فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز انرژی بسیاری برای انجام کارها دارید. این انرژی فرصت بسیار خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد تا برنامه‌های طولانی‌مدت برای خود تعریف کنید. بسیار مهم است که توانایی و مهارت‌های خود را بشناسید و به خودتان ایمان داشته باشید. اگر تا امروز شهامت این را نداشته‌اید تا در مورد ارتقاء شغلی حرف بزنید، امروز این موقعیت را به دست خواهید آورد. از اینکه در مورد خواسته‌های خود حرف بزنید، ترسی نداشته باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز فرصت خوبی برای درخشیدن در جمع دوستان یا حتی جمع همکاران است. جاذبه درونی زیادی دارید و این موجب می‌شود تا اطرافیان خیلی ساده جذب شما شوند و دوست داشته باشند با هم صحبت کنید. دست رد به سینه هیچ کسی نزنید. خیلی هم از این مسأله استقبال کنید، زیرا می‌توانید دوستان تازه‌ای برای خود پیدا کنید. البته در برخی موارد لازم است کمی در برخی رفتارهای خود تجدیدنظر کنید تا کسی دچار اشتباه و سوءبرداشت نشود.

فال روزانه متولدین خرداد

خیلی مغرور نباشید اما اعتمادبه‌نفس داشته باشید و بدانید که هر کاری که دوستش دارید را خیلی خوب می‌توانید انجام دهید. از اینکه در اجتماعات و گروه‌های کاری یا دوستانه شرکت کنید، سر باز نزنید. اتفاقا در میان جمع باشید، زیرا امروز، هم ذهنتان کاملا باز است و هم روی گشاده شما باعث می‌شود تا افراد بیشتری شما را دوست داشته باشند. از انرژی خوبی که امروز کائنات برایتان در نظر گرفته استفاده کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز مسائل مالی برایتان حکم فان و خنده دارند و نمی‌توانید خیلی دقیق و درست در مورد آنها تصمیم‌گیری کنید. به هیچ عنوان در مورد سرمایه‌گذاری مالی برنامه‌ریزی نکنید و حتی قولی هم ندهید. شاید اطرافیان، شما را به خرید ملک یا سرمایه‌گذاری ترغیب کنند اما به حرف آنها توجه نکنید. دست‌کم امروز این کار را انجام ندهید. امروز تمرکز شما پایین است و توان تشخیص درست را از غلط ندارید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز چشم‌به‌راه پاداش باشید. زندگی کاری و شخصی شما در مسیر موفقیت قرار خواهد گرفت. البته در ارتباط‌هایی که با بقیه برقرار می‌کنید، حتما مراقب واژه‌هایی که به کار می‌گیرید باشید. تصمیمات درست و منطقی بگیرید و اگر در موردی شک دارید،دست نگه دارید و آن را انجام ندهید. امروز هر ایده‌ای به ذهنتان می‌رسد را خیلی خوب بررسی کنید و ببینید نتیجه آن برای آینده شما چه خواهد بود. اگر واقعا کاربردی و مفید هستند، برایشان برنامه‌ریزی کنید. البته لقمه‌های بزرگ‌تر از دهانتان نیز برندارید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز بین دوراهی گرفتار شده‌اید؛ از یک طرف مسئولیت‌های کاری شما هستند و از طرفی هم باید به مسائل شخصی و خانوادگی خود توجه بیشتری نشان دهید. تضاد میان این دو، شما را عصبی می‌کند. بهتر این است که سنگینی وزنه به سمت کار باشد اما تا دیروقت سرکار نمانید. سر تایم اصلی به خانه بازگردید و در کنار خانواده باشید و به نیاز آنها نیز توجه زیادی نشان دهید. محبتی که به عشق/همسرتان ابراز می‌کنید به خودتان نیز انرژی مضاعف می‌دهد و با انگیزه بیشتر کارهایتان را انجام خواهید داد.

فال روزانه متولدین مهر

اگر خیلی به مسائل عاطفی توجه نداشته باشید، امروز خانه برای شما حکم زندان را خواهد داشت اما می‌توانید با تغییر روند و روش‌های رفتاری خود، همه چیز را تغییر دهید و از هم‌اکنون تا آخر تابستان شاهد رویدادهای بسیار خوب در زندگی باشید. وقتی شما نگاهتان را عوض کنید، خانه و اعضای خانواده خیلی هم دوست‌داشتنی و مهم خواهند بود. بهتر است در فرصت بیکاری به این فکر کنید که دقیقا از دنیا و اطرافیان چه می‌خواهید و در زندگی به دنبال چه چیزهایی هستید. همین آگاهی‌ شما را چند قدم جلوتر از موقعیت کنونی قرار خواهد داد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز خیلی اصرار دارید در غار تنهایی خود بمانید و با کسی معاشرت نداشته باشید. احتمال اینکه عصبی یا کلافه باشید، وجود دارد اما اینقدر نیست که خودتان را از دنیا مخفی کنید. در حال حاضر شما در میانه یک تغییر بزرگ در زندگی قرار دارید. اگر معاشرت را دوست ندارید، به خودتان فکر کنید. رابطه خود با عشقتان را تحلیل کنید و برای مشکلاتی که وجود دارد، دنبال راهکار باشید. امروز را بیشتر به فکر کردن اختصاص دهید و تصمیم‌گیری را به روز دیگری موکول کنید.

فال روزانه متولدین آذر

اغلب برای آنکه بتوانید بعضی از مسائل در رابطه خود را کنترل کنید سکوت اختیار می‌کنید. امروز نباید در اولین قرارتان با یک فرد این کار را بکنید، زیرا او این رفتار را دوست ندارد و این قبل از شروع رابطه، آن را پایان می‌دهد. امروز حساب بانکی خود را چک کنید، زیرا ممکن است سورپرایزهایی در انتظارتان باشد. بدانید که چقدر پول دارید. سورپرایزها یا اختلافاتی در مورد اموال مشترک، مالیات و بدهی ممکن است پیش بیاید. به این دلیل شاید برنامه‌ریزی‌های بلندمدت انجام دهید که استوار و حمایت‌کننده باشند.

فال روزانه متولدین دی

همه بساط فکر خود را به هم بریزید و آثار منفی را آتش بزنید و پرچم پیروزی‌های تازه را بر فراز اشتباهات گذشته نصب کنید. امروز بهترین فرصت برای از نو آغاز کردن است. نه تنها حال و هوای طبیعت امروز خوب است و به شما انرژی خوب می‌دهد، بلکه خودتان هم دید بسیار خوبی دارید و می‌توانید کارهای تازه را با افکار قابل اعتماد آغاز کنید. هر تغییری امروز خوب است. از تغییر دکوراسیون خانه گرفته تا تغییر در اهداف.

فال روزانه متولدین بهمن

خود را برای روزهایی پر از صمیمت، عشق و هیجان آماده کنید. بهتر است برای برنامه‌های دوستانه و خانوادگی بیشتری برنامه‌ریزی کنید. خودتان را از وابستگی‌های مضر رها کنید. امروز برای فکرهای خوب و گرفتن تصمیمات خوب فرصت خوبی است. امروز به هیچ وجه حس‌های منفی ندارید و سعی هم نکنید الکی خود را برای مسائلی که ارزشی ندارند، آزار دهید. برای ابراز عشق خود به همسرتان، ایده‌های خلاقانه داشته باشید. مثلا در آینه برایش پیغام جالب بنویسید تا به محض دیدن، هیجان‌زده شود.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز انرژی زیادی در خود احساس می‌کنید و می‌توانید بسیاری از کارهای عقب‌افتاده را به راحتی انجام دهید. نور شمع و گل‌های تازه در خانه تأثیرات زیادی دارند و موجب می‌شوند تا روحیه بسیار بهتری داشته باشید. امروز بهتر است در جمع دوستان خود حاضر شوید. این فرصت را دارید تا با فرد مناسبی آشنا شوید. امروز بهترین زمان برای معاشرت و دوست‌یابی است.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید