فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

باور داشتید که کنترل همه چیز در دست شماست، اما امروز ممکن است از خواب بیدار شوید و ببینید همه این‌ها فقط خواب و خیال بوده است. ذهنتان سرشار از خیالات رنگارنگ است. اگر سعی کنید که احساساتتان را با منطق پیش ببرید، می‌توانید انرژی‌های امروز را به نفع خودتان در دست بگیرید. اما عجله نکنید، زیرا با شتاب کردن فقط همه چیز را سخت‌تر می‌کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

تمایل دارید برای رسیدن به ایده‌آل‌هایتان بجنگید، اما از همین ابتدا که هنوز شروع نکرده‌اید به نظر می‌رسد که شکست خورده‌اید، زیرا نمی‌توانید انتظاراتتان را برآورده سازید. آنقدر برای خود مشغله درست کرده‌اید که حالا دیگر معنی زندگی در این میان گم شده است. به شما توصیه می‌شود که از سرعت خود بکاهید، کمی با ملایمت رفتار کنید و از مسیر زندگی لذت ببرید.

فال روزانه متولدین خرداد

گاهی اوقات عشق بسیار دور از دسترس به نظر می‌رسد. اما امروز همه چیز فرق می‌کند. زندگی اجتماعی شما به طرز شگفت‌انگیزی رو به ترقی خواهد رفت. به جای این که به فرصت‌های غیرممکن فکر کنید، انرژی‌های مثبتی را که از اطراف به سوی شما روانه می‌شود جذب کنید. می‌توانید گرمی احساساتتان را به وسیله یک حرکت عاشقانه بروز دهید. فقط در تصوراتتان زندگی نکنید، باید دست به کار شوید و درباره احساساتتان با دیگران حرف بزنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز نیاز دارید که از سوی دیگران مورد توجه قرار بگیرید و حتی تحسین شوید. اگرچه احساساتتان شدت گرفته‌اند، اما منطقی که به وسیله آن به خودتان احساس امنیت می‌دهید، با احساساتتان در تضاد است. می‌دانید که جزر و مدهای احساسی فعلا ادامه خواهند داشت، اما باید این امواج را از سر بگذرانید تا به همان روال طبیعی گذشته برگردید.

فال روزانه متولدین مرداد

به نظر می‌رسد که درباره یک ماجراجویی قریب‌الوقوع به شدت تمایل نشان می‌دهید و این رفتار شما خوشایند اطرافیانتان نیست. اما اگر مانع اشتیاقتان شوید ممکن است نتوانید به همه آن چیزهایی که می‌خواهید، برسید. به جای این که فقط به خاطر ناراحت نکردن دیگران، کنار بکشید و کوتاه بیایید، به شما توصیه می‌شود که پیامتان را با نرمی و لطافت بیشتری منتقل کنید. آنچه را در ذهنتان می‌گذرد، با آن‌ها در میان بگذارید و تا زمانی که حواستان به همه چیز است، به مسیرتان ادامه دهید. همین که کمی هوش و حواستان را جمع کنید، کافی است.

فال روزانه متولدین شهریور

تصمیم دارید که برای سفر برنامه‌ریزی کنید، اما به شما توصیه می‌شود که فرصت دستیابی به اتفاقات هیجان‌انگیزتر را از دست ندهید. می‌توانید همزمان با رویاپردازی، به واقعیت‌ها هم توجه داشته باشید. فقط به خاطر داشته باشید که باید با دقت به بررسی‌هایتان ادامه دهید. اگر می‌خواهید به مکانی فرار کنید که چندان هم عادی نباشد، به شما توصیه می‌شود که برنامه سفرتان را با دقت پیش ببرید.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

معمولا برای این که در اختلافات به تفاهم برسید، با سیاست جلو می‌روید. اما امروز ممکن است با یک دوست یا کسی که عاشقش هستید دچار مشکل شوید و نتوانید به راحتی مشکلات را حل کنید. باید از موضعتان دفاع کنید، اما حواستان باشد که با احتیاط جلو بروید. اگر تصمیم دارید که برای اثبات حرف‌تان دعوا کنید، یادتان باشد که رسیدن به نتیجه مطلوب ممکن است کمی طول بکشد. برای این که موفق شوید، باید متمدنانه بحث کنید.

فال روزانه متولدین آبان

هر چقدر هم که دلتان بخواهد به گذشته بچسبید، باز هم رویاهایتان شما را به سرزمین‌های جدید و ناشناخته خواهند کشاند. به دنبال راهی هستید تا افکارتان را بیان کنید، به همین خاطر شاید لازم باشد که تمایلات شدیدتان را کمی دگرگون سازید. خوشبختانه اکنون زندگی هدفمندی را پیش می‌برید. شما از مدت‌ها پیش خودتان را برای این سفر آمده کرده بودید، حالا زمان آن رسیده که دست به کار شوید و به سوی مقصدتان قدم بردارید.

فال روزانه متولدین آذر

دیگر زمان برنامه‌ریزی به پایان رسیده است، اکنون باید دست به کار شوید و هدفمند به سوی آینده حرکت کنید. باید پا به مسیر بگذارید و شانستان را امتحان کنید. راهی پیدا کنید تا از این فرصت برای تحقق اهدافتان بهره ببرید. حالا که فعل و انفعالات کهکشانی به نفع شما رقم خورده‌اند، دیگر درنگ نکنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز به شدت نیاز دارید که انگیزه‌های رفتاری شخص خاصی را بفهمید، اما منشأ این تمایل را هنوز نمی‌دانید. هر بار که فکر می‌کنید به جواب نزدیک شده‌اید، ناگهان از دست شما می‌گریزد. اجازه ندهید که اضطراب شما هنگام حل این مشکل بالا برود. به شما توصیه می‌شود که چند روزی صبر کنید تا ذهنتان سر و سامان بگیرد. در حال حاضر تنها کاری که از شما برمی‌آید این است که بر کار خودتان تمرکز کنید و کنجاوی‌تان را روی موضوع دیگری قرار دهید.

فال روزانه متولدین بهمن

تعاملاتتان با یک فرد خاص به طرز دل‌انگیزی خوشایند شده است. شاید بتوانید به راحتی با افراد جدید آشنا شوید یا روابط قدیمی‌تان را از نو زنده کنید، اما بدانید که همه چیز آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید، خوب و خوش نیست. احساسات نهفته‌ای در وجودتان شکل گرفته که باعث می‌شود از ته دل احساس رضایت نکنید. تنها چیزی که اکنون به آن نیاز دارید شفافیت در روابط است. خطر کنید و هر آنچه را در دل دارید بگویید. افکارتان را با دیگران در میان بگذارید تا فرصت‌های جدید پیش رویتان قرار بگیرد.

فال روزانه متولدین اسفند

بد نیست که کمی دست از انجام کارهای تکراری روزمره بردارید، اما به نظر می‌رسد که بار سنگین وظایف روی دوشتان سنگینی می‌کند. اکنون نباید وظایفتان را نادیده بگیرید، بهتر است استراحت را به زمان دیگری موکول کنید. شاید کسی به سراغتان بیاید و بخواهد وقت و انرژی شما را بگیرد. به شما توصیه می‌شود که بهترین‌هایتان را به کار بگیرید و وقتی همه کارهایتان تمام شد با خیال راحت استراحت کنید و خوش بگذرانید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید