فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز ممکن است یک فرصت درخشنده چشمتان را بگیرد و شما را به هیجان آورد، زیرا اکنون آمادگی پذیرش هر چالشی را دارید. اگر با خاطره شکست‌هایی که در گذشته داشته‌اید زندگی کنید، نمی‌توانید از این فرصت هیجان‌انگیز بهره ببرید. احتمال می‌رود تا سه هفته آینده احساسات رمانتیک داشته باشید. هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید مدام به وقایع ناخوشایند گذشته فکر کنید؛ امروز یک فرصت جدید است برای اینکه  خودتان را به سمت خوشبختی سوق دهید، البته یادتان نرود که با خوش‌بینی جلو بروید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

رویاهای رنگارنگی در سر دارید، نشانه‌ها و نمادها در رویاهای امروز شما کمی متفاوت‌اند. از طرفی، اصلا تمایل ندارید که افکار و احساسات آشنا را کنار بگذارید و با چیزهای جدید روبرو شوید. به خودتان سخت نگیرید، لزومی ندارد که در مسیرتان شتاب کنید. یادتان باشد علت کارهایی که انجام می‌دهید به خودتان مربوط است، پس ضرورتی ندارد همه چیز را برای دیگران توجیه کنید. تصوراتتان را کندوکاو کنید تا شاید فرصت‌های جدید در دنیای واقعی پیش رویتان قرار بگیرند.

فال روزانه متولدین خرداد

شاید مجبور شوید که زمانتان را به دیگران اختصاص دهید، به‌ویژه اگر کسانی در اطرافتان هستند که مدام می‌خواهند شادی و تفریح داشته باشند. اما می‌دانید که اکنون نباید خطر کنید و از واقعیت‌ها دور شوید. اگرچه قلبا دوست دارید که در جمع باشید و آن‌ها را همراهی کنید، اما کارهای نیمه‌تمام زیادی دارید که باید انجامشان دهید تا ذهن و فکرتان آرام‌تر شود. لزومی ندارد توضیحات مفصل ارائه دهید، فقط به اطرافیانتان بگویید که این یک مسأله مهم است و بعد از این که سرتان خلوت شد حتما به آن‌ها خواهید پیوست. بهترین راهکار این است که ابتدا به اولویت‌هایتان بپردازید و بعد به چیزهای دیگر.

فال روزانه متولدین تیر

امروز به این نتیجه رسیده‌اید که عمل کردن و جدی گرفتن تعهداتتان از هر چیز دیگری در زندگی شما مهم‌تر است، اما شاید کنار آمدن با انتظارات دیگران کمی چالش‌برانگیز شود. تصمیم دارید که بعضی از فعالیت‌های اجتماعی خود را به تعویق بیندازید تا زمان بیشتری در اختیار داشته باشید. اگر تغییر برنامه‌های شما در لحظه  آخر خوشایند دیگران نبوده است، فقط می‌توانید عذرخواهی کنید و به مسیرتان ادامه دهید. حتی اگر دیگران در برابر تصمیمات شما مقاومت کردند، یادتان باشد که به درستی اقداماتتان شک نکنید. به حس ششم خود اطمینان کنید، شما بهتر از هر کس دیگری از محدودیت‌های خود آگاهی دارید.

فال روزانه متولدین مرداد

شاید امروز نتوانید شادی کنید، زیرا تعدادی از احساسات خبیث گذشته دوباره به زندگی‌تان بازگشته است. درست زمانی که فکر می‌کنید از دست احساساتی مانند دشمنی و حسادت خلاص شده‌اید، یک نفر کاری می‌کند که همه چیز دوباره به هم بریزد. به خودتان سخت نگیرید و حواستان باشد که منفی‌بافی نکنید. فقط باید به واکنش‌هایی که نشان می‌دهید دقت کنید، نباید بگذارید که اتفاقات بد گذشته شادی امروز شما را خراب کند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز بهتر از گذشته می‌دانید که دیگران درباره شما چطور فکر می‌کنند، اما هنوز نمی‌توانید راه حل مناسبی برای برون‌رفت از مشکلاتتان پیدا کنید. به نظر می‌رسد که مشکل اکنون شما این است که فکر می‌کنید حل مشکلاتتان آسان است. همین که به ریشه مشکلاتتان اذعان داشته باشید کافی است تا سریع‌تر از قبل بتوانید موانع را از سر راهتان کنار بزنید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

حالا می‌توانید ستاره‌های بختتان را در آسمان بشمارید. شاید یک پاداش مالی بگیرید یا حداقل خبر خوبی به دستتان برسد که می‌تواند زندگی‌تان را عوض کند. باید از طبع دلپذیری که دارید استفاده کنید تا با آن‌هایی که هم‌فکر شما هستند آشنا شوید. تا زمانی که این فرصت پابرجاست، از آن استفاده کنید.

فال روزانه متولدین آبان

دلتان می‌خواهد که در اعماق احساسات غوطه‌ور شوید، اما دیگران ممکن است از این اعماق بترسند. اما امروز همه چیز فرق می‌کند، تصمیم دارید که از چیزهای سطحی فراتر نروید و تمایلات شدید خود را بی‌اهمیت جلوه دهید. اما این رفتار شما ممکن است نتیجه معکوس به همراه داشته باشد، شاید اطرافیانتان فکر کنند که شما انسان ریاکاری هستید. به جای این که حقیقت را نادیده بگیرید، به شما توصیه می‌شود که صادق باشید و از اعماق وجودتان حرف بزنید.

فال روزانه متولدین آذر

به دنبال کسی هستید تا در سفر بعدی با شما همراه شود اما اگر نتوانستید کسی را پیدا کنید یادتان باشد که اکنون بهترین زمان برای سفر رفتن است، پس حتی اگر تنها بودید بد نیست برای یک سفر کوتاه تابستانی اقدام کنید. اما حواستان باشد که درباره این موضوع فعلا زیاد حرف نزنید، زیرا انتظارات دیگران با اقداماتی که در پیش گرفته‌اید جور نیست. آنچه را لازم است بدانند به آن‌ها بگویید، اما افکار و برنامه‌های غیرمعمول خود را پنهان کنید تا فرصت مناسب مهیا شود.

فال روزانه متولدین دی

امروز باید افکارتان را با دیگران در میان بگذارید، زیرا هنوز یک سری موضوعات جدی وجود دارد که حل‌نشده باقی مانده‌اند. خوشبختانه این قابلیت را دارید که افکارتان را سازماندهی کنید و آنچه را می‌خواهید بگویید قشنگ بیان کنید. اما هر وقت حتی برای یک لحظه تنها شدید به احساساتتان فکر کنید و به ندای قلبتان گوش دهید. بد نیست از دوستانتان بخواهید که هر بار از واقعیت‌ها دور شدید به شما هشدار دهند. گاهی لازم است که نظر دیگران را هم بپرسید و فقط به نظر خودتان اکتفا نکنید.

فال روزانه متولدین بهمن

اکنون تصمیم دارید که زندگی‌تان را ساده‌تر کنید، اما متأسفانه روابطتان با دیگران بدجور پیچ و تاب خورده است. ممکن است با دیگران اختلاف نظر داشته باشید، اما هیچ راهی هم برای برون‌رفت از این وضعیت به نظرتان نمی‌آید. اگر این قضیه را نادیده بگیرید فشار بیشتری به شما وارد می‌شود. نباید فقط خودتان حرف بزنید و خواسته‌هایتان را بیان کنید، بلکه گوش شنوا هم داشته باشید و به دیگران فرصت حرف زدن بدهید.

فال روزانه متولدین اسفند

اکنون تمایلی ندارید که به وضعیت مالی خود توجه کنید. امروز می‌توانید اموری را که در دست دارید با موفقیت به روز دیگری موکول کنید. اما مشکل این جاست که در واقعیت نمی‌توانید به وظایفتان نه بگویید و آن‌ها را نادیده بگیرید. برای این که رفتار متعادلی از خودتان نشان دهید باید از افراط و تفریط بپرهیزید. وقتی دست به کار شوید برنامه‌ریزی برایتان آسان‌تر می‌شود. برای این که اشتباه نکنید باید به عقلتان رجوع کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید