فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز ایده های بزرگی در سر شما وجود دارند و اطرافیان بسیار مشتاق هستند از آنها آگاه شوند. در جمع خیلی خوب خواهید درخشید. اگر احساس می کنید اعتماد به نفس شما پایین است آن را تقویت کنید. به طور مثال در کلاس های افزایش اعتماد به نفس یا خودباوری شرکت کنید. مهارت های تازه بیاموزید و بر دانش خود بیفزایید.  حرف زدن های طولانی با اطرافیان هم می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

آیا به دنبال هیجان و زیبایی بیشتری در زندگی هستید؟ امروز کائنات آن را پیش روی شما قرار خواهد داد. هر چقدر منطقی تر باشید، بهتر می توانید کارهایتان را به انجام برسانید. در ارتباط های خود، به جای هیجانی و احساسی شدن، صبور باشید و حرف های اطرافیان را هر چند انتقاد باشد، گوش کنید. از فرصت های کنونی خود برای ابراز احساسات عاشقانه استفاده کنید. اگر افرادی در زندگی شما هستند که دایم سنگ اندازی می کنند، وقت آن رسیده با آنها قطع رابطه کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در برنامه های شما تغییرات ناگهانی ایجاد می شود و این موضوع اعصاب شما را به هم می ریزد. اما خود را در دام این ناراحتی گرفتار نکنید. به جای حرص خوردن به دنبال راهی باشید تا بتوانید دوباره به حالت عادی برگردید و منطقی و درست تصمیم گیری کنید. در مورد مسایلی که از کنترل شما خارج هستند زیاد فکر نکنید. شاید بهتر باشد بگوییم اصلا فکر نکنید. فقط لبخند بزنید و با دیگران رابطه خوبی داشته باشید. به خود و اطرافیان اعتماد داشته باشید تا یک روز خوب در پیش داشته باشید.

فال روزانه متولدین تیر

یک روز شاد و پر از ارتباط های خوب و هماهنگی و تفاهم در انتظار شما است. در کنار دوستان خود می توانید لحظاتی پر از انرژی های خوب را تجربه کنید. از همان ابتدای صبح به خودتان بگویید که می خواهید همه چیز را تغییر دهید و با ورزش و نوشیدنی های سالم و گیاهی روز خود را آغاز کنید. امروز در میان جمع حال خیلی بهتری خواهید داشت. خودتان را آماده کنید تا یک رابطه عجیب و خارج از انتظار را آغاز کنید. امروز به طور ناگهانی با کسی که تصور هم نمی کردید، صمیمی می شوید و یک رابطه عاشقانه را با او آغاز خواهید کرد.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به خودتان ایمان و اعتماد بیشتری داشته باشید. به حرف دلتان گوش کنید و بدانید برای بهبود وضعیت زندگی و کار توانایی های بسیاری دارید. با دوست یا فردی که قابل اعتماد است، در مورد افکار خود حرف بزنید. اگر از چیزی ناراحت هستید، با او درددل کنید. این مساله کمک می کند تا مسایل منفی تا اندازه زیادی از ذهنتان بیرون بیایند و خلاقیت بیشتری برای ایده پردازی داشته باشید. اگر عادت دارید احساسات واقعی خود را قایم کنید، امروز با خودتان شرط کنید که از این به بعد بدون ترس حرف بزنید و نگذارید چیزی در دلتان بماند.

فال روزانه متولدین شهریور

پیش از اینکه واقعیت ها را ببینید و آنها را لمس کنید، نباید وارد رابطه عاشقانه شوید. اگر این طور رفتار کنید، خودتان هم لذت نخواهید برد. هیجانات و اشتیاقات خوب هستند اما باید آنها را کنترل کنید. هر سوالی که در ذهن دارید را از طرف مقابلتان بپرسید و با تلفیق عقل و عاطفه، وارد رابطه عاطفی بشوید. در این چند روز درگیر همین افکار و مسایل خواهید بود اما پس از سه روز دوباره به همان روند همیشگی کار و تلاش های موفق خود بازمی گردید. نگران چیزی نباشید.

فال روزانه متولدین مهر

آیا عادت کرده اید حرف هایتان را در دلتان و ایده هایتان را در سرتان نگه دارید؟ از این کار دست بردارید و امروز سعی کنید هیجان های درونی خود را بیرون بریزید. البته بی گدار هم به آب نزنید و با سیاست و حواس جمع این کار را انجام دهید. شما فکرهای خوبی در سر دارید که باید آنها را با دنیا در میان بگذارید. در انتظار چه هستید؟ با کمک تکنولوژی دایره دوستان خود را بزرگ تر کنید. یا با دوستان صمیمی تان دور هم جمع شوید و با هم در مورد آغاز یک کار تازه یا انجام یک پروژه هنری همفکری کنید.

فال روزانه متولدین آبان

هیچ جا خانه خود آدم نمی شود. امروز آغاز زمان آرامش و رهایی است. شهامت این را داشته باشید که وارد رابطه تازه ای بشوید. اگر تنها و مجرد هستید، امروز فرد خاصی به شما نزدیک می شود که همه جانبه برای شما مناسب است. ساده از این موضوع نگذرید و با کمی فکر، وارد رابطه بشوید. این آشنایی، ذهن، فکر و سبک زندگی شما را تغییر می دهد و فرصت های عالی و تغییرات بزرگی در اختیار شما قرار خواهد داد.

فال روزانه متولدین آذر

از ذهن خلاق خود برای تغییر روند زندگی و کار استفاده کنید. امروز را به خودتان اختصاص دهید و بیش از همیشه به نیازهای فردی خود برسید. حمام آب گرم، ماساژ، استخر یا یوگا انجام دهید. به وضع و تیپ ظاهری خود نیز برسید. باید از تنبلی و تک‌روی دست بردارید تا شرایط آن طور که می خواهید پیش برود.

فال روزانه متولدین دی

مثبت‌اندیشی شما و انرژی های خوبی که کائنات امروز برایتان در نظر گرفته اند به اندازه ای قدرت دارند که از امروز تا دو هفته دیگر، بهترین لحظه های زندگی خود  را تجربه خواهید کرد. قدر این لحظه ها را بدانید، زیرا فقط یک بار در سال ممکن است چنین حسی در وجودتان باشد. هر چه رهاتر باشید و خود را از قید مسایل و افکار منفی آزاد کنید، خلاقیت بیشتری هم خواهید داشت. درست در جایی که فکر می کنید توان پیشرفت نیست، بایستید، نفسی تازه کنید و بدانید با کمی تحقیق و مشورت گرفتن از اطرافیان، می توانید بهترین و درست ترین مسیر را بیابید.

فال روزانه متولدین بهمن

توقعات خود را پایین بیاورید تا بتوانید استراحتی که نیاز دارید را به خود بدهید. حتی یک روز در حومه شهر گشتن هم می تواند روحیه شما را عوض کند. به طور دسته جمعی با دوستان یا خانواده این تفریحات را انجام دهید. شما امروز به انرژی اطرافیان نیاز دارید تا از این فاز خستگی بیرون بیایید. حرف های اطرافیان نیز در ارتقاء موقعیت شغلی شما تاثیر زیادی خواهد داشت. گوش هایتان را باز کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

برای خود شمع روشن کنید، موسیقی آرام بگذارید و در عالم خیال غرق شوید. رویاها امروز شما را به مسیر درست هدایت خواهند کرد. لازم نیست برای چیزی برنامه ریزی کنید یا با عقلتان درست یا غلط آن را بسنجید، تنها کاری که امروز باید انجام دهید این است که رویاپردازی کنید. هر چه بیشتر به قلب و خواسته های خود رجوع کنید، ایده های ناب تری به ذهنتان می رسد. امروز کمی حساس خواهید بود و بهتر است فقط با دوستانی در ارتباط باشید که حالتان با آنها خوب است و موجب شادی شما می شوند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال و طالع‌بینی ۳۰ مرداد ۹۸
  • 🔻
😍😍😍
.
@play.sonati
.
.
.
.
.
.
#بچه #پسربچه #باحال #موسیقی #ساز #بارون_بارونه #لری
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید