فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

وقتی که شما در خفا به جستجو مشغول می‌شوید، مسائل احساسی خودشان را نشان می‌دهند. شما معمولا برای اینکه در موقعیتی قرار نگیرید که احساس ضعیف بودن بکنید روش خود را عوض نمی‌کنید. چون شما ترجیح می‌دهید با مشکلاتی برخورد کنید که خیلی سریع بتوانید آنها را حل کنید. اکنون اصلا لزومی ندارد چیزی را ثابت کنید؛ فقط با وضعیت دشواری که برایتان پیش آمده واقع‌بینانه‌تر رفتار کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

در عین حال که شما درجستجوی هیجانات عشق هستید، روزها به سرعت سپری می‌شوند. اما شما اکنون بر خواسته‌های خودتان خیلی پافشاری می‌کنید و اگر بیش از حد غیر قابل انعطاف باشید، مشکلات زیادی به وجود می‌آیند. باید آغوش خود را به روی دیگران باز کنید وگرنه عشقی که به تازگی وارد زندگی‌تان شده است را از دست خواهید داد.

فال روزانه متولدین خرداد

ممکن است شما احساس کنید که دریافت و ادراک خود را نسبت به جهان واقعی از دست داده‌اید و این موضوع شما را بیشتر عصبانی می‌کند. معمولی‌ترین وظایف روزمره شما امروز بسیار مشکل به نظر می‌رسند. شما امروز تمرکزی را که برای انجام دادن وظایف خسته‌کننده لازم است را ندارید. به جای اینکه خودتان را مجبور کنید کاری را که هیچ فایده‌ای ندارد انجام دهید، امروز را به استراحت کردن بپردازید و به رویاهایتان اجازه دهید که آزادانه سیر و سفر کنند.

فال روزانه متولدین تیر

شما نسبت به قبل شجاع‌تر شده‌اید، برای اینکه تصمیم گرفته‌اید که آدم متفاوتی باشید. شما در مورد چیزهایی که دیگران ممکن است بگویند یا فکر کنند، نگران نیستید؛ قضاوت‌های یک نفر دیگر باعث عقب‌نشینی کردن شما نمی‌شود. امروز روز خوش‌شانسی شماست؛ پس به سمت جلو حرکت کرده و برای یک روز هم که شده از قوانینی که قبلا برای خودتان تعیین کرده بودید، پیروی نکنید.

فال روزانه متولدین مرداد

مهم نیست که شما در عرصه عشق چقدر موفق بوده‌اید و خوش درخشیده‌اید، مهم این است که شما هنوز فکر می‌کنید باید احساسات شخصی‌تان را پنهان کنید. البته این سخن به این معنی نیست که شما از گفتن احساساتتان به دیگران خجالت می‌کشید. شما فقط نمی‌دانید که در چه جاهایی نباید این کار را بکنید. فراموش نکنید شما موقعی می‌توانید زیاد صحبت کیند که از اتفاقاتی که بعدا پیش می‌آید، آگاه باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

اگر شما تازگی‌ها درس جدیدی در مورد خویشتن‌داری یاد گرفته باشید، ممکن است واکنش نامعقولی نشان داده و به سختی اما خیلی زود از موضع خود پایین بیایید. با وجود این اکنون که شما از لاک خود بیرون آمده‌اید، برایتان بسیار حیاتی است که خیلی سریع دچار نوسان نشوید. اگر اجازه بدهید که عقل شما رهنمایتان باشد، شادتر خواهید بود و انجام دادن یک فعالیت عملی می‌تواند به کمتر شدن آشفتگی‌هایتان کمک کند.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

ممکن است امروز نیاز پیدا کنید که به مسائل خانوادگی‌ توجه کنید. این کار برایتان مشکل‌ساز نیست، اما می‌تواند بین شما و ارتباطات اجتماعی و حرفه‌ای دیگرتان فاصله بیندازد. به جای اینکه به خاطر کارهایی که مجبورید انجامشان دهید، اعتراض کنید، اولویت را به کارهایی بدهید که هم اکنون پیش روی شما قرار دارند. وقتی که توانستید کارهایتان را در کمترین زمان ممکن که اصلا تصورش را هم نمی‌کردید به اتمام برسانید، شگفت‌زده خواهید شد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکن است از دست یکی از دوستانتان به شدت ناراحت شوید، به همین خاطر نمی‌دانید چگونه احساساتتان را بروز دهید و در عین حال کنترل خود را نیز حفظ کنید. به نظر شما انتقاداتتان منطقی است، اما شاید کلامتان بیش از حد تند و تیز باشد. اما با وجود همه این‌ها نیازی نیست که احساساتتان را پنهان کنید. می‌توانید با انجام فعالیت‌های ورزشی خشمتان را متعادل سازید. کار دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که با یک دوست مورد اعتماد درد دل کنید. پس سعی کنید راهی سالم برای تخلیه خشم و انرژی خود پیدا کنید.

فال روزانه متولدین آذر

شما باید بدانید که یک روز بیشتر از ۲۴ ساعت طول نمی‌کشد و بخشی از این ساعت هم صرف خوابیدن و غذا خوردن می‌شود. البته شما توانایی این را دارید که در مدت زمان کوتاه کارهای زیادی انجام بدهید اما زیاد هم نباید به خودتان اطمینان داشته باشید. قبل از اینکه فرصت‌هایتان را از دست بدهید، باید از هر پیش‌آمدی به نفع خود استفاده کنید.

فال روزانه متولدین دی

این روزها برای شما روزهای بسیار سختی است، بنابراین پیدا کردن یک روش مفید برای ابراز کردن احساساتتان امری حیاتی است. در حالیکه واکنش سریع به عملکرد دیگران نشان ندادن ابتدا از شخصیت شما بعید به نظر می‌رسد، اما قبل از اینکه کاملا تنش‌ها را فرو بنشاند شما را قادر می‌سازد آنها را مدیریت کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

اگر شما بتوانید خیلی زود مشکلات مالی‌تان را برطرف کنید، باید توانایی این را پیدا کنید که به برنامه‌های منظم همیشگی‌تان برگردید. اما وقتتان را با پرداختن به جزئیات تلف نکنید و به دنبال این باشید که نکات مبهم را هر چه سریع‌تر رفع کنید، به خاطر اینکه مشکلات حل نشده اگر خوب مدیریت نشوند، دوباره رشد خواهند کرد.

فال روزانه متولدین اسفند

نباید فکر کنید که امروز هم مثل دیروز روز آرامی‌ خواهد بود، امروز ممکن است شما غرق در افکار ناخوشایند باشید. بعضی از ایده‌های جدید شما مهم هستند، اما تا موقعی که آنها را پرورش نداده‌اید، تبدیل به واقعیت نمی‌شوند. قبل از اینکه روزهای آرامی ‌که در پیش رو دارید فرا برسند، شما کاملا نسبت به کارهای کوچکی که باید به اتمام برسانید آگاهی پیدا خواهید کرد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید