فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز به سختی می‌توانید محدودیت‌های خود را حفظ کنید، به ویژه اگر کسی به سراغتان بیاید که پیام‌های آشفته نثارتان کند. به نظر می‌رسد که دوستانتان یک لحظه با شما خوش می‌گذرانند و لحظه دیگر طردتان می‌کنند. از این که خواسته‌های واقعی خود را بیان کنید نترسید، اما حواستان باشد که اگر لازم شد همه جوانب را با حقایق موجود تطابق دهید. اکنون اتفاقات بسیاری در تصورات شما در جریان است که خودتان خبر ندارید. نکته آخر این که قرار نیست هر آنچه در ذهن دارید، به واقعیت تبدیل شود و تحقق پیدا کند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

به نظر می‌رسد که در روابط خود بیش از پیش به دنبال امنیت عاطفی می‌گردید. امروز نسبت به خواسته‌هایی که در سر دارید انعطاف‌ناپذیر شده‌اید، به همین خاطر ممکن است مشکلات زیادی پیش پای شما قرار بگیرد. به جای این که نگران چیزهایی باشید که در دسترستان نیست، به چیزهایی فکر کنید که خداوند در اختیارتان قرار داده است. خوشبختانه، هر روز که می‌گذرد اعتماد به نفستان افزایش می‌یابد و نسبت به موقعیتی که دارید خوشحال‌تر می‌شوید. یادتان باشد که اگر توقعاتتان را کم کنید، شانستان برای خوشبخت بودن بیشتر خواهد شد.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز باید نقش یک ناظر را بازی کنید، خیلی آرام و با دقت همه جوانب را در نظر بگیرد و از انتخاب‌هایی که پیش رو دارید فهرست تهیه کنید. به استراتژی‌هایی که از درونتان برمی‌خیزند اجازه دهید تا شما را در مسیر هدایت کنند، به این ترتیب می‌توانید با شتابی که به زندگی‌تان اضافه شده راحت‌تر کنار بیایید. از حس ششمتان استفاده کنید تا آرامش و کارآمدی لازم را به دست آورید و از طوفان احساساتی که در اطرافتان موج می‌زند، در امان بمانید.

فال روزانه متولدین تیر

به نظر می‌رسد که اطرافیانتان تمایلی به مسئولیت‌پذیری ندارند و نمی‌خواهند وظایفشان را به درستی انجام دهند. این وضعیت می‌تواند اعصاب شما را به هم بریزد، زیرا همکارانتان اصلا به نظم و ترتیب توجهی ندارند. اما حواستان باشد که مسیر غلط را انتخاب نکنید، درست است که شما با این وضعیت مشکل دارید، اما عاقلانه نیست دعوا راه بیندازید، زیرا نمی‌توانید با جنگ و جدل به هدفتان نزدیک شوید. فردا همه چیز بهتر می‌شود و همکارانتان به راه می‌آیند. فقط باید صبر کنید، اکنون زمان از آن شماست.

فال روزانه متولدین مرداد

مسئولیت‌هایی که در منزل به عهده دارید با وظایف کاری شما تداخل دارند، به همین خاطر از شما انتظار می‌رود که درست تصمیم بگیرید. حتی اگر نسبت به پیشرفت کارهایتان در آینده خوش‌بین هستید، باید توجه داشته باشید که شما به تنهایی نمی‌توانید همه کارها را یکباره انجام دهید. می‌خواهید از کسانی که به شما وابسته‌اند محافظت کنید، اما دیگران باید مدت کوتاهی را خودشان به تنهایی سر کنند. قبل از این که قول جدیدی بدهید باید اول به وعده‌هایی که در گذشته داده‌اید، عمل کنید تا امورات زندگی‌تان از پیچیدگی بیرون بیاید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز عقل و احساساتتان با یکدیگر هماهنگ شده‌اند و می‌توانید از روزتان نهایت لذت را ببرید. وقتی عقل و احساساتتان هر دو به شما یک چیز می‌گویند، احساس می‌کنید که در درونتان یک نوع پایداری شکل گرفته و می‌توانید با اعتماد به نفس مضاعف حرکت کنید. ممکن است با یک دوست سرسخت که فقط به برنامه‌های خودش توجه دارد دچار مشکل شوید، اما این موضوع را بزرگ نکنید؛ چرا امروز باید غصه چیزهایی را بخورید که فردا اهمیتی ندارند.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

حتی اگر تصمیم بگیرید که در انجام کارهایتان به ندای قلبتان گوش دهید، باز هم ممکن است راهکاری منطقی در ذهنتان جرقه بزند و شما را به سوی عقل متمایل کند. آماده ایجاد تغییرات هستید، اما حواستان باشد که دلیل کافی برای این کار داشته باشید. بهترین توجیه‌هایی که برای اقداماتتان در نظر می‌گیرید، از باورهایتان ریشه می‌گیرند. یادتان باشد که اگر در این مسیر به تعادل معنوی و روحی می‌رسید، پس حتما مسیر درست را انتخاب کرده‌اید.

فال روزانه متولدین آبان

اکنون آماده هستید که با مشکلات و موضوعات پیچیده دردسرساز روبرو شوید. موانعی که دیروز به نظرتان بزرگ می‌آمدند امروز به یک مشکل ناچیز قابل حل تبدیل خواهند شد. اکنون می‌توانید خودتان را به دنیا نشان دهید و حقیقت درونتان را آشکار سازید. یادتان باشد که از هدفتان فاصله نگیرید. اگرچه دوست دارید دست از کار بردارید و با دوستانتان خوش بگذرانید، اما حواستان باشد که مسیر پیش رو می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در زندگی شما داشته باشد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز ممکن است در روابطتان تغییراتی حاصل شود، دقیقا به همان سرعتی که باد ابرها را جابه‌جا می‌کند. ممکن است از این بی‌ثباتی دچار آشفتگی شوید و نتوانید درست را از نادرست تشخیص دهید. شیوه عملکردتان را با شرایط حاضر تطبیق دهید. به جای این که وارد جزئیات احساسات ناپایدارتان شوید، به شما توصیه می‌شود که به اهداف بلندمدتتان چشم بدوزید. اگر نسبت به تغییرات آگاهی کامل داشته باشید، می‌توانید پایداری بیشتری را در حس و حالتان احساس کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز ممکن است روابطتان با دیگران به هم بریزد، به ویژه اگر خواسته‌هایی که دارید از سوی کسی که مورد علاقه شماست مورد توجه قرار نگیرد. می‌ترسید از این که حرف دلتان را بزنید و با مخالفت مواجه شوید، به همین خاطر بیشتر تمایل دارید که در لاک خودتان فرو بروید. اشکالی ندارد که امروز کمی وقت بگذارید و به احساساتتان دقیق‌تر فکر کنید. تا چند روز آینده اوضاع بهتر می‌شود و می‌توانید راحت‌تر با دیگران ارتباط برقرار کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

از دیگران انتظار دارید که شما را بیشتر از قبل جدی بگیرند، اکنون خلاقیت‌هایتان شکوفا شده و دوست دارید که از شما به خاطر اقداماتتان تشکر کنند. خودتان را نشان دهید و مهارت‌هایتان را به نمایش بگذارید. شاید کمی طول بکشد تا همه توجهات به سوی شما جلب شود، اما نگران نباشید، بالاخره مورد توجه قرار خواهید گرفت. اکنون زمان از آن شماست، تمام تلاشتان را به کار بگیرید.

فال روزانه متولدین اسفند

شاید دلتان بخواهد که کمی هم بدون فکر عمل کنید، اما یادتان باشد که امروز به نفعتان است که از سرعت خود بکاهید و سلامت مسیر را بر هم نزنید. برنامه ای که ترتیب داده‌اید بسیار سخت گیرانه به نظر می‌رسد و تمایل دارید که رفتاری غیر معمول را در عملی کردن آن در پیش بگیرید. باید یاد بگیرید که تعادل را برقرار سازید، هم به احساساتتان توجه کنید و هم به ذهن خلاقی که دارید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید