فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین

اگر قرار است خوش فکر و مبتکر باشید، خود را دست کم نگیرید. خلاقیت خوبی دارید و در هر امری با کسب اطلاعات لازم می توانید پیشرفت کنید. باید ابتدا برای خود هدف تعیین کنید و سپس منابع لازم برای کسب اطلاعات را بیابید. به جای اینکه دچار ترس یا وحشت شوید، فهرستی از کارهی لازم را یادداشت کنید و به خود نیز اعتماد داشته باشید. امروز باید گرایش های عاشقانه خود را مورد بررسی قرار دهید. اگر به دنبال یافتن فرد خاصی در زندگی هستید، باید بدانید از مسیر نرمال نمی توانید به نتیجه دلخواه برسید. به مکان هایی بروید که تاکنون نرفته اید و با آدم های جدید معاشرت داشته باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر از خواب بیدار شدید و احساس کردید بمب انرژی هستید، تعجب نکنید. شما از نظر فیزیکی و فکری در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید و می توانید از این فرصت برای تکمیل پروژه های عقب مانده خود استفاده کنید. کارهای دشواری که تا امروز حال انجام دادن آنها را نداشته اید، امروز تکمیل کنید و در عین حال تفریح و وقت گذرانی با دوستان را نیز نادیده نگیرید. به طور کلی، روز بسیار خوبی در پیش دارید و از همه انرژی های خود به بهترین شکل کمک بگیرید. امروز این فرصت را دارید تا بتوانید رابطه عاشقانه خود را مورد بررسی قرار دهید. شریکتان نیز در این مسیر به شما کمک می کند و می توانید علاقه مندی ها و فعالیت های جدیدی را با هم تجربه کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز یکی از دوستان یا نزدیکان در پیشبرد کاری به کمک شما نیاز دارد. البته از روی غرور این را به زبان نمی آورد. اما شما اگر می توانید به او کمک کنید، بدون درخواست او هم که شده به او یاری برسانید تا بتواند کارهایش را به انجام برساند. شک نکنید این کار شما بسیار مورد تقدیر و تحسین آن شخص قرار خواهد گرفت. همه انرژی های امروز شما را به سمت یک رابطه عاشقانه بسیار عالی می کشانند. می توانید امروز تجربیات جدید و دوست داشتنی داشته باشید. اگر قرار است برای نخستین بار با کسی ملاقات داشته باشید، منتظر یک دیدار بسیار تاثیرگذار و شیرین باشید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز به این نتیجه می رسید که نمی توانید همه کارها را به تنهایی و فقط با فکر خودتان به انجام برسانید. واقعیت این است که می توانید اما خودتان به صورت درونی دوست دارید ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید و نظرات و پیشنهادات آنها را نیز بشنوید. به این ترتیب احساس بهتری با خود خواهید داشت. اگر مساله ای موجب ناراحتی شما شده است در رابطه با آن با مادر یا یک بزرگ تر خود حرف بزنید. این افراد با داشتن تجربه بیشتر راهکارهای بهتری به شما نشان خواهند داد. اگر از نظر مکانی از خانواده خود دور هستید، تلفنی این مساله را مطرح کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

اجازه دهید نبوغی که در وجود شما هست بیرون بیاید و خودنمایی کند. شاید احساس کنید می توانید یکی از مخترعین نسل حاضر باشید. هر ایده ای که در مغزتان هست را بیرون بریزید و از اطرافیان و نزدیکان در مورد آن سوال بپرسید. شاید این افکار زمینه ای برای یک تغییر بزرگ باشند. خیلی ساده از کنارشان رد نشوید. امروز در توصیف خود برای شریک عاطفی تان بسیار زمینی و معمولی ظاهر می شوید. شاید لازم باشد کمی در لحن و صدای خود تغییراتی ایجاد کنید تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. حرف های دل خودتان را بیان کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

استرس های زیادی که دارید باعث می شود تا با عصبانیت از خواب بیدار شوید و این مساله هیچ دلیل مشخصی هم ندارد. البته شاید در نتیجه خوابی باشد که شب قبل دیده اید و این باعث می شود تا بخواهید آن را تحلیل کنید. نتیجه آن یافتن دلیل عصبانیت ناخواسته شما است. خبرهایی که در مورد مسایل مالی می شنوید نیز تا حد زیادی شما را آشفته می کند اما سخت نگیرید و با پیاده روی به خود آرامش بدهید. امروز محو جذابیت های اطراف خود می شوید. یکی از آنها فردی است که با نگاه خود فکر شما را مشغول می کند. اما می دانید این رابطه نمی تواند شما را راضی کند و در دل خود به آینده آن بدبین هستید و به همین منظور قدمی پیش نمی گذارید. اما بد نیست کمی بهتر به مسایل نگاه کنید و دیدگاه خود را تغییر دهید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز از آن زمان هایی است که روی زمین دراز می کشید و به ابرها خیره می شوید. ذهن هنرمند و خلاق شما در میان آنها تصاویر خیالی متعددی می سازد و وقتتان را با این تفریح زیبا پر می کنید. خیال پردازی های امروز باعث می شود تا ذهن خود را به سوی مسایل جالب پرواز دهید که نه تنها بد نیست، مفید هم هست. امروز باید در روابط خود با دیگران بیشتر مراقب رفتارها و واکنش های خود باشید. واکنش های شما تعیین کننده شرایط عاطفی شما هستند.

فال روزانه متولدین آبان

از نظر مالی، همه چیز بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت. شاید بتوانید به واسطه پولی که به دست می آورید، برای خرید خانه سرمایه گذاری کنید. اگر خانه دارید، ممکن است برای تغییر دکوراسیون آن هزینه کنید. به هر حال این پول برای خانه هزینه می شود. از انرژی های مثبت امروز برای بهبود روابط و حتی شخصیت خود استفاده کنید. امروز رابطه عاطفی و عاشقانه شما به سمت بهتر و عمیق تر شدن پیش می رود. ممکن است نتوانید آن طور که باید خود و علایقتان را توصیف کنید اما با درست فکر کردن می توانید این مساله را به راحتی حل و برطرف کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز خلاقیت و ایده پردازی های شما زیاد خواهد بود. استفاده بسیاری هم از فناوری های مدرن خواهید داشت تا شما را سریع تر به اهدافتان برسانند. در این مسیر در محافل و جلسه های گروهی نیز شرکت می کنید که به واسطه آن با آدم های جدید ملاقات خواهید داشت. همه این مسایل می توانند باعث تغییر فاز فکری یا سبک زندگی شما بشوند. بعدازظهر امروز را به فرد مورد علاقه خود اختصاص دهید. امروز تا می توانید به ظاهر و لباس های خود رسیدگی کنید. مخصوصا وقتی قرار است به ملاقات فرد دلخواهتان بروید.

فال روزانه متولدین دی

سعی کنید امروز با آدم های دمدمی، بی وفا و انسان های بی مسئولیت دم‌خور نشوید. مخصوصا اگر فردی از جنس مخالف باشد که باید حسابی حواس خود را جمع کنید. احساسات لطیف و شکننده شما با وجود این آدم ها خدشه دار می شوند. نباید روز خود را با بی وفایی های اینچنینی افراد خراب کنید. دوستان جدید و انسان های صادق و وفادار پیدا کنید و وقت خود را با آنها سپری کنید. ترجیحا امروز از احساسات خود خرج نکنید و برای دیگران مایه نگذارید. امروز این فرصت را خواهید داشت تا با فردی که از نظر عاطفی هنوز به او وابسته هستید، حرف بزنید و برخی مشکلات میان خود را از بین ببرید. اگر خودتان نیز حس گناه دارید، بهتر است از نو آغاز و شاد بودن را هم تجربه کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز قدرت فکری و روحی ارزشمندی خواهید داشت و می توانید از فرصت های خود بسیار هوشمندانه و درست استفاده کنید. امروز به طور کلی شاهد تغییرات بسیاری خواهید بود و این را می توانید حتی در جسم خود نیز شاهد باشید. در ضمن، امروز تاثیرگذاری بسیاری روی اطرافیان خود دارید. بنابراین پیش از انجام هرکاری حتما آن را بررسی کنید و هر رفتاری از خود بروز ندهید. شاید بی تفاوتی های شریک عاطفی تان شما را بسیار ناراحت کند. اما مساله به آن بزرگی که تصور می کنید نیست و شاید لازم باشد تغییراتی در رابطه دونفره خود ایجاد کنید. مطمئن باشید هیچ مشکلی پایدار نیست و دوباره روزهای نرمال رابطه خود را تجربه خواهید کرد.

فال روزانه متولدین اسفند

آیا همه ذهنتان درگیر انجام کارهای جدید است؟ یا در نظر دارید یک اثر هنری خلق کنید؟ باید بدانید امروز با احساسات خود می توانید این کارها را انجام دهید. با حس لطیفی که امروز دارید ایده های خوبی به ذهنتان خطور می کنند. آنها را یادداشت کنید و تا جایی که ممکن است اجرایشان کنید. در انتهای روز حس خوبی خواهید داشت. خود را به جریان روزگار بسپارید و شاد باشید.  امروز نمی توانید به راحتی میان عقل و احساس خود تعادل برقرار کنید.

برچسب ها:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

هفتستان در اینستاگرام

Unable to communicate with Instagram.

هفتستان را فالو کنید