فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز روز شاد و خرمی برای شماست. پروژه های بلندمدت مورد توجه شما قرار می گیرند. روحیه شما امروز به نحوی تقویت می شود و روابط شما خیلی خوب پیش می روند. زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری های مالی و فکر کردن در مورد پول گذاشتن در حوزه املاک یا دکوراسیون مجدد منزلتان است. امروز در زندگی رمانتیک شما جنبه رقابتی پررنگ تر می شود. عشق شما از اینکه فقط ایده های شما باشد راضی نیست. او می خواهد به چند کار کمک کند. شما دو نفر باید از نقاط قوت هم نیرو بگیرید و به هم کمک کنید. از جر و بحث اجتناب کنید و از انرژی مثبت امروز بهره بجویید. شما در جایگاه خوبی هستید تا امروز ایده های خود را در محل کارتان به کار ببندید. دیگران مسحور کارهای شما می شوند. مطمئن باشید که آنچه شما می گویید توسط افراد درستی شنیده می شود و شما را وارد فاز جدیدی از کارتان می کند. شما در مسیر پیشرفت قرار دارید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز باید از جذابیت و سرعت انتقال خود برای آرام کردن ماجرای پرتنشی استفاده کنید. امروز چنین موانعی برای شما ناراحتی ایجاد می کنند. راه حل شما برای این مشکل این است که قیافه ای مهربان و شاد به خود بگیرید و شوخ طبع باشید. بدانید که این تکنیک باعث می شود که به این زودی ها با مسئله خاصی روبرو نشوید و دردسر نداشته باشید. گاهی در زندگی پیش می آید که هر چقدر تلاش می کنید تا به هدفی برسید، روش های امتحان شده و مطمئن پاسخگو نیستند. امروز حیات رمانتیک شما به تقویت و شادی نیاز دارد تا روحیه هر دوی شما بالا برود. محیط رمانتیک وجود دارد، پس به مکان های آرامش بخش و ساکت بروید و شمع و گل و عود را فراموش نکنید. امروز باید در محل کار ایده های قوی خود را کنار بگذارید و نسبت به اطرافیان خود روی گشاده داشته باشید. اگر فقط یک دیدگاه خاص داشته باشید، احتمالاً نکته ارزشمندی را از دست می دهید. این باور که فقط روش شما درست است را کنار بگذارید تا موفق شوید.

فال روزانه متولدین خرداد 

حس می کنید که روی لبه تیغ راه می روید. یک قدم اشتباه می تواند شما را به زمین بیندازد. زیاد به خودتان فشار وارد نکنید. شاید چیزهایی مانند زندگی و مرگ را ببینید، ولی فقط زمانی که لازم باشد، الان فقط باید رفتاری مثبت داشته باشید. اگر در پیچیده تر کردن شرایط اصرار بورزید، ممکن است افرادی که برای کمک به شما روی آورده اند را ناامید و مأیوس کنید. با انرژی امروز شما متوجه می شوید که مسئله رمانس با مسائل کاری و شغلی ارتباطی تنگاتنگ دارند. هیچ عجله و شتابی وجود ندارد. اگر قرار است این رابطه جدی شود، بهتر است با سرعتی دلپذیر این اتفاق بیفتد. شما فرصتی برای سرعت دادن به این چیزها ندارید. در واقع اصلاً نباید عجله کنید و سعی کنید هرچه آهسته تر پیش بروید که برایتان جالب تر باشد. شما در شغل خود در نقطه ای بحرانی قرار دارید. زمان خوبی برای تغییر مسیر و ورود به حوزه کاری جدیدی است. شاید بهتر باشد شغل تازه ای پیدا کنید. هر ماه که می گذرد نباید در همان روتین روزمره قدیمی باشید. زمان آن رسیده که تغییری را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین تیر 

بگذارید امروز کودک درونتان خودش را نشان دهد. به حالت اولیه و اصلی خود برگردید. بعضی از مهمترین درس های زندگی درس هایی هستند که وقتی بچه بودید یاد گرفتید. به آن حالت ذهنی برگردید و سادگی زندگی را آنطور که آن زمان تجربه کردید در بر بگیرید. زندگی فقط زمانی پیچیده است که شما آن را پیچیده کنید. یادتان باشد که مثل آن زمان بدون اعتنا و بی خیال زندگی کنید. امروز شما مثل همیشه و با سبک نرمال خود دیگران را نمی شناسید. ملاقات های شما بسیار سریع و غیرعادی می شوند. با مخالفت با یک فرد جدید یا عشقتان است که شما ناگهان جنبه تازه و منحصر بفردی از شخصیت او را می شناسید. امروز کلمات نیروی زیادی دارند که در رابطه شما غوغا می کنند. بهترین فرصت ها فرصت هایی هستند که مربوط به فناوری و پیشرفت می شوند. دنبال افرادی باشید که طرز تفکری آینده گرایانه دارند. از توصیه و راهنمایی های آنها استفاده کنید. شما باید با فناوری همراه شوید.

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز عزت و احترام به نفس شما در موقعیتی ناخوشایند به امتحان گذاشته می شود. هیچ چیز را در نگاه اول قبول نکنید. معنای عمیقی زیر ظاهر امور وجود دارد و اگر آن را تشخیص ندهید اشتباه کرده اید. اسلحه خود را آماده کنید و آماده باشید. دستگاه های نو و نویدهای بزرگ شاید چیزهایی نباشند که برایشان این قدر تبلیغ می شود. امروز اگر تفکر سازنده داشته باشید برایتان خیلی خوب است و بهتر از به تعمق و تأمل بپردازید. باید ببینید که چقدر از چالشی که با عشقتان دارید تقصیر شماست و چقدر از آن تقصیر اوست. امروز روز خیلی خوبی برای پیشرفت است. اگر بیرون می روید حواستان باشد که موقعیت های کاری را نیز بررسی کنید.

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز زمانی را خصوصاً به خودتان اختصاص دهید. وقایع غیرمنتظره برایتان پیش می آیند و در احساسات شما تنش ایجاد می کنند. به خودتان وقتی را اختصاص دهید و کمی تنها باشید و به این وقایع رسیدگی کنید. امروز یکی از آن دوشنبه هایی است که شما حال و حوصله بیرون رفتن و انجام کاری که می خواهید را ندارید. باید بپذیرید که کاری که می کنید باید تمام شود. امروز روز خلاقیت است، به خصوص وقتی صحبت از عشق و روابط رمانتیک باشد. اگر می خواستید به او بگویید که چه احساسی دارید، باید سعی کنید و راه منحصر بفردی بیابید. امروز در موقعیت استراتژیکی قرار دارید که بر روی رویدادهای پیرامونتان تأثیرگذار است. افراد برای یافتن پاسخ هایشان به سوی شما می آیند. شاید بهتر باشد تقاضای ترفیع یا افزایش حقوق نمایید. 

فال روزانه متولدین مهر 

شما از انرژی کلی امروز دچار تنش می شوید. زرهی بپوشید و آماده جنگ باشید. دیگران از آنچه در بیرون اتفاق می افتد می لرزند، ولی شما می خواهید به وسط میدان بپرید. احساسات قوی سلاح امروز هستند. همه می دانند که شما سلاحی قوی در این زمینه دارید. برای آنکه امروز در صدر قرار بگیرید باید جهت داشته باشید و بدانید که عمودی حرکت کنید یا افقی. اگر بتوانید آرام باشید، حتی سخت ترین شرایط با عشقتان برای شما مشکلی ایجاد نمی کند و همه چیز درست می شود. امروز از ذهنتان استفاده کنید. گرایش شما این است که در کاری که انجام می دهید احساساتی شوید. نگذارید احساسات شما بر شما غلبه کنند و کاملاً شما را مغلوب کنند. به تفکر منطقی رو بیاورید و ایده های منطقی و معقولانه خود برای جواب ها را بگویید.

فال روزانه متولدین آبان 

اگر بطور تصادفی قرار شود که صحبتی عمومی داشته باشید، مطمئن باشید که مردم از گوش دادن به حرف های شما خوشحال می شوند. کلمات بدون زحمت بر زبانتان جاری می شوند و شما با اعتماد به نفس آنها را ادا می کنید. شما با کمال میل تعریف و تمجید دیگران را می پذیرید. سطح انرژی شما بالاست و کسی جلودار شما نیست. بعد از آن همه کاری که در چند ماه اخیر انجام دادید، این عادلانه است. اگر امروز از شریک زندگی خود آزرده و ناراحت می شوید، دلیل خوبی دارید. اگر مدتی است که مسئله ای را از ترس واکنش طرف مقابل پنهان کرده اید، امروز زمان خوبی برای صحبت درباره آن است. بجای انداختن تقصیر به گردن دیگران، به دنبال راه حل بگردید. باید از خودتان بپرسید که آیا در مورد موقعیت کاری و حرفه ای خود واقع گرا بوده اید یا خیر. به نظر می رسد که شما این چنین نبوده اید و عاقلانه عمل نکرده اید. این نوع رفتار اخیراً شما را به دردسر انداخته است. از امروز برای بازسازی استراتژی خود استفاده کنید.

فال روزانه متولدین آذر 

آیا تمایل دارید که به جایی دور از محل زندگی خود سفر کنید؟ آیا دوست دارید در اروپا یا قاره دیگری زندگی کنید؟ اینها تمایلاتی هستند که در این لحظه دارید، زیرا در روند گسترش امکانات خود قرار گرفته اید. ببینید آیا می توانید پروژه ای در این مورد تنظیم کنید. افراد به شما اطمینان دارند. امروز احساس مهربانی و عطوفت زیادی می کنید. البته هیچ چیز آسانتر نمی شود. در واقع ممکن است همه چیز پرشورتر شود. اگر نمی توانید در مقابل این آتش بایستید، باید از آن دور شوید. اگر شما و عشقتان بسیار عاشق هستید، این عشق برایتان شدید خواهد بود. امروز احساس تنش و انرژی عصبی زیادی در محل کار می کنید. شما مضطرب هستید و حس می کنید که دنیا به دوشتان فشار می آورد. تا می توانید استراحت کنید یا بیرون بروید و پیاده روی کنید.

فال روزانه متولدین دی 

امروز احساسات خود را کتمان نکنید، زیرا برایتان فایده زیادی دارند. نیرویی در احساسات شما هست که به شما کمک می کند در هر موقعیت قوی بمانید. فرصت ها در گروه ها خوابیده اند. اشتیاق و علاقه مشترک به کارها باعث می شود که سریعتر انجام شوند. در جستجوی موفقیت به دیگران بپیوندید. می دانید که وقتی اطرافیان شما از شما ناراحت هستند و فاصله می گیرند چقدر دردناک است. شما هم گاهی فاصله می گیرید. امروز باید دلتان را در جایگاه درستی قرار دهید. داشتن پارانویا در مورد آنچه قرار است اتفاق بیفتد فقط همه چیز را بدتر می کند. گاهی سیگنال ها انسان را به اشتباه می اندازند و ممکن است به مسیر اشتباهی بروید. امروز شاید به خاطر چرت زدن در محل کار غرغر رئیستان را بشنوید. نگذارید امروز کسی جنبه تنبل شما را ببیند و شما را سرزنش کند. دیگران سخت تلاش می کنند و شما هم باید تلاش کنید. وقتی این کار را بکنید احساس بهتری خواهید داشت.

فال روزانه متولدین بهمن 

شما چند ماهی است که سخت کار کرده اید و در زندگی و شغل خود هیجان زیادی داشته اید. اگر تغییرات برای بهتر شدن شرایط هنوز رخ نداده اند، بالاخره اینطور می شود، صبر داشته باشید. ترفیع در پیش دارید و افزایش حقوق می گیرید. تعجب نکنید، مدتهاست که منتظرش بودید. امشب باید جشن بگیرید. تغییر برای شما چیز غیرمنتظره ای است و گاهی خیلی سریع اتفاق می افتد. انرژی شما به شما کمک می کند تا نیاز به پیشرفت آهسته و مداوم در حوزه روابط را درک کنید. می دانید که شما نیاز دارید که صراحت بیشتری داشته باشید. اگر شروع به رک و راست بودن کنید، از آنچه بعداً اتفاق می افتد تعجب می کنید. شما در جایگاه خوبی برای اقدامات شغلی عاقلانه هستید، ولی یادتان باشد که باید منعطف باشید تا این اتفاق بیفتد.

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز روی اطلاعاتی که به دستتان می رسد تمرکز کنید. سعی کنید زیاد در مورد عواقب این اطلاعات احساساتی نشوید. به احتمال زیاد رویکرد بیطرفانه در هر موقعیتی که با آن روبرو می شوید بهترین رویکرد است. اگر شما خودتان رویکردی قوی در مورد اینکه هر چیز باید چطور باشد دارید، امروز تأثیرات ارزشمندی که به شما ارائه می شود را درک و مشاهده نخواهید کرد. سفری که در طی زندگی داریم از سرزمین های بسیار متنوعی عبور می کند. انرژی امروز باعث می شود که طبیعت مناظر این سفر بسیار غیرعادی بشود. شما می دانید که چیزی منحصر بفرد در درون شما باید بروز یابد. شما بطور پنهانی مدتها فانتزی فاش کردن آن را داشتید. حالا فرصتش پیش آمده که این مورد را امتحان کنید و منابع جدیدی از علایق خود را بیابید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال و طالع‌بینی ۳۰ مرداد ۹۸
  • 🔻
😍😍😍
.
@play.sonati
.
.
.
.
.
.
#بچه #پسربچه #باحال #موسیقی #ساز #بارون_بارونه #لری
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید