فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز در زمینه تفکر و ارتباطات بسیار قوی و باانرژی ظاهر خواهید شد. این باعث می شود تا دنبال جمع و گروهی باشید که بتوانید خودی نشان دهید و این استعدادهای خود را برای دیگران توصیف کنید. اگر به خبرنگاری و نویسندگی علاقه دارید، می توانید از انرژی های امروز برای پیشرفت در این حوزه کمک بگیرید. از اینکه مورد انتقاد قرار بگیرید هراسی نداشته باشید و هر چه در ذهن دارید را مطرح کنید. در مورد مسایل عاشقانه نیز روزی شاد و پر از خنده منتظر شما است. به فردی که دوستش دارید علاقه خود را نشان دهید و با صداقت وارد دوستی با او بشوید. در این حالت متوجه می شوید او نیز احساس مشابهی دارد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

والدین و اطرافیان شما امروز به هیچ عنوان نمی توانند شما را پیدا کنند. مدام از یک طرف به طرف دیگر می روید و در یک جا ساکن نیستید. شما با خود فکر می کنید این بهترین فرصت برای وقت گذرانی با فردی است که دوستش دارید و می توانید در کنار یکدیگر شادی وصف‌ناپذیری را تجربه کنید. امروز ملاقات های غیرمنتظره ای خواهید داشت. مثل اینکه کسی به کمک و مشاوره شما نیاز دارد. اگر کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید و خود را ملزم به انجام دادن آنها می دانید هم باز، دوست خود را از در خانه رد نکنید. کارها را می توان بعد هم انجام داد اما آن فرد اکنون به شما نیاز دارد.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز این حس را دارید که می توانید فکرهای دوست خود را بخوانید. پیش از اینکه او حرف بزند، به خوبی می توانید حدس بزنید چه می خواهد بگوید. به طور کلی، امروز مغزتان مثل ساعت کار می کند و از نظر فکری از همه اطرافیان یک قدم جلوتر هستید. از این موهبتی که امروز نصیبتان شده است، بهترین استفاده را ببرید. لازم نیست هنگامی که با فرد مورد علاقه خود روبرو می شوید، حرف های خود را در لفافه بگویید. خیلی رک با یکدیگر صحبت و اگر مشکلی هست برطرف کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز نمی توانید به راحتی میان کارهای خانه و مسئولیت های شغلی خود تعادل برقرار کنید. امروز احساس می کنید قدرت کافی ندارید و این مساله باعث می شود تا عصبانی و غمگین شوید. سعی کنید درست فکر کنید و با احساسات موقت موقعیت های آینده خود را از دست ندهید. بعدازظهر بیرون بروید و در میان آدم های جدید، لحظه های شاد و پرانرژی را تجربه کنید. اگر قرار است میان دو نفر که دوستشان دارید یکی را انتخاب کنید، کدام را انتخاب می کنید؟ واقعیت این است که انرژی های امروز شما را به سمت فردی می کشاند که ساکت و ژرف اندیش تر است و چشمان تیره تری هم دارد. او با معیارهای قلبی شما بسیار جور است و حالتان با او خوب خواهد بود.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز با همه وجود می خواهید عشق، احساس و عواطف خود را با اطرافیان به اشتراک بگذارید. امروز همکاری بسیار خوبی با گروهی از همکاران خود خواهید داشت و می توانید همه پروژه ها را به خوبی پیش ببرید. شما در این دنیا تنها نیستید و انسان های بسیاری در کنارتان هستند که می توانید از مصاحبت و مشاوره های آنها کمک بگیرید و در مسیر موفقیت پیش بروید. در میان کارهای گروهی شاید فردی را ملاقات کنید که بسیار به دلتان می نشیند و می خواهید رابطه نزدیک تری با او داشته باشید. شما در رابطه عاطفی خود فراز و فرود بسیاری دارید. گاهی بسیار گرم و گاهی خیلی سرد می شوید. تاب این رفتار از عهده همه خارج است. با اینکه شریکتان را دوست دارید اما کاری می کنید که موجب ناراحتی‌اش می شود.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز جشنی در خانه شما برپا خواهد بود. مثلا ممکن است جشن تولد یکی از دوستان باشد. در این جشن و دورهمی صحبت های عمیق در مورد موضوعات خاص صورت می گیرد و همه با هم در بحث و موافقت و مخالفت های بسیار خواهید بود. در میان این آدم ها شاید کسی باشد که نظر شما را به خود جلب کند. با حرف زدن با هم می توانید به یکدیگر نزدیک شوید. از لحظه های خود لذت ببرید. امروز ممکن است از اشتیاق و هیجان زیادی که دارید کمی خجالت بکشید. اما شما همیشه این طور نیستید و اجازه دهید برای یک بار هم که شده خود واقعیتان خودنمایی کند و از این حال خود خوشحال باشید.

فال روزانه متولدین مهر

رویدادهای اجتماعی یا دورهمی های دوستانه باعث می شود تا با افراد جدید و جالب و دوست داشتنی آشنا بشوید. افرادی که می توانند در طرز فکر شما تاثیر بگذارند و شما را در رسیدن به هدف ها و آرزوهایتان کمک کنند. از این فرصت و این آدم ها استفاده کنید. امروز می توانید پروژه هایی که در ذهن داشته اید را آغاز کنید و برای پیشرفت آنها برنامه ریزی درست و اساسی داشته باشید. از انرژی های امروز نهایت استفاده را ببرید. در مورد رابطه عاطفی خود نیز بهتر است صادق و روراست باشید. امروز می توانید مکالمه های خوبی با هم داشته باشید و اگر مشکلی هست به راحتی برطرف کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز هیجان و اضطراب بسیاری در وجود خود احساس می کنید. هنگامی که بحث عشق و عاطفه به میان می آید برایتان سخت است تصمیم گیری کنید. امروز هم از همه روزها بدتر. از نظر روحی به دنبال یافتن یک رابطه جدید هستید و دوست ندارید خود را محدود کنید. باید بدانید کارهای بزرگ و مهمی در انتظار شما هستند. شاید لازم باشد برخی از مسایل را خارج از عرف و وضعیت نرمال بپذیرید و تغییراتی در زندگی ایجاد کنید. قرار ملاقاتی که امروز دارید بسیار احساسی و لطیف پیش خواهد رفت و از این موضوع بسیار خوشحال می شوید. صداقت و احساسات برایتان ارزش بسیاری دارند اما زیاد که می شوند روی اعصابتان هستند.

فال روزانه متولدین آذر

امروز فرصت های بسیار خوبی برای تاثیرگذاری روی دیگران دارید. می توانید کارهای گروهی انجام دهید و در آنجا خوش بدرخشید. اما باید با چشمان باز و حواس جمع کارهای خود را انجام دهید تا دچار اشتباه نشوید. ایجاد تغییر در خود یا جابجایی بسیار ایده خوبی است. از انرژی های امرو زمی توانید برای برنامه ریزی های مهم زندگی خود بهره بگیرید. در رابطه عاشقانه خود بهتر است سکوت کنید تا اینکه چیزی بگویید که برایتان بد تمام شود. برای بهبود رابطه خود شاید بهتر باشد کمی از هم دور باشید تا بتوانید درست تصمیم گیری کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز از طرف یک دوست یا فرد مورد علاقه تان هدیه ای دریافت خواهید کرد. شاید این خوشحالتان کند اما کمی هم حس غیرراحت بودن دارید. دلیل آن نیز شاید این باشد که این هدیه از نظرتان بسیار گران است یا چیزی نیست که شما دوست دارید. اما توصیه می کنیم این کادو را دریافت کنید مگر اینکه واقعا به دردتان نخورد. امروز از نظر احساسی روزی رویایی در پیش دارید. اگر مجرد هستید، احتمالا امروز برای نخستین بار با فرد مورد علاقه خود قرار ملاقات خواهید داشت و به واسطه آن بسیار هیجان زده هستید. شاید از رویدادهای امروز مسایل بسیاری یاد بگیرید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز همه کارها را با نهایت محدودیت انجام می دهید. شما روح مستقل و بلندپروازی دارید و می توانید همه کارها را به روش خود انجام دهید و به دیگران هم کاری نداشته باشید. اما چه خوشتان بیاید چه نیاید، همه انسان ها باید از یک سری قواعد پیروی کنند تا بتوانند به مقصد مورد نظرشان برسند. شاید مستقل عمل کردن بسیار آسان تر باشد اما همیشه نتیجه خوب و درستی در بر ندارد. امروز این فرصت و شانس را دارید تا در رابطه عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید. شاید برای این منظور لازم باشد زمانی را از هم دور باشید تا فرصت بهتر فکر کردن داشته باشید. این دوری کوتاه و موقت کمک می کند با انرژی بیشتر و روشی متفاوت دوباره به هم بازگردید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز همه چیز بسیار عالی پیش می رود. شما انرژی جسمی و روحی بسیار خوبی دارید و ابتکار و نوآوری بسیاری نیز در وجود خود تجربه خواهید کرد. از این همه انرژی خوب می توانید برای انجام کارهای عقب افتاده استفاده کنید. امروز بعدازظهر خوبی خواهید داشت و می توانید همه مسایل مورد نظرتان را به بهترین شکل تجربه کنید. شما و فرد مورد علاقه تان دوست ندارید همان تفریحات و سرگرمی های همیشگی را تجربه کنید. هر دو می خواهید تغییراتی در رابطه ایجاد کنید تا هیجان و لذت بیشتری به آن ببخشید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال و طالع‌بینی ۳۰ مرداد ۹۸
  • 🔻
😍😍😍
.
@play.sonati
.
.
.
.
.
.
#بچه #پسربچه #باحال #موسیقی #ساز #بارون_بارونه #لری
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید