فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز زمان دوست یابی است. بیرون بروید و با انسان های تازه آشنا شوید. یا روابط خود را بهتر از قبل کنید. خوش بگذرانید و به تعداد آدم هایی که در لیست دوستان شما هستند، اضافه کنید. وقتی روحیه تان خوب باشد مسایل کاری هم خیلی عالی پیش خواهند رفت. داشتن دوستان مختلف با طرز فکرهای متفاوت این مزیت را برای شما دارد که می توانید چیزهای تازه از آنها بیاموزید و در کار پیشرفت زیادی برای خود رقم بزنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بسیار ایده آل گرا می شوید و می خواهید همه چیز در بهترین شکل خود باشد. همین مساله کمی اوضاع را به هم می ریزد. به ارتباط هایی فکر کنید که می توانید از آنها مسایل جدید بیاموزید و در کنارشان شادی و هیجانی که به دنبال آن هستید را به دست بیاورید. با رویاهای خود می توانید دنیایتان را تغییر دهید. به همکاری های بیشتر و دوستی های متفاوت فکر کنید. به چیزهایی که به خواسته های شما نزدیک تر هستند.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز خیلی حرف می زنید و اتفاقا اطرافیان خوششان می آید. از این وضعیت برای دوست یابی و افزودن بر تعداد دوستان خود استفاده کنید. اما این را هم در نظر داشته باشید که پیش از بیان هر جمله ای، خوب به آن فکر کنید. احساسات و حساسیت های اطرافیان را در نظر بگیرید و با همه به یک شکل رفتار نکنید. اگر برنامه سفرتان به هم خورده است، خیلی به آن فکر نکنید. بیشتر روی شغل و نمایش خلاقیت هایتان تاکید داشته باشید و با انسان هایی که از شما بالاتر هستند، طرح دوستی بریزید.

فال روزانه متولدین تیر

کمک کردن به دیگران به شما حس بسیار خوبی می دهد و از نظر روحی برایتان هیجان بسیاری دارد. اما در این میان خودتان را فراموش نکنید. در کارهای گروهی به موقعیت خود توجه زیادی داشته باشید. به سلامت خود نیز توجه داشته باشید. به طور مثال، در باشگاه ثبت نام کنید. از افرادی که انرژی شما را می گیرند دوری کنید. امروز وقت آن است تا انسان های منفی را از زندگی شخصی خود بیرون کنید تا انرژی های خوب شما را نگیرند.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به همه تغییرات واکنش خوب نشان دهید. امروز خیلی چیزها آن طور که می خواهید پیش نخواهد رفت، پس خودتان را برای این مساله آماده کنید و در برابر آنها ایستادگی نکنید. همه ایده های شما خوب هستند اما شاید با مخالفت روبه رو شود. به جای واکنش منفی نشان دادن، آرامش خود را حفظ کنید و به دنبال راه های تازه باشید. در زندگی شخصی خود هم باید تغییر ایجاد کنید تا لذتی که منتظر آن هستید را به دست بیاورید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز بیشتر به ظاهر خود اهمیت دهید. اگر می خواهید در میان دوستان خود استعداهایتان را به نمایش بگذارید، باید داشته های خود را تقویت کنید و ایده های خام را در ذهنتان پرورش دهید. اجازه ندهید اطرافیان طرح های شما را بی ارزش فرض کنند. با انرژی جلو بروید و رویاهای خود را واقعی کنید. استرس و نگرانی ممکن است کمی مانع از هیجانات شما شوند، اما الگوهای رفتاری خود را تغییر دهید تا ببینید چه تحولات جالبی در رابطه عاطفی شما روی می دهد. از جایی که انتظار ندارید، پیام های عاطفی دریافت خواهید کرد. از آنها استقبال کنید.

فال روزانه متولدین مهر

در سکوت و یک گوشه خلوت خیلی خوب می توانید به خود و خواسته های خود فکر کنید. امروز فرصت خوبی برای این کار است. از سایه بیرون بیاید و به اطرافیان اعتماد بیشتری داشته باشید. با ایجاد تغییر در بخش هایی از زندگی و افکارتان می توانید طراوات تازه ای به زندگی ببخشید. آهسته و پیوسته به جلو پیش بروید و به ندای درونی قلب خود هم ایمان داشته باشید. هرچه دلتان می گوید را گوش کنید و مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد. به یاد داشته باشید همیشه صداقت بهترین کلید موفقیت است.

فال روزانه متولدین آبان

شما امروز حس مسئولیت پذیری بالایی دارید و همین مساله موجب می شود تا به اطرافیان و دوستان نزدیک نشان دهید تا چه اندازه برای آنها ارزش و احترام قایل هستید و دوست دارید همه جانبه به آنها کمک کنید. کارهای خود را تمام و کمال انجام دهید. در میان راه پشیمان نشوید و نصفه‌نیمه کارهای خود را رها نکنید. شاید در ابتدا برخی مسایل برایتان دشوار باشد اما در انتهای روز اوضاع بهتر خواهد شد و روی آرامش را خواهید دید.

فال روزانه متولدین آذر

به لطف انرژی های خوبی که کائنات در اختیار شما قرار داده است، می توانید رابطه عاطفی خود را وارد فاز جدیدی کنید. بیشتر به هم نزدیک شوید و این آشنایی را رسمی تر کنید. البته این ارتباط نزدیک و خوب ممکن است در حوزه کاری هم مصداق داشته باشد. به این مفهوم که با همکاران یا دوستان خود، پروژه ای را به طور مشترک آغاز کنید. سینرژی فعالیت های گروهی به بهبود حال روحی و انجام بهتر کارها کمک شایانی می کند.

فال روزانه متولدین دی

امروز بیشتر روی این مساله متمرکز هستید که از عشق چه می خواهید و اصلا درکتان از مساله در چه جهتی قرار دارد. امروز وارد مرحله تازه ای از زندگی می شوید. مانند این است که وارد مرحله دوم یک بازی می شوید که بسیار خوب است. سختی را پشت سر گذاشته اید و زمان تفریح و آرامش است. با عشقتان تفاهم بیشتری خواهید داشت. راه بروید و حرف بزنید و خیالتان راحت باشد که اشتباهی از شما سر نخواهد زد.

فال روزانه متولدین بهمن

شانس امروز با شما یار است. همه چیز دست به دست هم داده تا شما را به اوج موفقیت برساند. خودتان هم همچنان تلاش کنید و خلاقیت به خرج دهید. اگر بتوانید از فاز فکری همیشگی خود فاصله بگیرید، فرصت های بسیار خوبی را برای خود رقم خواهید زد. اگر در رابطه هستید، امروز هیجانات زیادی دارید و می توانند خوب یا بد باشند. اگر طرفتان را دوست ندارید، امروز همه چیز را تمام کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز انرژی هایی که کائنات برای شما در نظر گرفته اند به قدری زیاد است که می توانید یک شبه، کلی از مسایل زندگی خود را سامان دهید. اول اینکه به ظاهر و رفتار خود بیشتر رسیدگی کنید و توجه بیشتری داشته باشید. با افراد مثبت و کارشناس، بیشتر صمیمی شوید. روی حرف هایی که به زبان می آورید خیلی وسواس به خرج دهید. هیچ کدام از لحظه ها را بیهوده و بدون هدف نسوزانید و بلکه با سیاست کامل، برای همه چیز برنامه ریزی کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال و طالع‌بینی ۳۰ مرداد ۹۸
  • 🔻
😍😍😍
.
@play.sonati
.
.
.
.
.
.
#بچه #پسربچه #باحال #موسیقی #ساز #بارون_بارونه #لری
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید