فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز حس زیبایی شناسی زیادی دارید و از نظر جسمانی نیز در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید. امروز خیلی زیاد به خورد و خوراک فکر می‌کنید و دائم به این فکر خواهید کرد که چه بخورید و چه بنوشید. در این کار افراط نکنید و سلامتی خود را به خطر نیندازید. هر  آنچه به نظر خوشمزه می‌آید را امتحان کنید اما در حد و اندازه. با عشقتان نیز بهتر از همیشه باشید و سعی کنید تفاهم بیشتری با او داشته باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز حس خودشناسی به شما دست می‌دهد و ساعات زیادی را در اتاق تنها به خود، کارها، روابط و دوستان خود فکر خواهید کرد. البته خیلی توصیه نمی‌کنیم نتیجه این افکار را با دیگران در میان بگذارید. البته خوشبختانه امروز به درجه‌ای از خودشناسی می‌رسید که حرف و قضاوت دیگران برایتان مهم نخواهد بود اما عقایدتان را برای خود نگه دارید و سعی کنید بعدازظهر با همسر یا عشقتان بیرون بروید و از زیبایی‌های این فصل انرژی بگیرید.

فال روزانه متولدین خرداد

بهتر است امروز بیشتر روی خود و رفتارهای خود تمرکز کنید. کمی از جمع گریزان خواهید بود و می‌خواهید در سکوت و تنهایی خودتان باشید. حتما پیش از بیان هر جمله‌ای، خوب به آن فکر کنید. امروز باید کاملا هوشیارانه و با توجه زیاد، حرف بزنید. از آنجا که روحیه‌تان کمی بد است، دور بودن از جماعت بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز خلاقیت بسیار زیادی دارید. به واسطه انرژی ستاره‌ها، رؤیاهای شما پررنگ هستند و می‌توانید طرح‌های جالبی در ذهن خود بسازید. از اینکه طرح‌های خود را مطرح کنید، هراسی نداشته باشید. امروز حرف‌های شما می‌تواند برای بقیه کمی تعجب‌برانگیز باشد. اگر با مخالفتی روبه‌رو شدید، خیلی سعی نکنید با منتقد بحثی داشته باشید، یا اگر در میان دوستان کسی هست که همیشه انرژی منفی می‌دهد، از او دوری کنید  و به مرور او را از لیست دوستان خود حذف کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز باید تصمیمات مهمی در زندگی بگیرید. اول از همه اینکه در مورد دوستان خود تجدیدنظر کنید. سپس به کار و برنامه‌های آینده خود فکر کنید تا ببینید چگونه می‌توان در سال جدید راه‌های تازه‌ای برای پیشرفت پیدا کرد. موسیقی‌های آرامش‌بخش گوش کنید. این را به یاد داشته باشید که زندگی کوتاه است و نباید با حرف‌های بی‌ارزش دیگران زندگی را به خود تلخ و سخت کنید. خودتان باشید و با شادی زیاد کارهای مورد علاقه‌تان را انجام دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

گفته می‌شود انسان‌ها را از ۵ نفر از دوستان صمیمی‌شان که بیشتر وقت خود را با آنها می‌گذرانند، می‌توان شناخت. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم امروز همه دوستان خود را مورد بررسی قرار دهید  و افرادی که واقعا به شما و روحیه و افکارتان ربطی ندارند را از زندگی خود حذف کنید. اطراف خود را با انسان‌هایی پر کنید که الهام‌بخش و مفید هستند و با دیدگاه‌های مثبت و کاربردی در زندگی شما تحولات مثبت ایجاد می‌کنند. امروز به ندای قلب خود ایمان داشته باشید. مطمئن باشید در این مسیر قلبتان درست‌ترین انتخاب‌ها را خواهد داشت.

فال روزانه متولدین مهر

عصبانیت، خشم و کلافگی؛ امروز احساس می‌کنید دیگران از سکوت و مهربانی شما استفاده می‌کنند و این مسأله خیلی اعصابتان را خرد می‌کند، یا حتی شاید حدس بزنید که یکی از اطرافیان درصدد خراب کردن چهره شما است. به جای این فکرهای ناراحت‌کننده به اهداف بلند خود فکر کنید. در انتهای روز هم با عشقتان بیرون بروید و از لحظه‌های ناب استفاده کنید. با دیگران وارد بحث نشوید و فقط بگذارید امروز بگذرد و تمام شود.

فال روزانه متولدین آبان

ارتباط و معاشرت با دیگران، فعالیت اصلی زندگی امروز شما را تشکیل خواهد داد. به همین واسطه دوستی‌های تازه‌ای را آغاز خواهید کرد. در مورد ایده‌های ذهنی خود با دیگران حرف بزنید. از آنها کمک و راهنمایی بگیرید. امروز تا چند روز آینده یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید، تحقیق و مطالعه است. در حوزه کار خود بیشتر دانش کسب کنید تا موفقیت‌های بیشتری برای خود رقم بزنید. البته می‌دانیم که این روزها بیشتر وقت استراحت و تفریح است!

فال روزانه متولدین آذر

امروز به هیچ عنوان سعی نکنید مسائل را به شکلی دیگر نشان دهید. صداقت و راستگویی به‌ویژه در ارتباطات بسیار مهم است و به این ترتیب می‌توانید دوستان بیشتر و نزدیک‌تری داشته باشید. اگر در معاشرت‌های خود با مشکلی روبه‌رو شدید، سریع واکنش نشان ندهید و سعی کنید آرامش خود را در هر حالتی حفظ کنید. امروز خوشبختانه ایده‌های خوبی در سر شما هست که می‌توانید آنها را بیان کنید و اتفاقا بسیار هم مورد استقبال قرار خواهند گرفت. با عشقتان یک روز عالی در پیش دارید و همه چیز به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت.

فال روزانه متولدین دی

امروز همه چیز مثل آینه است؛ یعنی چه؟ یعنی این که هر کاری بکنید یا هر رفتاری داشته باشید، همان برخورد را از دیگران دریافت خواهید کرد. پس خوب و مهربان باشید و به دیگران احترامی که نیاز دارند را بدهید. شما امروز باید معلم خود باشید. روی رفتارهای خود کنترل داشته باشید. البته در کنار دوستان نزدیک یا شریک زندگی خود می‌توانید با خیال راحت در مورد هر آنچه ناراحتتان کرده است حرف بزنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز زمان تغییر است. اگر مجرد هستید، از امروز تا یک ماه آینده با فرد دلخواه خود دوست خواهید شد. این را بدانید که از امروز تا ۶ ماه آینده، کائنات بهترین‌ها را برای شما تعریف کرده است. زندگی روی خوش خودش را نشان می‌دهد و باید از این فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کنید. شاید هیچ سالی به اندازه سال جدید برایتان خوب نباشد.

فال روزانه متولدین اسفند

این روزها شما خیلی به سمت و سوی خیال‌پردازی کشیده می‌شوید، برای اینکه وقت‌هایی که شما زیاد درگیر کار و امور اداری نیستید، افکارتان حول و حوش موضوعات خیالی و رؤیایی دور می‌زند. با این حال دوستان نزدیک و افراد خانواده تان بهتان اجازه نمی‌دهند به طور کامل از واقعیت فرار کنید، اما باز هم نمی‌توانند شما را به لحظه حال برگردانند. شما باید زندگی خیالی خود را با واقعیت‌های دنیای بیرون تطبیق دهید و منطقی‌تر رفتار کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید