فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

معمولا شما فقط بر پایه نیازهای خودتان تصمیم‌گیری می‌کنید، اما حالا در هر تصمیمی که می‌گیرید باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید. اگر شما بخواهید فقط به خودتان توجه کرده و دیگران را نادیده بگیرید، ممکن است در کارهای شما اشتباهات جدی رخ دهد. سعی نکنید که به دیگران رودست بزنید؛ فقط لبخند زده و کاری را که درست است، انجام دهید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر شما فکر می‌کنید خلاقیتتان کور شده است، سعی نکنید با آن مبارزه کنید، شما مجبورید خیلی آرام پیش بروید. چند نفس عمیق بکشید و مکانی خلوت بیابید که بتوانید آنجا کارآیی خودتان را ارزیابی کنید. وقتی که بفهمید نیازی ندارید که تلاش کنید تا بر دیگران تأثیر بگذارید، کارتان بسیار راحت‌تر خواهد شد.

فال روزانه متولدین خرداد

الان زمان آن رسیده که شیوه ارتباطی جدیدی مثل سکوت کردن را برگزینید. متأسفانه ساکت بودن همیشه برای شما کار سختی بوده است و امروز هم هیچ استثنائی وجود ندارد و اکنون هم هرچقدر که شما بیشتر حرف بزنید احساساتتان لجام‌گسیخته‌تر می‌شوند؛ برای اینکه آرزوها وقتی که افشا بشوند با مانع مواجه می‌شوند. این جور مواقع نباید شکست و ناکامی‌های خودتان را به گردن دیگران بیندازید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است احساس عجیب و غریبی به شما دست دهد، مجبورید توقف کنید و به ندای درونی‌تان گوش دهید. البته خیلی نمی‌توانید به احساساتتان اطمینان کنید، زیرا مدام هر حسی را زیر ذره‌بین عقل می‌برید و آن را تجزیه و تحلیل می‌کنید. تا زمانی که خودتان را کاملا  آماده نکرده‌اید نباید از آن چه در درونتان اتفاق افتاده چیزی بگویید. فقط بهتر است چند روزی را عمیقا فکر کنید و بدانید که همه چیز خودش حل خواهد شد.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز شما از نظر احساسی دچار تضاد شده‌اید و ممکن است در مورد اطرافیان خود تردید داشته باشید و فکر کنید که رفتار و حرکات آنها از روی تظاهر و برای منافع خودشان است. برای شما لازم است که قدری استراحت کرده و فکرخود را آزاد نگه دارید تا بتوانید واقع‌بینانه‌تر در مورد دیگران فکر کنید. در حقیقت دیگران آنطور که شما فکر می‌کنید، متظاهر نیستند.

فال روزانه متولدین شهریور

شما در حال حاضر نمی‌توانید به اندازه‌ای که دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید. به نظر می‌رسد همین که یک اتفاق جدی پیش می‌آید، همه دور و بری‌هایتان غیبشان می‌زند. و در نهایت متزلزل بودن یکی از نزدیکانتان ممکن است بازتاب بی‌میلی‌های شما باشد که نتیجه آن داشتن یک رابطه ناسالم است. اما هنوز هم نیازی نیست فرد دیگری را مجبور کنید تا از دستورات شما پیروی کند.

طالع بینی و فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

توانایی‌های شما نسبت به آن چیزی که دیگران فکر می‌کنند بیشتر است. شما وقتی در سخت‌ترین مراحل زندگی خود بودید، این توانایی را داشتید که فکر خود را بر روی موضوع یا شخص خاصی متمرکز کنید. حالا هم شما دارید سعی می‌کنید که راه درست خود را پیدا کنید. اما تا موقعی که کاملا مطمئن نشده‌اید که این راه درست است، هیچ تصمیمی نگیرید.

فال روزانه متولدین آبان

بعضی از روزها شما واقعا دلتان می‌خواهد با حوادثی که پیش می‌آیند، به تنهایی مقابله کنید. اما امروز بهتر است که برنامه‌ریزی کرده و بعد شروع به کار کنید. در اولویت قرار دادن کارهایی که می‌خواهید تمام کنید اکنون می‌تواند اولین قدمی باشد که برمی‌دارید. زمانی را برای هریک از وظایف و قرار ملاقات‌هایتان اختصاص بدهید و بعد به سراغ کار بعدی بروید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز صحبت کردن در مورد نقاط ضعفتان با یکی از دوستان نتایج شگفت‌انگیزی را به دنبال دارد. اظهار نظرات خالصانه دوستتان باعث می‌شود دیدگاهی که شما نسبت به خودتان دارید تغییر کند. اطلاعاتی که شما امروز می‌گیرید، چیزهای جدیدی نیستند، فقط شما بیشتر مشتاق هستید که با حقیقت روبرو شوید. انطعاف‌پذیر بودن و صادق بودن با دیگران در نهایت باعث می‌شود اعتمادبه‌نفس از دست رفته‌تان را بازیابید.

فال روزانه متولدین دی

امروز شما یک گفتگوی احساسی خواهید داشت، اما به جای اینکه این گفتگو را ملایم‌تر کنید، به آتش آن دامن می‌زنید. اکنون آرزوهای شما خیلی مشتاقانه هستند و برای شما سخت است که تصویر روشنی از آنچه نمی‌دانید واقعی است یا نه، تجسم کنید. شما اول باید از دیگران درخواست کمک کنید و بعد سعی کنید نیازهایتان را از خواسته‌هایتان مجزا کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

شما می‌توانید فرد بسیار آینده‌نگری شوید، برای اینکه به هر فرصتی با دیدی عاقلانه و عمل‌گرایانه نگاه می‌کنید. در ضمن شما به روشنی می‌توانید با ایده‌های خود ارتباط برقرار کنید. در حالی که دیگران فقط می‌توانند نکته مثبت یک ایده جدید را ببینند، شما می‌توانید خیلی زود مشکلات آن را هم ببینید. این به معنی دید منفی داشتن نیست؛ بلکه نشان‌دهنده واقع‌بینی شماست. طرز فکر درست شما، هم به خودتان کمک می‌کند، هم موجب نجات دادن دیگران می‌شود.

فال روزانه متولدین اسفند

ممکن است فردا شما نیاز پیدا کنید روز جدیدی را آغاز کنید و در مورد احساستان با یک نفر صحبت کنید. اما امروز باید توانایی این را داشته باشید که احساسات خود را پنهان نگه دارید. تا جایی که می‌توانید در خلوت خود به سر ببرید و از رویاپردازی‌های خود لذت ببرید. اما به یاد داشته باشید که شما نمی‌توانید برای مدت زمان طولانی رازهایتان را پیش خود نگه دارید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
چه سری میندازه پایین
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#کودکان #بچه #نینی #پدر #فرزند #بغل
#babies #father
  • 🔻
از مدیری‌ای که هایده می‌خونه، بهتر دراومده.
.
.
.
Video by: @ba_khatereha
.
.
.
.
#خانه_سبز #خسروشکیبایی #خسرو_شکیبایی #حمیدگودرزی #حمید_گودرزی #رامبدجوان #بیژن_بنفشه_خواه

هفتستان را فالو کنید