر سرسختی نشان دهید، نمی‌توانید این مانع را از سر راه بردارید. سعی کنید نسبت به تغییرات انعطاف‌پذیر باشید و بدانید که به این ترتیب همه چیز بهتر از قبل خواهد شد. مهم‌ترین نکته امروز همین انعطاف‌پذیری نسبت به اتفاقات غیرقابل پیش بینی است که می‌تواند یار و یاورتان در مسیر موفقیت باشد.

فال روزانه متولدین دی

امروز شما وقتی که دیگران با شما مثل قبل رفتار می‌کنند، احساس می‌کنید که تحت فشار قرار گرفته‌اید، گویی که یه این دلیل یک چنین اتفاقی می‌افتد که آنها با بی‌رحمی نمی‌خواهند تغییری در چشم‌انداز خود بدهند. خیلی متکبر نشوید، شما هنوز هم از این مخمصه رها نشده‌اید. خوشبختانه شما زمان اضافی دارید که تا قبل از اینکه با تغییراتی که در آینده به وجود می‌آید روبرو شوید، بتوانید کارهایی را که جدیدا شروع کرده‌اید، تکمیل کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز گرفتار خیال‌پردازی شده‌اید و از دنیای واقعی فاصله گرفته‌اید. به یاد خاطرات دوران کودکی‌تان افتاده‌اید و حال و هوای گذشته در وجودتان زنده شده است. همیشه به گذشته با واقع‌نگری نگاه می‌کردید، اما امروز حس و حال آشفته‌ای دارید. اشکالی ندارد که از این خاطرات لذت ببرید، اما یادتان نرود که در دنیای واقعی هم وظایفی دارید که باید انجامشان دهید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما امروز کارهای خسته‌کننده‌ای برای انجام دادن دارید که نمی‌توانید از زیر بار آنها شانه خالی کنید. بنابراین باید به زودی کارهایتان را شروع کرده و تا جایی که امکان دارد آنها را زود به اتمام برسانید. به جای اینکه با نقشه کشیدن برای فرار کردن از زیر بار وظایفتان عصبانیت فرد دیگری را تحریک کنید، از قوه تخیل خود استفاده کنید تا راهی بیابید که به واسطه آن بتوانید به هدف‌هایتان برسید. در این صورت، وقتی که تحت فشار قرار گرفته‌اید، قادر خواهید بود از موقعیت جدیدی که اتخاذ کرده‌اید، بیشتر لذت ببرید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
انتشار این ویدیو می‌تواند برای ستاره اسکندری دردسرساز شود و ما به سهم خودمان شاید باید از این کار خودداری می‌کردیم؛ اما این راهش نیست. در دنیایی که همه چیز به سرعت منتشر و وایرال می‌شود، جلوی دیده شدن این تصاویر را نمی‌توان گرفت. بهتر است به موضوع اصلی و اساسی بپردازیم؛ آنچه خیلی از ایرانیان و ازجمله سلبریتی‌ها را به زیست دوگانه واداشته است. نگار جواهریان و ستاره اسکندری اولینشان نیستند و آخرین هم نخواهند بود. آنها در جایی که می‌توانند، از حق خود برای انتخاب پوشش استفاده می‌کنند و در جایی هم که نمی‌توانند، در همان چارچوب مشخص، پوششی نزدیک به سلیقه و میل خود را برمی‌گزینند. مسئله چیز دیگری است. یقه سلبریتی‌ها را جز آنجا که جانمازی آب کشیده‌اند و از نردبان تزویر و ریا بالا رفته‌اند، نگیریم. اجازه بدهیم آنها از حق انتخابشان استفاده کنند، مثل همه ما.
.
.
.
.
.
.
.
#سلبریتی #ایران #پوشش #انتخاب #ستاره_اسکندری #نگارجواهریان #گلشیفته_فراهانی
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳۱ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
نکنید با این بچه همچین. طفلک صداش هم درنمیاد.
.
.
.
.
.
.
.
#کودک #بچه #دختربچه #ناز
#babies #daughter #cute
  • 🔻
کدام برنامه است؟ ساعت خوش یا یکی از جنگ‌های نوروزی اوایل دهه ۷۰؟ رضا شفیعی جم و فاطمه هاشمی توی این آیتم پدر و مادر یوسف صیادی بودند؟ نصرالله رادش که خودش رفته ولی عکسش هنوز توی قاب است، چکاره است؟ «سحر دخترِ نازم»، خواهر دوقلوی یوسف صیادی، چرا توی عکس نیست؟ یک عکس ساده و این همه سؤال بی‌جواب؟
.
.
.
.
.
.
.
#بازیگران #کمدی #کمدین #یوسف_صیادی #رضاشفیعی_جم #نصرالله_رادش #فاطمه_هاشمی #سحر #عکس_قدیمی
  • 🔻
⁦⚠️⁩توضیح مهم: فال روزانه متولدین خرداد متأسفانه به‌جای فال متولدین ماه اردیبهشت هم آمده که ضمن عذرخواهی، اینجا اصلاحش می‌کنیم:
⁦♦️⁩فال روزانه متولدین اردیبهشت
معمولا فکر و عقلتان خوب کار می‌کند، اما امروز به نظر می‌رسد که گرفتار افکار ناخودآگاه شده‌اید. رویاپردازی‌های شما دیگر دست خودتان نیست، شاید حتی بتوانید به خودتان بقبولانید که این افکار واقعی هستند. پیشرفتی که حاصل کرده‌اید باعث شده به همه چیز با دید مثبت نگاه کنید، اما بدانید که هرچه زودتر با واقعیت‌ها روبرو شوید، برایتان بهتر است. در نهایت به مقصد مورد نظر خواهید رسید، اما کمی طول می‌کشد و به سادگی امکان‌پذیر نیست. آخر هفته است و اراده قوی‌تری دارید و می‌توانید با هر مانعی که پیش رویتان قرار گرفت مبارزه کنید.
.
.
.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳۰ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
از ۱ تا ۱۰ نمره بدید و میزان شباهت این خانم به خدابیامرز مونالیزا رو مشخص کنید.
.
.
.
.
.
.
..
#مونالیزا #داوینچی #نقاشی #گریم
#monalisa #davinci
  • داره می‌ریزه از کجا آمد و به کجا رفت؟
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ خرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید