فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

رویاپردازی کنید. در یک گوشه آرام بنشینید و هر چقدر دلتان می خواهد در تخیلات سیر کنید. به آرزوها و خواسته های خود فکر کنید. امروز بیش از همیشه این دنیای فانتزی شما را جذب خود می کند و خوب است از این فرصت برای ساختن آرزوهای جدید استفاده کنید. به طور مثال برای سفر رویایی خود یا برای تغییر دکوراسیون و… فکر و در اینترنت تحقیق کنید. البته به واسطه این روحیه کمی به ارتباط ها حساس هستید و باید مراقب باشید با عشقتان مشاجره ای نداشته باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

با سخت کوشی و وفاداری می توانید اعتماد مافوق خود در محل کار را جلب کنید. این روند را تا جایی که توانایی های شما به طور کامل درک شوند، ادامه دهید. اگر در ارتباط های گروهی در این چند وقت خیلی موفق نبوده اید، امروز باید تغییراتی در روند کار خود ایجاد کنید. این را به یاد داشته باشید، ظاهر مرتب و زیبا نیز نقش مهمی در دوست یابی و آشنایی های جدید دارد. کلاس ظاهری خود را حفظ کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز حس های عاشقانه ای که دارید باعث ایجاد هیجان زیاد در زندگی تان می شود. از این فرصت نهایت استفاده  را ببرید. امروز فرصتی را به خود اختصاص دهید تا به مواردی در زندگی خود بیندیشید که به تعادل نیاز دارد. به طور مثال در باشگاه ثبت نام کنید. یا دوستانی که فقط روی اعصاب شما هستند و شما هیچ نشانه ای از دوستی در آنها نمی بینید را کنار بگذارید و در عوض افرادی را بیابید که حس های خوب به شما می دهند. این را به یاد داشته باشید که شما لیاقتتان خیلی زیاد است.

فال روزانه متولدین تیر

مراقب این مساله باشید که شاید برنامه هایتان آن طور که انتظار دارید، پیش نرود. امروز زمان تغییر است و باید پذیرای آن باشید، در غیر این صورت یک روز سخت برای خود درست خواهید کرد. هرچه پیش آید خوش آید را با خود تکرار کنید تا از زیبایی های امروز به نحو احسن لذت ببرید. روی سلامت جسمانی خود نیز تاکید بیشتری داشته باشید. شاید لازم باشد در کلاس های آموزشی در حوزه کارتان شرکت کنید تا پیشرفت بیشتری را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز حالت های عصبی و کلافگی شما زیاد هستند. همه رویدادهای اطراف موجب می شوند تا ناامید و افسرده شوید و به اصطلاح همه چیز روی اعصاب شما است. اما رفتار اطرافیان را به خود نگیرید. بیشتر سرتان به کار خود باشد و در مسایل عادی، دنبال ایراد و نکته ای برای گیر دادن نگردید. یوگا یا انجام ورزش های ذهنی به شما کمک می کند تا ایده های ناب خود را از پس ذهنتان بیرون بکشید. در میان کارهایی که دارید، به عشق و رابطه عاطفی خود هم بها دهید. به دنبال روندهای تازه برای هیجانات مثبت باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

ایجاد تعادل در همه بخش های زندگی یکی از ملزومات زندگی شما است. امروز این فرصت را دارید تا روابط و دوستی های خود را سروسامان بدهید. غذاهای سالم میل کنید و تا حد امکان ورزش، شنا و یوگا انجام دهید. وقتی به ذهن و جسمتان به طور همزمان رسیدگی و توجه کنید، موفقیت های بیشتری در کار و زندگی فردی خود شاهد خواهید بود. امروز عشقتان همه جانبه شما را حمایت می کند و از  نظر احساسی در بهترین وضعیت خواهید بود.

فال روزانه متولدین مهر

حس می کنید ارتباط های شما دیگر مثل قبل نیستند؟ این یک حس موقتی است و خیلی زود و در چند روز آینده برطرف خواهد شد. به این فکر کنید که لازم نیست همه وقت خود را برای دیگران بگذارید و در خدمت آنها باشید. با تغییر نگاه به زندگی همه چیز خیلی بهتر خواهد شد. مسایل کوچک و بی اهمیت را دور بریزید و به خودتان ایمان داشته باشید. هیجانات و شادی ها را در کوچک ترین اتفاق های زندگی هم می توان لمس کرد. این را هم بدانید که خیلی سریع به حس های خوب همیشگی خود بر می گردید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز باید سیستم رفتاری و فکری خود را به‌روزرسانی کنید. پیش از هر چیز این را بدانید که امروز باید حسابی مراقب خرج و مخارج خود باشید. پول هایتان را برای خرید وسایلی که نیاز ندارید، خرج نکنید. سپس در جمع دوستان باشید. از انرژی آنها برای بهتر شدن حالتان کمک بگیرید. از طریق تکنولوژی یا ابزار الکترونیک، امروز می توانید تغییرات خوبی در زندگی خود ایجا کنید. مثلا مطالعه مقاله های مورد نیاز برای پیشرفت در کار، یا آشنا شدن با افرادی که شما را از موقعیت کنونی خارج می کنند و باعث پیشرفتتان می شوند.

فال روزانه متولدین آذر

در طول هفته های گذشته دایم با عشقتان سر ارتباط ها و دوستی هایتان اختلاف و مشاجره داشته اید. امروز بالاخره این بحث ها تمام می شوند و با هم به تفاهم می رسید و می توانید لحظه های شاد و آرامی را در کنار هم تجربه کنید. اگر تنها هستید، امروز فرد خاصی وارد زندگی شما می شود. او شبیه شما نیست و همین تفاوت برای هر دوی شما بسیار عالی است زیرا به واسطه آن در زندگی و طرز فکر شما تغییرات بزرگی ایجاد می شود. امروز شهامت و درک شما زیاد است و می توانید خیلی راحت به خیلی مسایل اعتراف یا سوءتفاهم ها را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین دی

در ماه گذشته فعالیت زیادی داشته اید و سخت‌ تلاش کرده اید، در این ماه پاسخ و نتیجه آنها را دریافت خواهید کرد. بالاخره پس از هفته ها خستگی، روی آرامش و استراحت را می بینید. شاید لازم باشد برخی از روندهای روتین زندگی خود را تغییر دهید. با انسان های تازه آشنا شوید و از دیدگاه های آنها برای تغییر طرز فکر خود استفاده کنید. با خلاقیت می توانید فرصت های خیلی خوبی برای خود رقم بزنید. برای آشنایی و قرار گذاشتن با فردی که دوستش دارید، امروز بهترین فرصت است.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ارتباط های شما وارد فاز جدیدی می شوند و افراد تازه ای به دایره دوستانتان اضافه خواهند شد. با آنها صادق باشید اما سیاست هم داشته باشید. روی تک‌تک کلمات خود وسواس به خرج دهید و بدون فکر هیچ حرفی نزنید و رفتاری نشان ندهید. در جمع ها و جلسات کاری حاضر شوید و با دقت بسیار به همه سخنان اطرافیان گوش کنید. همه مسایل و نکات مثبت را در ذهنتان ثبت کنید. این فرصت، ایده های خلاقانه ای در ذهن شما ایجاد خواهند کرد که موجب ارتقاء کار و درآمد می شود. اگر تنشی میان شما و عشقتان هست، بهتر است چند روز از او دور باشید تا برطرف شود.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز نتیجه مهربانی و لطفی که در حق کسی در گذشته ها انجام داده بودید را دریافت خواهید کرد. اگر دوستانی در اطرافتان هستند که همچنان به کمک شما نیاز دارند، بدون هیچ شکی در کنار آنها باشید و بخشی از وقت خود را به آنها اختصاص دهید. این را بدانید که نتیجه همه رفتارهای خود را دریافت خواهید کرد. امروز با دوستان در مورد شغل خود حرف بزنید و از آنها مشورت فکری بگیرید. شاید حتی بد نباشد برای آغاز یک کار جدید با هم مشورت کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال و طالع‌بینی ۳۰ مرداد ۹۸
  • 🔻
😍😍😍
.
@play.sonati
.
.
.
.
.
.
#بچه #پسربچه #باحال #موسیقی #ساز #بارون_بارونه #لری
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید