فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

به نظر می‌رسد که احساساتتان درهم پیچیده‌اند و امروز نمی‌توانید به راحتی تصمیم بگیرید که واقعا چه می‌خواهید. می دانید چه چیزی اکنون به نفعتان است، اما فرصت‌های فریبنده دیگری هم پیش رویتان قرار دارد که شما را وسوسه می‌کنند. مراقب باشید چه مسیری را انتخاب می‌کنید، مبادا آن چه در دوردست‌ها می‌بینید سراب باشد. به چیزهای واقعی فکر کنید تا بتوانید به آرزوهایی که دارید دست پیدا کنید. به رویاهایی که دارید فکر کنید، اما در عملی کردن آن‌ها عجله نکنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما دارید چیزی را خلق می‌کنید و اول راه هستید اما اگر می‌خواهید تغییری ایجاد کنید باید صبور باشید. شاید بخواهید در مورد شروع کار جدیدتان با دیگران صحبت کنید اما دلایل درستی نداشته باشید. حتی اگر بین آنچه می‌خواهید انجام دهید و آنچه ناچار به انجام آن هستید مانده‌اید، انجام هر عمل مثبتی عاقلانه‌تر از این است که منتظر شانس بهتر برای بیان خصوصیات فردی خود باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ممکن است در یک رابطه دوستانه یا حتی عاشقانه به بن‌بست برسید، زیرا به نظر می‌رسد که ابرهای فریبنده کنار رفته‌اند و اکنون با واقعیت روبرو شده‌اید. البته این وضعیت آن قدرها هم بد و وحشتناک نیست، فقط قبل از این که به دنبال یک رابطه آن‌چنانی باشید، باید یک سری مسائل را از همان ابتدا حل کنید. آن چه اکنون اهمیت دارد این است که باید به طرف مقابل هم فرصت حرف زدن بدهید و فقط خودتان پیشتاز نباشید. سعی کنید با صبوری به حرف‌هایی که زده می‌شود گوش کنید تا به یک راه حل سازنده برسید. اگر رویکردتان را عوض کنید، می‌توانید این موانع را به یک فرصت طلایی تبدیل کنید.

فال روزانه متولدین تیر

اکنون شما باید از انزوا بیرون بیایید، برای اینکه نسبت به همیشه بیشتر می‌توانید از ابراز وجود کردن قسر در بروید. امکان دارد که شما هنوز هم به خاطر دودلی‌تان استرس داشته باشید، به‌خصوص اگر دیگران برای بازبینی واقعیت به شما تکیه کرده باشند. ضمنا شما علاقه ندارید که فعالیت‌های سنگینی داشته باشید، با وجود اینکه این فعالیت‌ها باعث می‌شوند که شما به جای اینکه با دلتنگی در مورد گذشته صحبت کنید، خودجوش‌تر شوید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز دچار شدت احساسات شده‌اید و اصلا دوست ندارید که دیگران به ناگاه به میان این گرداب احساسی که در آن گیر افتاده‌اید وارد شوند. اعتمادبه‌نفستان سست شده است، اما رفتارتان چیز دیگری را نشان می‌دهد، زیرا آن چه دیگران می بینند این است که شما با جسارت راهتان را از میان سختی‌ها باز می‌کنید. اما یادتان باشد که ظاهرسازی نکنید و پهلوان‌پنبه‌بازی هم درنیاورید، زیرا این کار باعث می‌شود آن‌هایی که می‌خواهند کمکتان کنند، از شما دور شوند. بگذارید اگر جایی نقطه ضعفی دارید، دیگران کمکتان کنند، به این ترتیب می‌توانید صمیمیتتان را هم افزایش دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما امروز بیشتر از آنچه در توانتان بوده به دیگران وعده داده‌اید، برای اینکه شما زمان و انرژی‌ای را که برای کامل انجام دادن یک مسئولیت لازم است، دست کم گرفته‌اید. این موضوع باعث می‌شود که در آینده موفق به درک قدرت مشکلات شوید، بخصوص اگر این پروژه پر از طنین ارزش‌های شما باشد. معمولا تیزبینی ذهنی شما خیلی به کارتان می‌آید. امروز باید بیشتر کار کنید تا به یک بینش واضح و حقیقی نسبت به اتفاقات پیش‌آمده برسید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

دوست دارید باور کنید که همه چیز خوب است و همه از زندگی‌شان راضی‌اند. اما بدانید که این خیالات قشنگ پایدار نیستند، زیرا هر لحظه ممکن است که ابرهای تیره و تار بر روابطتان سایه بیفکنند. از آن دسته آدم‌هایی هستید که سعی می‌کنند آرامش به وجود بیاورند، اما مثل این که امروز قرار است آتش‌بیار معرکه باشید. نگران این نباشید که دیگران راجع به شما چه فکری می‌کنند. اکنون وظیفه شماست که به جای کسانی که نمی‌توانند از خودشان دفاع کنند، حرف بزنید. بهتر است این مشکل را همین جا حل کنید تا بعدا گریبانتان را نگیرد.

فال روزانه متولدین آبان

ممکن است شما در طی چند روز گذشته شروع به کار کردن بر روی یک پروژه کرده باشید و اگر این کار را انجام دادید، حالا زمان آن است که بر آنچه تاکنون خلق شده است پایداری و ثبات اضافه شود. با زور و سرعت بیش از حد کارها را به جلو بردن مثل این می‌ماند که در یک ساختمان قبل از اینکه پایه‌های آن پی‌ریزی شود، طبقه‌های زیادی در ارتفاعات بالای آن ساخته شود. حتی اگر ذهن شما هم با شتاب به جلو می‌رود، آرام حرکت کرده و طبق یک برنامه از پیش آماده شده، کارهایتان را انجام دهید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز قصد ندارید از وظایفتان فرار کنید، در عوض به دنبال راهی هستید تا انجام آن‌ها را دلپذیرتر کنید. مثلا می‌توانید افراد دیگری را با خود همراه کنید. اما به نظر می‌رسد که اطرافیانتان هر کدام در دنیای خودشان غرق شده‌اند و زمان زیادی را نمی‌توانند به شما اختصاص دهند. به شما توصیه می‌شود که اکنون فقط به خودتان فکر کنید. گاهی وقت‌ها انجام تعهداتتان می‌تواند آن احساس رضایتی را که به دنبالش هستید، برایتان به ارمغان آورد.

فال روزانه متولدین دی

رویاهای شما اگرچه در روند حوادث نفوذ کرده‌اند و اکنون بیداری خودآگاه شما را در هم ریخته‌اند، فراتر از مرزهای خواب قرار دارند. اما شما هنوز قادر هستید به روشنی تفاوت بین خیالات خود و واقعیت را شرح دهید. قبول کردن مفهوم سمبولیک بینش‌های شما غنای زیادی را به زندگی افراد دیگر خواهد بخشید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ممکن است کم کم متوجه شوید که نمی‌توانید بعضی چیزها را تغییر دهید و همین باعث ناراحتی‌تان خواهد شد. به نظر می‌رسد که بین ارزش‌هایی که باورشان دارید و کاری که تصمیم گرفته‌اید انجامش دهید اختلاف وجود دارد. به مسیرتان ادامه دهید و راهی پیدا کنید تا خودتان و احساساتتان را بیان کنید. شاید در آخر متوجه شوید که دیگر آن آدم قبل نیستید، زیرا تجربیات زندگی، شما را پخته خواهد کرد.

فال روزانه متولدین اسفند

هنگامی که در مورد مفهوم زندگی سؤال‌هایی به ذهنتان خطور می‌کند، ممکن است مجبور شوید به اعماق تاریک یک شب نفوذ کنید. خوشبختانه این نوع نگاه به مسائل غامض جهان هستی خیلی پایدار نیست، بنابراین شما به زودی قادر خواهید بود به همان رویه واقع‌بینی خود در زندیگی‌تان برگردید. اگر از خودتان یا مسیری که در پیش گرفته‌اید زیاد مطمئن نیستید، قبل از اینکه تصمیم مهمی بگیرید، صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می‌افتد.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • 🔻
چه کیفی می‌کنه اون بچه.
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#باحال #فان#خانواده #پدر #پسر #حیوانات #سگ #خوشحالی #خنده
#fun #family #kids #dogs
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چیتان پیتان کردی؛ کجا به‌سلامتی!؟
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
#بامزه #فان #سرگرمی #باحال #حیوانات
#fun #animals
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
شاید فکر کنید این آدم به چیپس معتاده ولی نیست.
.
.
.
Video by: @josephsmachines
.
.
.
#فان #باحال #مسخره #چیپس #ماشین #دستگاه 
#chips #machine
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
آقای شماعی‌زاده، بچه گریه‌ش گرفت. این موزیکت مشکل داره.
.
.
.
@mahoor.nazarii
.
.
.
#کودکان #موسیقی #موزیک #شماعی_زاده #آهنگ
  • 🔻
ورق بزنید و اگه متولد امروزید هم؛ تولدتون مبارک.
♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۶ شهریور ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید