فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز احساس می کنید حس خلاقیت و نوآوری بسیار زیادی دارید و مشتاق انجام کارهای جدید هستید. شاید بخواهید از این حس برای انجام پروژه های کاری خود بهره بگیرید. از این همه انرژی خوبی که امروز در وجودتان هست برای انجام کارهای حرفه ای و کارهای خانه خود بهره بگیرید. اگر قصد دارید با فرد مورد علاقه خود بیرون بروید،انتظار نداشته باشید همه چیز بسیار آرام و بدون بحث سپری شود. ممکن است رویدادهای ناخواسته ای در این میان رخ دهد. البته آنها صرفا مسایل بدی نیستند و حتی می توانند تغییراتی در زندگی عادی شما ایجاد کنند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شاید روی انجام کاری که نمی خواهید انجام دهید تمرکز کنید. مجبور هستید کاری را مدیریت کنید که مدت ها آن را به تعویق انداخته اید. شاید هم بتوانید یک کار بزرگ انجام دهید. البته یکی از دوستان صمیمی یا نزدیکان از شما می خواهد در مورد موضوع خاصی با هم صحبت کنید و به همین واسطه، با این فرد وارد مذاکره می شوید. شما خیلی خوب می توانید عقاید خود را توصیف کنید و انرژی های امروز نیز آن را پررنگ تر کرده اند. ارتباطات اجتماعی امروز یکی از بهترین کارهایی است که باید داشته باشید. اگر ازدواج کرده اید، باید هر دو با هم دوستان جدیدی به جمع دونفره تان اضافه کنید تا هیجان و انرژی بیشتری به هر دوی شما ببخشد.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز برای انجام کارها و نقشه هایی که در سر دارید برنامه ریزی می کنید. اگر تنها زندگی می کنید که باید بدانید هیچ کدام از این کارها به زندگی روزمره کسی ضربه یا لطمه ای وارد نمی کند اما اگر با دوست یا خانواده تان زندگی می کنید، شاید او به کمک شما نیاز داشته باشد و نباید بی تفاوت از کنار او عبور کنید. امروز این شانس را دارید تا با فردی آشنا شوید که به یکی از بهترین دوستان شما تبدیل می شود و برای مدت های طولانی در کنارتان خواهد ماند. شما هر دو تفاهم بسیاری با هم دارید و می توانید در کنار هم لحظه های شاد زیادی را رقم بزنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز وقت آن است که احساسات را کنار بگذارید و با نگاه منطقی کارهای جدید را تجربه کنید. از اینکه آلبوم های قدیمی را در بیاورید و در حسرت گذشته ها اشک بریزید دست بردارید. با گریه کردن به جایی نمی رسید. در عوض به آینده فکر کنید. بیرون بروید و با انسان های جدید ملاقات کنید یا از بودن در کنار افرادی که دوستشان دارید، لذت ببرید. شاید لازم باشد به نوع رفتار خود با فرد مورد علاقه تان بیشتر فکر کنید. سعی کنید علاقه مندی ها و نیازهای او را کشف کنید و با کارهای جالب موجب خرسندی‌اش شوید.

فال روزانه متولدین مرداد

تلفنی از راه دور خبری به شما می رساند که باعث ناراحتی شما می شود. این عصبانیت در شما به وجود می آید و ممکن است حتی با مخاطبی که با شما تماس گرفته است مشاجره هم کنید. اما به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. این فرد فقط مأمور است و معذور. او خبررسان است و در روند شکل گیری آن خبر هیچ دخالتی نداشته است. شاید اگر به دیدار یک دوست یا حتی همسایه خود بروید، آرام تر شوید. با پیاده روی نیز می توانید روح ناآرام خود را آرام کنید. امروز به این نتیجه می رسید که رابطه دونفره شما به کمی هیجان و تحول نیاز دارد. البته با فکر کردن کاری از پیش نمی رود و باید بیرون بروید و واقعا دست به کار خلاقانه ای بزنید.

فال روزانه متولدین شهریور

تغییر روحیه و طرز فکر شما باعث می شود تا به برخی از احساسات خود شک کنید. به جای اینکه از ناتوانی در تعادل برقرار کردن میان عقل و احساس خود ناامید باشید، کاری کنید که از همه لحظه هایتان لذت ببرید. اگر بتوانید احساسات خود را صادقانه و بدون تعارف یا سیاست بیان کنید، خودتان هم حال بهتری خواهید داشت. امروز کمی آشفته هستید، سعی کنید خود را آرام کنید و بیهوده موجب آشفتگی خود نشوید. از نظر عاطفی نباید انتظار روز خوبی را داشته باشید. امروز هر دو اصرار بر خواسته های خود دارید و همچنین بسیار هم مشتاق هستید عشق خود را به یکدیگر نشان دهید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز در محله شما اتفاق های زیادی رخ می دهد و بسیار شلوغ و مملو از جمعیت خواهد بود. در میان این جمعیت می توانید تعدادی از دوستان خود را نیز ببینید. اما این مسایل خیلی برایتان جذاب نیستند و بیشتر ترجیح می دهید با فرد دلخواه خود تنها باشید و با هم از همه چیز حرف بزنید و از لحظه های با هم بودن لذت ببرید. امروز چیزهای زیادی می توانید بیاموزید که تأثیر شگرفی بر روابط شما دارند. امروز این شانس را دارید تا با درک بهتر شریک عاطفی خود برای آینده برنامه ریزی کنید. البته باید در همه لحظه ها صداقت خود را حفظ کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز احتمالا شاهد تغییرات جالبی در زندگی خود خواهید بود. ممکن است خبرهای غیرمنتظره ای از منابع جدید دریافت کنید که بسیار موجب خرسندی شما باشند. این خبرها می توانند در مورد پیشرفت کار یا افزایش درآمد باشند. همه این خبرها و اطلاعات شما را به سمت درهای تازه ای در زندگی سوق می دهند و تغییرات مهمی در آن ایجاد می کنند. در مورد مسایل عاطفی و عاشقانه نیز شاهد تغییرات بسیاری خواهید بود. امروز ممکن است با فردی ملاقات داشته باشید که ذهن و قلبتان را درگیر خود می کند. از تغییرات استقبال کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز احساس می کنید به دوران نوجوانی و مدرسه بازگشته اید. خوب است برای واقعی تر کردن این حس دوستان دوران مدرسه خود را دور هم جمع کنید و با آنها از گذشته ها و خاطرات ناب خود صحبت کنید. امروز به طور کلی حس نوستالژیک فضا زیاد است و شما نیز در آن غرق می شوید و لذت هم می برید. با اینکه در رابطه عاشقانه کنونی خود خوشبخت و شاد هستید، اما باز امروز ذهنتان به قدیم و رابطه عاشقانه ای که در گذشته ها داشته اید، می رود.

فال روزانه متولدین دی

امروز برای انجام برخی کارها بسیار هیجان زده هستید. اما درست هم نمی توانید تصمیم گیری کنید. شاید روند مورد نظر شما قابل اجرا باشد و بتوانید آن را به انجام برسانید اما موانعی هم در مسیر هستند که کمی آزاردهنده می شوند. شاید لازم باشد کمی توقف کنید، چشم انداز گسترده تری از کارها و خواسته های خود داشته باشید تا موفق تر در مسیر خواسته های خود قدم بردارید. امروز در رابطه عاشقانه خود نزدیکی بیشتری احساس خواهید کرد. اگر لازم است در مورد موضوع خاصی با هم حرف بزنید از فرصت های امروز استفاده کنید. صحبت های امروز شما را به سرانجام خوبی می رسانند.

فال روزانه متولدین بهمن

مسایل عاشقانه را بسیار بدتر از آنچه واقعا هستند، تصور می کنید. سعی کنید خیلی امروز به خود سخت نگیرید. شاید ظاهرا مسایل به نفع شما پیش نروند، اما این را بدانید قلب عشقتان پیش شما است و این مسایل فقط ظاهری و موقتی هستند. اما در مورد مسایل کاری یا عاطفی رابطه خوبی با اطرافیان خواهید داشت. به طوری که از بودن در کنار آنها بسیار لذت خواهید برد. بهتر است امروز تا حد امکان زبان به دندان بگیرید و صبور باشید و هر چه در ذهنتان می گذرد را به زبان نیاورید. عشق، چهره های متفاوتی دارد. یا شاد است یا غمگین، یا درد است یا درمان. اما امروز برای شما بسیار خوب و انرژی‌بخش است. سعی کنید از همه لحظه های با هم بودن لذت ببرید و شاد باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز احساسات مثبت و خوبی به زندگی دارید. آن را قدر بدانید و با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. این روحیه خوب می تواند در دیگران نیز تأثیر خوبی داشته باشد پس آن را دریغ نکنید. خوش بینی و مثبت‌گرایی خود را اشاعه دهید تا اطرافیان نیز روحیه بهتری پیدا کنند. برای رابطه عاشقانه خود نیز می توانید کارهای جالب و هیجان انگیزی انجام دهید. شاید دوست داشته باشید در فعالیت ها و جمع های جدید وارد شوید، حتما این کار را انجام دهید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال و طالع‌بینی ۳۰ مرداد ۹۸
  • 🔻
😍😍😍
.
@play.sonati
.
.
.
.
.
.
#بچه #پسربچه #باحال #موسیقی #ساز #بارون_بارونه #لری
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۹ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
یکی از همین کشورهای اطراف است و ظاهرا رسم دارند و چه رسم زشت و زننده‌ای هم دارند؛ از همان بچگی دست‌بوسی و چاپلوسی را به اسم احترام یاد بچه می‌دهند. شاید بگویید؛ خوشبختانه در ایران از این خبرها نیست. برای دیدن رفتار مشابه در ایران، باید به حای بچه‌ها، به بزرگ‌ترها نگاه کرد و جای آن ۴ مرد جوان هم باید خیلی‌ها را نشاند و در رأسشان دولت را که بخشش ناچیزش از جیب همان دست‌بوسان است.
.
Video by: @nil_esila
.
.
.
.
.
.
#کودک #زشت #چاپلوسی
#childhood
  • 🔻
👏👏👏👏👏👏
.
.
.
Video by: Unknown Please DM for credit
.
.
.
.
#حیوانات #فیل #آشغال #زباله #دیدنی
#elephant #trash
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۸ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کمی آهسته‌تر زیبا؛ فکر نمی‌کنی استوری خانم بازیگر، اعتراض به همان محدودیت‌هاییست که می‌گویی؟ یعنی به اصل محدودیت‌ها و نه برنامه شما که در چارچوب همان محدودیت‌ها ساخته شده؟ به قول مایلی‌کهن؛ متوجه عرض بنده میشی؟
.
.
.
.
.
.
.
#تلویزیون #عصر_جدید #احسان_علیخانی #پرینازایزدیار #اعتراض #حمله #مایلی_کهن
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲۷ مرداد ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو

هفتستان را فالو کنید