فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

امروز باید کنترل بیشتری روی مسائل داشته باشید. برای همه کارهایی که انجام می‌دهید، برنامه‌ریزی داشته باشید و حتما به نتیجه و پیامد آن فکر کنید. در هر حالتی به این فکر کنید که دقیقا چه می‌خواهید و در همان حوزه هم فعالیت و تلاش کنید. وقتی مسیر درست خود را مشخص کنید، می‌توانید از دوستان و همکاران نیز در این راستا کمک بگیرید. از افرادی که تجربه و دید بهتری از شما دارند، غافل نشوید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

آیا تصور می‌کنید زندگی امروز کمی آشفته است و هیچ چیز سر جای خودش نیست؟ این فقط افکار شما است. اتفاقا انرژی‌های بسیار خوبی در هوا جاری است و می‌توانید از آنها برای بهبود اوضاع خود استفاده کنید. امروز فقط کارهایی را انجام دهید که به شما شادی و لذت می‌دهند. یا به طور مثال، خانه خود را تمیز و مرتب کنید. به صورت کلی، امروز احساسات خوبی خواهید داشت. از این فرصت برای مهرورزی بیشتر به عشقتان بهره بگیرید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز زندگی خود را یک برآوردی بکنید. ببینید کجای رؤیاهای خود ایستاده‌اید. آیا زمان آن نرسیده که تغییر کنید و زندگی را به سوی بهبود بیشتر هدایت کنید؟ اگر خیلی سخت بگیرید، نمی‌توانید لذت‌های واقعی زندگی را کشف کنید. برخی از تصمیمات خود را باید از نو بگیرید. برخی مسائل مخصوصا در حوزه زندگی عاطفی باید تغییر کنند. اگر کسی هست که بیشتر از اینکه به شما کمک کند، به شما استرس می‌دهد، او را حذف کنید. چه دلیلی دارد که در رابطه‌ای بمانید که فقط موجب عقب ماندنتان شده است؟

فال روزانه متولدین تیر

امروز زمان آن است که به خودتان برسید و بیشتر به خواسته‌ها و سلامت خود اهمیت دهید. تردیدها را کنار بگذارید. از امروز غبار تیرگی‌ها کنار رفته و دید شما به زندگی و رویدادها عوض می‌شود. از این فرصت برای طی کردن پله‌های  ترقی استفاده کنید. در ضمن، حس دست‌ودل‌بازی شما نیز امروز زیاد است، عشقتان را به شام دعوت کنید یا برای او هدیه‌ای بخرید. لازم نیست زیاد ریخت و پاش کنید، همین که موجب خوشحالی فرد مورد علاقه‌تان بشوید، کافی است.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز عشق در طالع شما نشسته است. با مهربانی تمام با دیگران رفتار خواهید کرد و آنها نیز برای این مسأله از شما سپاسگزار خواهند بود. شما مهارت‌های ذاتی بسیاری دارید و حیف است آنها را در پس افکار پوچ و بیهوده، هدر دهید. در هر جمعی که هستید، با اعتمادبه‌نفس حرف بزنید و دانش خود را در اختیار دیگران قرار دهید. امروز خیلی دوست دارید عقاید و  نظرات دیگران را بشنوید. برای این منظور باید خودتان آغازکننده یک مکالمه دوطرفه باشید و هر آنچه می‌خواهید را بپرسید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز باید به همه کارهای نصفه‌نیمه در زمینه روابط خود پایان بدهید یا دست‌کم برای آنها برنامه‌ریزی کنید تا در کوتاه‌ترین زمان تمام شوند. شما تجربه‌های بسیاری دارید و از آنها می‌توانید در راستای تحقق اهداف خود استفاده کنید. همه مسائل بیهوده و منفی و حتی آدم‌های آزاردهنده را از زندگی خود حذف کنید. به سوی جلو حرکت کنید. با این پاکسازی‌ها گامی بزرگ در جهت پیشرفت خواهید برداشت.

فال روزانه متولدین مهر

امروز مسائل سطحی و ساده زندگی نمی‌توانند موجب خوشحالی شما شوند. از امروز تا شش هفته دیگر یک حس فلسفی در شما به وجود می‌آید که دوست دارید از عمق مسائل سر دربیاورید و به دنبال کشف راز و رمزهای زیادی خواهید بود. امروز فرصت مالی بسیار خوبی به شما روی می‌آورد که باید حواستان باشد و از آن استفاده کنید. در  غیر این صورت معلوم نیست دوباره چه زمانی چنین موقعیتی داشته باشید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز اگر رابطه‌ای را آغاز کنید، بسیار گرم خواهد بود و هیجان و شور زیادی به قلب شما جاری خواهد کرد. امروز باید انسان‌های اشتباهی را از زندگی خود حذف کنید. اطراف خود را با کسانی پر کنید که با هم تفاهم دارید یا دست‌کم از نظر فکری و فرهنگی به هم شبیه هستید. انسان‌های منفی با استرس‌های زیاد، شما را از مسیر موفقیت دور خواهند کرد. ممکن است امروز کمی استرس داشته باشید، اما رفتار خودتان را کنترل کنید و نگذارید هر حرفی از دهانتان خارج شود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز احتمال دارد ناخواسته و بی‌اراده موجب رنجش کسی بشوید یا به احساسات یک دوست لطمه بزنید. برای جلوگیری از این مسأله باید روی رفتار و حرف‌های خود کنترل بیشتری داشته باشید. هرچقدر هم که اتفاق‌ها شما را عصبی کنند، باید زیپ دهانتان را بکشید. امروز فرصت خوبی برای شنونده بودن است. نصیحت و مشورت دیگران را با جان و دل گوش کنید و از آنها برای بهبود روابط و کارهای خود بهره بگیرید.

فال روزانه متولدین دی

حسادت در ذات شما نیست اما امروز کمی دچار این حس می‌شوید و دوست دارید هرطور شده خودتان را بالاتر از بقیه نشان دهید. باید تلاش خود را زیاد کنید و ایده‌هایی که تصور می‌کنید خوب هستند را بدون هیچ نگرانی مطرح کنید. اگر چیزی را واقعا دوست دارید آن را به زبان بیاورید یا اگر کمبودی در خود احساس می‌کنید، از آن هراسی نداشته باشید. برنامه‌ریزی‌های شخصی خودتان را داشته باشید و مطمئن باشید می‌توانید در این مسیر موفق باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ممکن است در خانه با همسر یا خانواده خود مشکل پیدا کنید. اما خیلی خودتان را آزار ندهید. این مسائل را جدی نگیرید. این حس‌ها کاملا موقتی هستند و خیلی سریع برطرف خواهند شد. امروز تا می‌توانید مهربان و دلسوز باشید، نه اینکه رفتار تهاجمی در پیش بگیرید. به ندای درونی خود گوش کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

تغییر. کامه کلیدی امروز شما ایجاد تغییر است. همه ترس و خجالت و تنبلی را باید کنار بگذارید. آستین‌ها را بالا بزنید، راه‌هایی که در ذهنتان هست را بنویسید و از همین امروز روند تازه‌ای را در زندگی آغاز کنید. امروز خوشبختانه تصمیمات کاملا درستی در زندگی خواهید گرفت و تصمیماتی که خیلی سریع شما را به آینده درخشان پیوند می‌زنند. همه ابرهای تیره کنار خواهند رفت. خودتان هم تلاش کنید و عادت‌های ناسالم و دوستان متفی را کنار بگذارید تا بالا و بالا و بالاتر بروید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۴ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این پدره ادمین، نه مادر. دقت نمی‌کنیا. من از طرف ادمین عذر می‌خوام.
.
.
.
.
.
.
.
#نوزاد #نینی #پدر #کلک #گول #گوشی #موبایل
#father #babyvideos
  • 🔻
ازدواج کودکان؛ موافقید یا مخالف؟
.
تصحیح: بهروز کاظمی درست است.
.
.
.
.
.
.
#ازدواج #ازدواج_کودکان #سیرجان #عروس_کودک #عروسک
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۳ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
کولر که نمی‌گیری، از پشت هم که بچه رو هدف قرار میدی، تو مسلمونی!؟
.
فقط اونجاش که سر تکون داد واسه باباش.
.
.
.
.
.
#کودکان #پدر #پسربچه #دعوا #گرما #کولر #خواب
#children #father
  • 🔻
به ترتیب قد، از چپ به راست: فاطمه (سیمین) معتمدآریا، احمد و نریمان حامد.
.
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمدآریا #سیمین #همسر #فرزند #احمد #حامد #نریمان #عکس
  • ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓
✨ فال روزانه ۲ تیر ۹۸
🌑 فال روزانه را برای دوستان خود بفرستید.
❗فال روزانه کامل خود را در هفتستان بخوانید.
🌐 لینک وبسایت هفتستان در بیو
  • 🔻
این فرودگاه باید مقصد همه پروازها باشه. حالا قسمت بشه برید از نزدیک ببینید. خطیای سنگاپورُ سوار شید، بگید فرودگاه چانگی پیاده‌تون کنه.
.
.
.
.
.
.
.
#سفر #گردشگری #سنگاپور #فرودگاه #آبشار
#singapore #airport #travel

هفتستان را فالو کنید