فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز ممکن است کسی انگیزه های شما را زیر سوال ببرد. آن را بد برداشت نکنید. شما هم چیزی را با ارزش ظاهری اش نمی پذیرید. صداقت خود را با پیگیری و ماندن روی حرفتان نشان دهید. اگر مسئله ای پیش آمد موقعیت را برای فرد مربوطه توضیح دهید. نشان دهید که صداقت دارید و روراست هستید. روابط امروز از طریق گفتگوهای عمیق تغییر مسیر می دهند. امروز شما می توانید در مورد موضوعات عمیقی حرف بزنید. بالاخره امروز با فرد خاصی آشنا می شوید، زیرا آماده هستید که در مورد موضوعات خاص حرف بزنید که عموما تابو فرض می شوند. همین است که باعث می شود همدیگر را خوب درک کنید. شما جاه طلبی و جسارت بالایی دارید و در عین حال روابط تان با دیگران هم خوب است و می توانید در محل کار بسیار مفید باشید. استعدادهای عالی شما شناخته می شود، پس از بالیدن به آنها نترسید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز با همه وجود دوست دارید به مکانی دور سفر کنید. شاید حتی وقت و پول نیز داشته باشید. برنامه ریزی برای این سفر به شما شور و اشتیاق بالایی می دهد و حس خوبی خواهید داشت. امروز بسیار خوشحال و سرزنده هستید و می توانید برای اهداف بلندمدت خود برنامه ریزی کنید. اگر در حال حاضر در رابطه ای عمیق و احساسی با کسی قرار دارید، امروز این فرصت را خواهید داشت تا با هم بیرون بروید و با همه وجود تفریح کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز نمی توانید تصویر درستی از خود داشته باشید. این روزها همیشه دید اشتباهی نسبت به خود داشته اید. شاید لازم باشد برای بهبود اوضاع با یک فرد مطمئن در این رابطه صحبت کنید. هنگامی که در آینه به خود می نگرید، احساس می کنید آدمی که در آینه می بینید با آدمی که دیگران می بینند بسیار فرق دارد. این تضاد شما را در شرایط دشواری قرار داده است. امروز این فرصت را دارید تا در مورد زندگی عاطفی خود تصمیمات جدیدی بگیرید. اگر رابطه کنونی شما بسیار خسته و ناامیدکننده شده است و به جای خوشحالی موجب ناراحتی شما است، چرا کاری برای بهبود آن انجام نمی دهید؟

فال روزانه متولدین تیر

روح متلاطم و پرهیجان شما امروز مورد توجه اطرافیان قرار می گیرد. البته برخی هم این نوع رفتار را بسیار خودخواهانه و متکبرانه می دانند. اما شما قلبا دوست دارید مردم مهربان باشند و به یکدیگر عشق بورزند. امروز در رفتار اطرافیان ریز می شوید و شاید حتی بنشینید و با آنها در مورد احساساتشان صحبت کنید. امروز ایده های بزرگی در ذهنتان پدیدار می شود. بیش از هر زمان دیگری دوست دارید در جمع باشید. این جمع ها هم می توانند ایده های زیادی به شما بدهند و حتی باعث می شوند با فرد رویاهای خود ملاقات کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

اگر واقعا و از صمیم قلب دوست دارید در زندگی خود تغییر ایجاد کنید، امروز دست به کار شوید. انرژی های امروز این فرصت و قدرت را به شما خواهند داد. این تغییر می تواند در مورد اخلاق، رفتار یا روحیات شخصی خودتان، رابطه عاطفی یا حتی شغل شما باشد. هر چه هست، از فرصت پیش آمده استفاده کنید. امروز با فرد جدیدی می توانید آشنا شوید که دوست یا شریک خوبی برایتان خواهد بود. اما باید از صمیم قلب و صادقانه با او برخورد کنید تا او نیز رفتار و عقاید شما را تحسین کند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز به مسایل ماورایی و روح و معنویات بسیار علاقه مند خواهید شد. حالا در نتیجه این علاقه یا شروع به نوشتن می کنید یا شعر می سرایید یا بر روحیات خاص خود متمرکز می شوید. از انرژی های مثبت امروز استفاده کنید. امروز همه بسیار احساساتی هستند، به همین دلیل نباید تعجب کنید اگر عشقتان پس از ماه ها رابطه، همه فداکاری ها و عشق شما را انکار کند و نادیده بگیرد. خیلی به این مسایل بها ندهید و بدانید جلوی ضرر را از هر جا بگیرید، منفعت است.

فال روزانه متولدین مهر

امروز با افرادی ملاقات خواهید داشت که علاقه مندی خود را با شما به اشتراک می گذارند. این ارتباط بر تجربیات زندگی شما می افزاید. خلاقیت، دقت و توان تصمیم گیری شما امروز بسیار بالا است. امروز با این افراد جدید تبادل اطلاعات خواهید کرد و هر کدام از دیگری مسایل جدیدی خواهید آموخت. امروز در مورد رابطه رمانتیک بسیار موفق و خوش شانس خواهید بود. خیلی راحت می توانید فردی که نظرتان را به خود جلب کرده است را متوجه خود کنید. شاید دیگران شهامت امتحان کردن شانس خود را نداشته باشند، اما شما این توان را دارید. 

فال روزانه متولدین آبان

آیا درختچه، گیاه و گلدانی دارید که پژمرده شده است؟ خیلی نگران نباشید و حرص نخورید که آیا زنده می ماند یا نه. امروز برای مسایلی که خیلی مهم نیستند خیلی حرص می خورید. بهتر است به خود کمی فرصت و استراحت بدهید تا بتوانید آرامش و اعصاب خود را بازیابید. شاید خوب باشد برای خود کادو بخرید. اگر مجرد و به دنبال عشق و رابطه جدید هستید، در خانه نمانید. بیرون بروید و با دوستان جدید آشنا شوید. شاید در میان آنها فرد مورد علاقه خود را یافتید. 

فال روزانه متولدین آذر

امروز عاشق فردی می شوید که در شهر یا کشور دوری زندگی می کند. این فرد بسیار تحصیلکرده و زیبا است و فاز فکری همسوی شما دارد. این فرد در روانشناسی، علم یا متافیزیک بسیار تبحر دارد و می توانید از صحبت با او دانش و اطلاعات بسیاری کسب کنید. امروز تمایل دارید بیرون بروید و با انسان های جدید ارتباط داشته باشید. لازم نیست در هیچ مساله ای هیجان زده یا عصبی شوید و فقط همیشه و در هر زمینه ای صادق باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز احساس گرفتگی و خفگی دارید. از یک طرف می خواهید تغییراتی که در ذهنتان است را ایجاد کنید و از طرف دیگر، دوست ندارید آنها به روش موجود پیش بروند. دل و قلبتان به شما می گوید اعتراض به شرایط هیچ گاه مشکلات را حل نکرده است و باید دست به کار شوید. اما گویا برای حرکت به نیروی بیرونی نیاز دارید. امروز به طور ناگهانی این شهامت را می یابید تا خود را رها کنید. امروز احساس می کنید عشق همه وجود شما را فرا گرفته است و نمی خواهید یک روز عالی و پر از احساس را از دست بدهید. اگر فرد خاصی را زیر نظر دارید، برای آشنایی اقدام کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

اتفاق های ناخواسته در زندگی باعث هراس شما می شوند. تغییرات همیشه ابتدا سخت به نظر می رسند و پس از مدتی به آنها عادت خواهید کرد. در ضمن، باید بدانید این تغییرات بسیار مثبت هستند. با اینکه استرس و انرژی های منفی بسیاری در هوا جاری است اما نباید آنها را به خود جذب کنید. سعی کنید آرام باشید. از نظر احساسی نیز کمی دچار شبهه هستید. اگر فکر می کنید باید فرد جدیدی را بیابید بیرون بروید یا در جمع دوستانی حاضر شوید که عقاید مشترک با شما دارند. این کمک می کند تا فرد مورد نظر خود را بیابید.

فال روزانه متولدین اسفند

پیش از اینکه به مسافرت طولانی بروید به گروه دوستان خود ملحق شوید. کوچک ترین ایده ها می توانند منجر به برنامه بزرگی بشوند. امروز احساس ارتباط و همکاری بسیار مثبتی در هوا جریان دارد. اگر احساس کردید دوستان شما هیچ تلاشی برای موفقیت یا پیشرفت و همکاری با شما در جهت ایده هایتان ندارند، خیلی راحت از آنها جدا شوید. ظاهر سرد و بی روح شما امروز از بین خواهد رفت. اگر بتوانید این شرایط را برای چند روز حفظ کنید، می توانید به این جنگ فیصله بدهید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Unable to communicate with Instagram.

هفتستان را فالو کنید