فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

خستگی‌ناپذیر به نظر می‌رسید و تصمیم دارید درباره فرصت‌های بی‌شماری که اکنون پیش رویتان خودنمایی می‌کنند، رویاپردازی کنید و محدودیت‌هایتان را نادیده بگیرید. شاید به این نتیجه برسید که همه فرصت‌ها را غنیمت بشمارید، یعنی حتی حاضرید اگر زمان کافی هم در اختیار نداشتید، هر طور شده به این فرصت‌ها رسیدگی کنید. سعی کنید هوشمندانه عمل کنید، اشکالی هم ندارد اگر گاهی پاسخ منفی بدهید، حواستان باشد که این زیاده‌روی‌ها ممکن است در نهایت شما را به جایی بکشانند که دیگر شادی و تفریحی برایتان باقی نماند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما امروز نمی‌توانید هرکاری که دلتان می‌خواهد، انجام دهید، برای اینکه امکان دارد امکانات مالی‌تان نتوانند خیلی شما را به جلو ببرند. به جای اینکه به هر پیشنهادی جواب مثبت داده و بعد فکر کنید که چگونه می‌توانید از پس این مسئولیت‌های بزرگ برآیید، قبل از اینکه دست به اقدامی بزنید، از حجم برنامه‌هایتان کم کنید. اهل عمل بودن بهتر از این است که در طول مسیر تغییر جهت بدهید.

فال روزانه متولدین خرداد

به چیزهای زیادی علاقه دارید و معمولا از این فکر به آن فکر می‌پرید. به نظر می‌رسد که احساسات اطرافیانتان شدت گرفته است، اما شما در برابر این موج شدید احساسات مقاومت می‌کنید و حتی ممکن است به تمایلات خود شک کنید. به دنبال جمع‌آوری اطلاعات نباشید و براساس همان چیزهایی که اکنون در دسترس دارید وارد عمل شوید. به شما توصیه می‌شود که به ندای درونتان گوش دهید و این قدر سخت‌گیرانه پیرو عقل نباشید.

فال روزانه متولدین تیر

با وجود اینکه ممکن است اینگونه به نظر برسد که شما در برابر اجبار تسلیم شده‌اید، ولی زیاد راضی نیستید که فقط به خاطر پیدا کردن یک نگرش مثبت، احساسات عمیق‌ترتان را از ذهنتان پاک کنید. اما شما اکنون، یا می‌توانید از تخیلتان برای تقویت کردن روحیه خودتان استفاده کنید، یا اینکه هیچ کاری نکنید. انتخاب با شماست؛ هر یک از این دو راه را که انتخاب کنید شاید مجبور شوید که بعدا در طول روز دوباره جلوی احساسات خود را بگیرید. به یاد داشته باشید که حساس بودن نسبت به دنیای درونتان به این معنی نیست که واجب است به خاطرش خودتان را اذیت کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

به نظر می‌رسد که دوستان و آشنایان از شما فاصله گرفته‌اند. این موضوع موجب شده تا به ترس از رها شدن فکر کنید. اما نکته مهم این جاست که باید یاد بگیرید تا خاطرات تلخ گذشته را کنار بگذارید و ببینید که آن چه اکنون در جریان است، با گذشته فرق دارد. اگر به تازگی شکست عشقی خورده‌اید، آن را بیش از حد شخصی نکنید، شاید لازم بوده تا برای مدتی احساسات عشقی شما و طرف مقابل فروکش کند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز روز پیچیده‌ای برای شماست، برای اینکه اگر شما تمام تلاشتان را صرف انجام وظیفه‌ای که امروز به شما سپرده شده کنید، احتمالا شکست خواهید خورد. گزینه بهتر برای شما شاید این باشد که در خفا به کارهایتان برسید. این روش برای اینکه به بازدهی برسد، کمی زمان می‌برد، اما وقتی که یک بار با این روش شروع به کار کردید، به سرعتتان افزوده می‌شود. اهمیت فکر کردن عاقلانه بسیار بیشتر از تلاش کردن اضافی است. اگر به خوبی از پس این کار بربیایید، دیگران هم دست به کار خواهند شد و در مسئولیت‌های سنگین به شما یاری خواهند رساند.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

بسیار بی‌تاب هستید تا کار جدیدی را شروع کنید، اما این بی‌قراری می‌تواند موجب شود تا تکه مهمی از پازل را فراموش کنید. اگر این قدر عجله نکنید می‌توانید بین موفقیت و خطر با آسودگی گام بردارید. فرصت هیجان‌انگیزی اکنون پیش روی شماست، اما باید قبل از هر کاری ابتدا به پیامدهای این کار فکر کنید. اگر با دقت بیشتری برنامه‌ریزی کنید، چیزی را از دست نداده‌اید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شما حالت‌هایی دوگانه دارید. از یک طرف می‌توانید جنبه‌های مثبت زندگی را ببینید. همه چیز به نظرتان خوب است و شما نقش خود را در این دنیای عظیم کاملاً می‌دانید. اما از طرف دیگر شما از پیشامدهای اخیری که به نظر تغییرناپذیر هستند راضی نیستید. خوشحالی شما بستگی به تشخیص این موضوع دارد که چه چیزی خارج از حیطه کنترل شماست. با تلاش کردن برای رسیدن به هدف‌های غیرواقعی انرژی خودتان را تلف نکنید. برای نعمت‌هایی که در حال حاضر دارید سپاسگزار باشید.

فال روزانه متولدین آذر

کمی کارها را ساده‌تر بگیرید و سعی کنید پیشرفت‌هایی را که حاصل کرده‌اید با خلاقیت به کار بگیرید. شاید صبح آرامی را پشت سر بگذارید، اما بدانید که امروز قرار نیست آرامش و سکون را تجربه کنید. امروز ممکن است به دشمن خودتان تبدیل شوید، زیرا مدام با احساسات و تجربیات گذشته در پیکارید. تنها چیزی که می‌تواند اکنون کمکتان کند این است که دل‌نگرانی‌های خود را با یک دوست صمیمی در میان بگذارید.

فال روزانه متولدین دی

زمانی که بحران‌ها به نقطه‌ای شکننده می‌رسند، باید عملی انجام دهید. انعطاف‌ناپذیری شما باعث شده است که در موقعیت خود باقی بمانید، موج‌های شوکه‌کننده عظیم‌تری هستند که می‌توانند زندگی شما را با خود ببرند و نابود کنند. اما تمرین کردن انعطاف‌پذیری، هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی، به شما قدرت برداشتن گام‌های بلند به سمت اهدافتان را می‌دهد. اینجا واقعا جمع اضداد وجود دارد، هرچقدر که شما کمتر به سمت هدف‌هایتان پیش بروید، آنها به شما نزدیک‌تر می‌شوند.

فال روزانه متولدین بهمن

اکنون می‌توانید بدون این که احساسی عمل کنید، آینده خود را بررسی کنید و به فرصت‌هایی که پیش رویتان قرار دارند فکر کنید. بهتر است به ارزیابی خاطرات گذشته بپردازید. از این که دوباره به اتفاقات گذشته فکر کنید، ترس نداشته باشید. یک بار و برای همیشه تکلیف این خاطرات را روشن کنید. شاید این کار چند روزی طول بکشد، اما ارزشش را دارد. افکارتان را سر و سامان دهید تا بتوانید با انرژی تازه با اتفاقات هیجان‌انگیز پیش رو مواجه شوید.

فال روزانه متولدین اسفند

اطیمنان حاصل کنید که هرکاری که انجام می‌دهید مدام در حال ترقی‌کردن باشد. قبول کردن مسئولیت هر چیزی که کاملا بی‌عیب نیست، ممکن است خیلی سریع برنامه‌های شما را نقش بر آب کند، بنابر این قبل از اینکه به طور غیرارادی به هر درخواست مشکوکی جواب مثبت بدهید، دوبار راجع به آن فکر کنید. به جای اینکه تحت حمایت یک فرد دیگر خطر کردن را بپذیرید، خط مشی معنوی‌ای برگزینید که در آن همه برنده باشند.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
چه کیفی می‌کنه اون بچه.
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#باحال #فان#خانواده #پدر #پسر #حیوانات #سگ #خوشحالی #خنده
#fun #family #kids #dogs
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چیتان پیتان کردی؛ کجا به‌سلامتی!؟
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#بامزه #فان #سرگرمی #باحال #حیوانات
#fun #animals
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
شاید فکر کنید این آدم به چیپس معتاده ولی نیست.
.
.
.
Video by: @josephsmachines
.
.
.
#فان #باحال #مسخره #چیپس #ماشین #دستگاه 
#chips #machine
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
آقای شماعی‌زاده، بچه گریه‌ش گرفت. این موزیکت مشکل داره.
.
.
.
@mahoor.nazarii
.
.
.
#کودکان #موسیقی #موزیک #شماعی_زاده #آهنگ
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۶ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید