فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز باید مواظب رفتارتان باشید، برای اینکه حرف‌هایی که می‌زنید، حتی اگر قصد رنجاندن کسی را نداشته باشید، می‌تواند به مشکلات دامن بزند. فقط امکان دارد شما با لحن شدیدی منظور خود را بیان کنید، برای اینکه فکر می‌کنید دیگران نمی‌خواهند به نظرات شما گوش دهند. لازم نیست نگران شوید؛ بهترین راهکاری که می‌توانید داشته باشید این است که ملایم‌تر رفتار کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اطرافیان شما امروز می‌توانند با شما بیش از حد احساس نزدیکی کنند تا جایی که آنها به راحتی احساساتشان را برای شما بازگو می‌کنند و این موضوع تا حدی شما را ناراحت کرده است. شما ترجیح می‌دهید که از هیجان دوری کنید، اما این صحبت‌ها به طور ناگهانی شروع می‌شوند و خیلی سریع هم تشدید می‌شوند. به نظر می‌رسد که اگر شما هیچ کاری انجام ندهید گرفتاری‌ها کمتر شود. نشان دادن علاقه خود به آنها می‌تواند در رفع گرفتاری‌هایشان مؤثر باشد.

فال روزانه متولدین خرداد

زندگی عشقی شما در حال پیشرفت کردن و بهتر شدن است. امروز برای شما راحت‌تر است که به جای اینکه با فرد مورد علاقه‌تان در مورد علاقه‌ای که به او دارید صحبت کنید، با رفتارتان ثابت کنید که دوستش دارید. ولی نباید از صحبت کردن در مورد عشقی که دارید هراس داشته باشید؛ فقط هر احساسی که دارید به زبان بیاورید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز شاید به سمت گفتگوهای احساسی سوق داده شوید که پیامد بدی داشته باشند و مشکلاتی را که مربوط به افرادی هستند که شما نسبت بهشان مسئولیت دارید تشدید کنند. شما شاید در مبارزه اخیر تسلیم شده باشید، اما اکنون می‌خواهید بخشی از قدرت‌های از دست رفته‌تان را دوباره به دست آورید. به جای دست و پنجه نرم کردن با دیگران سعی کنید با انجام دادن کارهایی که از نظر اخلاقی درست هستند و بدون اینکه شخص دیگری را ناراحت کنید، پیشرفت کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز نظر شما درمورد عشق کمی غیرعادی به نظر می‌رسد، برای آنکه چیزهای که قبلا شما را هیجان‌زده می‌کردند امروز هیچ حسی در شما ایجاد نمی‌کنند. شما لزوما دیگر به عشق‌های سطحی علاقه‌ای ندارید؛ رابطه‌های بیهوده داشتن به نظر شما فقط باعث تلف کردن وقت باارزشتان می‌شود. به جای اینکه بر پایه عادت‌هایتان واکنش نشان دهید، بیشتر رویاپردازی کرده و یک راه کلی‌تر و جدیدتر برای برقراری ارتباط و دوست‌یابی پیدا کنید. اگر شما ذهن خودتان را به روی چیزهایی متفاوتی که وجود دارد نبندید، متوجه می‌شوید که عشقی که در جستجویش هستید، همین نزدیکی‌هاست.

فال روزانه متولدین شهریور

این روزها شما روی دور موفقیت هستید و زمانی که می‌توانید به چیزهایی که می‌خواهید برسید، زندگی شما روزبه‌روز روشن‌تر می‌شود. البته همه چیز به این دلپذیری هم نیست و یکسری انتخاب‌های مشکل پیش روی شما قرار می‌گیرد. بهتر است که همین الان اولین قدم را بردارید، برای اینکه اگر بخواهید به همه آنها با هم بپردازید، هر چیز کوچکی می‌تواند مشکل‌ساز شود.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

شاید شما دوست نداشته باشید به اندازه‌ای که امروز احساس می‌کنید جدی باشید، برای اینکه دلتان می‌خواهد شادی‌هایتان بیشتر باشد. با وجود این شما باید با این واقعیت کنار بیایید که شاید این خصوصیتتان شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نکند. اگر شما سعی کنید که از احساساتتان فرار کنید، فقط بیشتر ناامید خواهید شد. ایده‌های خود را مطرح کنید و فراست ذهن غیراستدلالی خود را باور داشته باشید.

فال روزانه متولدین آبان

اگر شما کارهایتان را به تعویق انداخته‌اید، امروز زمان خیلی خوبی برای انجام دادن کارهای نیمه‌تمام است. اکنون برای نوشتن نامه، فرستادن یک پیغام و یا تلفن زدن در خصوص موضوع مهمی که مدت‌ها آن را به عقب انداخته بوده‌اید، زمان فوق‌العاده‌ای است. از بین بردن ابهامات نیازمند توجه و تمرکز زیادی است، اما باعث می‌شود که شما بعدا احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید.

فال روزانه متولدین آذر

زیادی پول خرج کردن کار درستی نیست، برای اینکه شما در مورد خریدن وسایلی که دوست دارید خیلی احساسی برخورد می‌کنید. شما بیشتر از اینکه با توجه به نیازهایتان خرید کنید، از روی هوا و هوس خرید می‌کنید. قبل از خرید کردن در موردش فکر کنید و آن را یک یا دو روز به تأخیر بیندازید تا بعدا از خریدهای نامناسبی که کرده‌اید افسوس نخورید.

فال روزانه متولدین دی

زمانی که شما در جستجوی فهمیدن رازهای آفرینش هستید، علاقه شما به فلسفه و متافیزیک خیلی بهتان کمک می‌کند. و هنگامی که می‌خواهید کشف کنید در ظاهر هر پدیده‌ای چه حقیقتی نهفته است، بیشتر به سمت فلسفه و موضوعات ماورایی کشیده می‌شوید. اما نباید باور کنید که همه چیز طبق خواسته شما پیش می‌رود. کمی شک داشتن باعث می‌شود شما از دردسرهای زیادی رهایی پیدا کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

فقط زمانی که شما از نادیده گرفته شدن احساساتتان ناراحت می‌شوید، توجه دیگران به سمت شما جلب می‌شود. اما باز هم ممکن است که شما به اندازه‌ای که آرزو داشتید احساس راحتی نکنید. خوشبختانه شما قادر خواهید بود به حد کافی خودتان را مطرح کنید، در حالی که برخی از بخش‌های وجود خود را هنوز پنهان نگاه داشته‌اید. مقاومت کردن در برابر رازهای زندگی‌تان هنوز می‌تواند منشأ اولیه آسایش خاطر شما باشد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز می‌تواند موضوعی برای شما نگرانی به دنبال داشته باشد، اما این تشویش و نگرانی را به سختی می‌توان در ظاهر شما تشخیص داد. متأسفانه اگر شما نتوانید منشأ این نگرانی‌ها را پیدا کنید، حل کردن مشکلات سخت‌تر می‌شود. اما هنوز هم مستقیم وارد عمل شدن بهتر از این است که اصلا هیچ کاری انجام ندهید. شما با رفتن به طبیعت زیبا، گوش دادن به موسیقی و عشق ورزیدن به دوستانتان می‌توانید روز بهتری برای خودتان ایجاد کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید